Radio - nova Sportage

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod ku8as » 06.09.2012 15:34

to fetko:

Radio nevypínám.. normálně někam přijedu, vypnu motor (radio hraje) a vytáhnu klíček ze zapalování (radio vypne)... po opětovném zastrčení klíče do zapalování a otočení do polohy před nastartováním už USB hraje od první písničky... :no:
Naformátovaná je také na FAT32... jen by mne zajímalo jakou máš tedy velikost alokační jednotky... já měl na té 16gb 8192 bajtů... dnes jsem nahrál mp3ky na novou 8gb která je ve FAT32 a velikost alokační jednotky má 16kB a vše funfuje jak má... tak nevím... ještě zkusím tu 16gb dát na těch 16kB... ale moc tomu nevěřím když v manuálu je doporučeno myslím že 2048bajtů. :?
KIA Sportage III 1.6 GDi, MY 2013, Cassa white, Comfort Plus
Uživatelský avatar
ku8as Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 23.03.2012
Bydliště: Litoměřicko  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod fetko » 06.09.2012 15:40

Netusim veru, aku mam velkost alokacnej jednotky. Po kupe USB som ho dal sformatovat a nechal som vsetky hodnoty take, ake mi ponukal Windows.
To je potom fakt divne, ze aj ked nevypinas radio, USB ti zacne hrat od prvej pesnicky. :?
KIA Sorento 2,2 CRDi, výbava Platinum + sivá metalíza Platinum Graphite, AT
Uživatelský avatar
fetko Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 127  Témata: 2
Registrován: 26.10.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sorento III (2017)
0 km @ 0 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod blades » 07.09.2012 21:38

Čaute,

ja mám 32GB, rádio vypínam vždy ešte pred odstavením auta a USB začne hrať vždy presne tam, kde aj skončilo. Ba dokonca som ešte skúšal ho aj vytiahnuť, zapnúť rádio a až potom zastrčiť USB kľúč a aj v tomto prípade vždy začal hrať tam kde skončil. Tak neviem, čo to máte za USB kľúče lebo tento je dokonca nejaký bez mena - nejaký podraďák za pár šupov a funguje bez problémov.
KIA Sportage III, 1.7 CRDi, SAND TRACK
blades Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 1
Registrován: 08.02.2012
Bydliště: Očová  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
33000 km @ 5.4 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod barny70 » 09.09.2012 20:18

Aj ja mám 16 GB a hraje vždy tam kde skončilo - teda kým ho nevyberiem ale to robím tak raz za rok.
Takže v 16 GB to nebude ...
Sportage 2011 1,7 CRDi EX
Obrázek
Uživatelský avatar
barny70 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1110  Témata: 1
Registrován: 22.03.2011
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1)
26. sraz Kia-Club.org (1) 27. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (5) TOP sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (10)

Kia Sportage III (2011)
162000 km @ 6.4 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod ku8as » 10.09.2012 09:21

Děkuji za postřehy... Nicméně buď jsem totální opice z džungle, nebo nevím... 8gb funguje dobře... 16gb ne... zkoušel jsem tu 16ku naformátovat stejně jako tu 8gb se stejnými hodnotami, ale stejně nic... jediné co mě ještě napadá, je zkusit jinou 16gb... když vy všichni s tím nemáte problém... každopádně jsou to značkové USB klíče, takže se budu muset podívat po nějakýche noname... i když je fakt to, že i na te 8gb je toho dost - takže to řeším už jen spíše abych věděl co dělám špatně... :thu:
KIA Sportage III 1.6 GDi, MY 2013, Cassa white, Comfort Plus
Uživatelský avatar
ku8as Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 23.03.2012
Bydliště: Litoměřicko  Czech Republic (cz)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod KIASTORM » 10.09.2012 10:12

To mate mozno ako s dvd prehravacmi. Kupite drahe sony,prehra to len originalne dvds,alebo oravu za par supov a tam vam prehra vsetko.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod Gugin » 01.12.2012 01:22

Ahoj, mam stejný problém se zapamatováním posledního songu z USB. Mám 8GB (http://www.alza.cz/verbatim-audio-usb-8gb-d263414.htm) a stejně si nepamatuje. Buď je problém ve verzi FW, nebo mě ještě napadá struktura složek nebo jen písniček na flešce. Zkusím a dám vědět. Navíc po každém zapnutí automaticky naběhne USB (pokud je vložený - tenhle malý prcek je právě proto, aby ho tam člověk nechal trvale), což je taky opruz. :no:
Gugin Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 01.12.2012
Bydliště: Zlin  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2012)
12000 km @ 7.8 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod Gugin » 03.12.2012 20:30

VYŘEŠEN problém se zapamatováním poslední písně hrané z USB. Stačí zkrátit názvy adresářů, ve kterých jsou písničky uloženy. Na velikosti flešky nezáleží. (zda-li jsou problémem nepodporované znaky např. ( ) nebo délka názvu jsem nezjišťoval. ) :-)
Gugin Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 01.12.2012
Bydliště: Zlin  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2012)
12000 km @ 7.8 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod roberto77 » 21.03.2013 16:34

Caute klubaci mam otazocku na radio v sportage 2011 je to na mp3 s bluetoth bez navi a dvd.ake vstupy a vystupy ma na zadnej strane,da sa pripojit zosilovac ,aktivny sobwofer.dakujem za odpoved.
Kia Sportage III 2011 1,7CRDI
Uživatelský avatar
roberto77 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 5
Registrován: 08.03.2013
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod roberto77 » 31.03.2013 20:03

to nikto nezapajal do noveho sportage zosik alebo aktivny suwofer?na origo radio?sa mi nechce verit :-(
Kia Sportage III 2011 1,7CRDI
Uživatelský avatar
roberto77 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 5
Registrován: 08.03.2013
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod jarino1978 » 31.03.2013 21:17

nuž ono je to predsa trošku zložitejšie, keďže nechce človek prísť o záruku ;)
Na predošlom aute to nebol pre mňa problém, sám som si zapojil, čo som vedel, ale riskovať koniec záruky len s tým, že to budem odpájať a ťahať káble ? nuž... :cry:

KIA SPORTAGE 2012 , 2.0 CVVT, 4WD, výbava EX + navigácia+cúvacia kamera+center+SW+18" AL + parkovací asistent
Uživatelský avatar
jarino1978 Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  
Registrován: 14.01.2012
Bydliště: Ilava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
25200 km @ 8.3 l/100km

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod roberto77 » 31.03.2013 21:22

tym mozem prist o zaruku?tak nad tym som nerozmyslal mozem povedat :-(
Kia Sportage III 2011 1,7CRDI
Uživatelský avatar
roberto77 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 29  Témata: 5
Registrován: 08.03.2013
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod Tervič » 18.03.2014 15:23

ku8as píše:Děkuji za postřehy... Nicméně buď jsem totální opice z džungle, nebo nevím... 8gb funguje dobře... 16gb ne... zkoušel jsem tu 16ku naformátovat stejně jako tu 8gb se stejnými hodnotami, ale stejně nic... jediné co mě ještě napadá, je zkusit jinou 16gb... když vy všichni s tím nemáte problém... každopádně jsou to značkové USB klíče, takže se budu muset podívat po nějakýche noname... i když je fakt to, že i na te 8gb je toho dost - takže to řeším už jen spíše abych věděl co dělám špatně... :thu:


A-Data UD310 32 GB uplne bez problemov. Doporucujem tento kluc, az neskutocne maly, vobec ho nevidno v aute, prehravanie uplne bez problemov, lacny.
Tervič Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 14  
Registrován: 12.03.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod kosatka » 05.08.2017 16:07

Dobrý den, mám na vás prosbu.
Koupil jsem si KIA Sportage 11/2016 a rád bych vyměnil originál rádio za toto ale nejsem si ani trochu jist zda je to OK a zda bude vše pracovat jak má ovládání na volantu atd. Ve společnosti KIA chtějí za jejich rádio a montáž 46000.- a to je hrozná cena. Všem moc děkuji za info a možná i pomoc při jiném modelu rádia které už používáte.
https://www.aliexpress.com/item/2G-RAM- ... 673926a35e
kosatka Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  
Registrován: 08.07.2017
Bydliště: Kynšperk nad Ohří  Czech Republic (cz)

Re: Radio - nova Sportage

Příspěvekod casco » 08.08.2017 13:26

Skus zavolat do tejto firmy a poradit sa. Poppytat sa na radio co ponukaju, montaz, zaruku, pozarucny servis atd. ... :
https://www.najlacnejsieautoradia.sk/na ... ROID-5-1-1

-v kontaktoch mas tel a adresu. Firmu nepoznam, len som browsoval a nasiel toto. Na druhej strane mas ich tu, vies kde ich hladat, ked od nich kupis radio, tak by si mal mat zaruku, atd.
Sportage 3 , 1.7CRDi EX , dvojtónova truuuba, HID, americke zadne svetla, Androidove radio
Uživatelský avatar
casco Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 180  Témata: 5
Registrován: 16.02.2014
Bydliště: SC  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2014)
1100 km @ 5.9 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé