Radio - nova Sportage

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 20.01.2011 20:11

Mám jeden typ. Kdo jako já nechce autorádio s navigací od výrobce, může zvolit tento odkaz. Přeposílám i s komentářem prodejce:

Pro novou Kiu Sportage je speciál panel, který je vyobrazen v příloze.
Specifikace i cena je stejná s tímto autorádiem ( mají stejný firmware ) - www.astoncb.cz/p2878-dvd-autoradio-2din ... ps-a-dvb-t

Produkt ještě nemáme zalistovaný, pokud by jste chtěl autorádio objednat, tak bychom ho ihned vložili do nabídky, nebo bychom objednávku uskutečnili telefonicky.
Dodání autorádia po závazném objednání a proplacení zálohové faktury na 4000,-Kč je 3 týdny. Autorádio můžete objednat s tímto předstihem, aby jste po předání vozu nemusel čekat než autorádio přijde. Termín montáže bychom domluvili až budeme mít zboží fyzicky na skladě.
S pozdravem Jan Bárta
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod vladislav » 20.01.2011 20:23

Taky jsem o něčem takovém uvažoval..Vypadá to pěkně..Ale uvidím až auto dojde .. :)
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 03.02.2011 14:35

Tak mi poslal prodejce odkaz na nové autorádio pro Sportage i s cenou:
http://www.astoncb.cz/p10423-autoradio- ... dr-59-dvbt
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod KamZehr » 03.02.2011 16:22

Jak už jsem psal dříve, nevypadá špatně, i cena jde. Ale počkám až bude autíčko doma a potom se uvidí. Ale i tak díky za dobrý tip. :thu:
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 726  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod Peter029 » 03.02.2011 16:23

Mňa by len zaujímalo, ako je to z ovládaním na volante keď si človek dokúpi takéto autorádio. V terajšom aute som práve pre toto odstúpil od kúpi takéhoto autorádia aj keď presne tvarovaného do palubovky.
Peter029 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 14.01.2011
Bydliště: Šamorín  Slovakia (sk)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod KamZehr » 03.02.2011 16:30

Tak já předpokládám, že je to radio pro Sportage, takže by to asi propojený mělo být. I když je fakt, že nižší stupně výbavy ovládání na volantu nemají :? .
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 726  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod Khubicek » 03.02.2011 17:01

hopik píše:Zdravim spárování a všechny jiné funkce telefonování přes bluetooth jsou sice asi v 10 jazycích ale čeština je jen v návodu a auto podle pokynů tomu stejně nerozumí. Takže zatím hodně funkcí nevím jak využít a ani v Kie mi nedokázali poradit-třeba hlasový vytáčení abych nemusel za jízdy lovit telefon po kapsách. Divím se že ze zákona v dnešní době se auto nemusí dodávat s českým ovládáním. Jak tedy programovat hlasový vytáčení máte to někdo proštudovaný?



Ahoj, taky jsem s tim mel problem zezacatku, ale funguje to. Musis na to mluvit anglicky :-) i jmena, ktera mas v mobilu musis vyslovovat jako anglican :-) coz zni divne. Ja si nektera jmena prepsal do anglictiny, takze to pak rozpoznava lepe :-) mam iPhone, ale zkousel jsem i jine telefony a fungovali vsechny. Kdybys mel nejakou otazku tak pis.
Uživatelský avatar
Khubicek Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  
Registrován: 03.02.2011
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2011)
8500 km @ 7.5 l/100km

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 03.02.2011 17:40

Peter029 píše:Mňa by len zaujímalo, ako je to z ovládaním na volante keď si človek dokúpi takéto autorádio. V terajšom aute som práve pre toto odstúpil od kúpi takéhoto autorádia aj keď presne tvarovaného do palubovky.

Prodejce bez problémů komunikuje tak stačí poslat dotaz, ale jak se dívám na konektory bude normálně fungovat. Už abych měl Sportage a jedu pro něj.
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod hopik » 05.02.2011 18:49

Khubicek píše:
hopik píše:Zdravim spárování a všechny jiné funkce telefonování přes bluetooth jsou sice asi v 10 jazycích ale čeština je jen v návodu a auto podle pokynů tomu stejně nerozumí. Takže zatím hodně funkcí nevím jak využít a ani v Kie mi nedokázali poradit-třeba hlasový vytáčení abych nemusel za jízdy lovit telefon po kapsách. Divím se že ze zákona v dnešní době se auto nemusí dodávat s českým ovládáním. Jak tedy programovat hlasový vytáčení máte to někdo proštudovaný?



Ahoj, taky jsem s tim mel problem zezacatku, ale funguje to. Musis na to mluvit anglicky :-) i jmena, ktera mas v mobilu musis vyslovovat jako anglican :-) coz zni divne. Ja si nektera jmena prepsal do anglictiny, takze to pak rozpoznava lepe :-) mam iPhone, ale zkousel jsem i jine telefony a fungovali vsechny. Kdybys mel nejakou otazku tak pis.


Tak jsem to vyzkoušel a funguje to akorát že problém je s tou angličtinou ani mi to nerozumí že chci volat COLLIN. Vyslovovat český jména anglicky je hrůza. Zajímalo by mě jesli by tam byla čeština jestli by mi ten automat líp rozuměl. A opakování CANCEL posledního čísla na to jsem nepřišel.
hopik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  
Registrován: 13.12.2010
Bydliště: Teplice  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 06.02.2011 00:12

Tak nevím, jsme v Anglii, Americe, nebo v ČR? Napsal jsem na Autacesky a uvidím co odpoví. Někdy mi to rozum nebere, asi nás dovozce zkouší, ale nenecháme si to líbit, že ne ;)
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod hopik » 06.02.2011 09:47

Až koupíš vůz dostaneš takovej dotazník a tam můžeš prej psát svoje připomínky. Nebo na jejich stránkách na netu. Tak je asi začnu bombardovat s tou češtinou. Když nás bude hodně tak možná začnou neco s tím dělat.
hopik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  
Registrován: 13.12.2010
Bydliště: Teplice  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 07.02.2011 11:51

Tak mi z Autacesky poslali tuto odpověď:
Dobrý den,
bohužel české menu pro Sportage připravené nemáme. V nedávné době došlo k telefonické konzultaci s technickým zástupcem značky KIA, ale bohužel k další spolupráci zatím nedošlo.
Děkuji za pochopení.
Milan Ulrich - jednatel společnosti
RACHOT Auto, s.r.o.
Krkonošská 267, Nová Paka
* mobil: +420 777 218 414
* telefon: +420 493 723 547
* e-mail: info@autacesky.cz
www.rachot.com
.. A NYNÍ UČÍME AUTA ČESKY www.autacesky.cz


Tak kolegové, v dotaznících spokojenosti poprosím sdělovat nesouhlas s ang. komunikací ve Sportagích. Díky.
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod vladislav » 07.02.2011 16:16

Hyundai ix35 to má také anglicky...Ale do dotazníku to samozřejmě napíší.. ;)
Jinak tady je zajímavá diskuze o tom autorádiu,navigaci... O kterém tu psal Cvrcek..Aspon myslím,že je to ten typ.... http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=55&t=20668
Naposledy upravil vladislav dne 07.02.2011 16:34, celkově upraveno 2
vladislav Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2578  Témata: 21
Registrován: 09.10.2007
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1)

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod KamZehr » 07.02.2011 16:31

Holt pro koncern H/K není ČR a SR odpovídající trh, když to umí např. polštinu. Mě je to docela jedno, i když anglicky umím, ale za jízdy nikomu nikdy nevolám. Při přijetí hovoru předpokládám se na displeji objeví číslo a jméno volajícího (při správném spárování mobilu a audio) a to mě bude stačit. Buď hovor přijmu nebo zavolám až zastavím. Já se snažím cestu autem vychutnávat a nerozptylovat se a žádný klient mi to nemusí kazit. ;)
KIA Sportage III 1,6 GDi - 6/2011 - prodáno
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi - 09/2020
Uživatelský avatar
KamZehr Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 726  
Registrován: 19.11.2010
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Hyundai Tucson (2020)
0 km @ 0 l/100km

Re: Nová Kia Sportage

Příspěvekod cvrcek » 07.02.2011 17:01

vladislav píše:Hyundai ix35 to má také anglicky...Ale do dotazníku to samozřejmě napíší.. ;)
Jinak tady je zajímavá diskuze o tom autorádiu,navigaci... O kterém tu psal Cvrcek..Aspon myslím,že je to ten typ.... http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=55&t=20668

Zajímavá diskuse, máš pravdu, ale těch rádií o kterých se baví a odkazů je tam víc a to co chci já tam není, tím ale neříkám, že střeva nejsou z Číny. Ale dnes je od nich skoro všechno. No ale stejně bude záležet na tom, jestli to bude se Sportage komunikovat... Ještě zvážím tu záruku jestli o ni montáží nepřijdu, ale to bych si nemohl namontovat po dobu 7let nic. ;)
Sportage QLE 2,0 CRDi, manual, 4x4 GT LINE 136KW (2016), červená metalíza.
Uživatelský avatar
cvrcek Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 290  Témata: 5
Registrován: 12.12.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Další

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé