GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod maec » 08.10.2013 11:53

Kupil som tento DVD GPS system:
http://www.autodvdgps.com/7-inch-touchs ... -1091.html

GPS prijimac som umiestnil hned za radio vo vnutri palubnej dosky, no ziaden GPS signal nechytam. Je mozne, ze pod plastami vo vnutri palubnej dosky je slaby signal? :)
maec Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 08.10.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod Barny » 08.10.2013 13:49

Pořídil jsem před 2 roky podobné zařízení,GPS příjímač jsem umístil na palubní desku uprostřed za čidlo dešťového senzoru a bez problému.Mám Carense.
Barny Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Horšovský Týn  Czech Republic (cz)
7. sraz Kia-Club.org (1)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod Tony » 08.10.2013 15:01

protáhni kabel za tapacirukem sloupku a připevni si to na okno před středové zrcátko. tak to mám já. nevím jak to tam kluci v servisu tahali, ale nějak to jde :-) je to ideální místo. nejde vidět a má to super kontakt s družicí. žádné kraviny přilepené na palubovce...
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod PeterZM » 08.10.2013 18:43

Ja som ho nechal vo vnutry pristrojovky a tak isto nemam problem...
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod Barny » 09.10.2013 12:35

Nikde jsem neuváděl,že mám něco přilepeno na palubní desce.Pouze jsem reagoval na příspěvek v diskusi a už vúbec bych si nedovolil psát o kravině,když řešení neznám a ani jsem ho neviděl./jen tak na okraj,žádná antena GPS nemá kontakt s družicí/
Barny Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Horšovský Týn  Czech Republic (cz)
7. sraz Kia-Club.org (1)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod maec » 09.10.2013 12:39

nj dik chlapi. aj tak to cele asi poslem naspat, ten zvuk je des. original radio hralo 100x lepsie :(
maec Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 08.10.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod HonzaV » 17.10.2013 18:12

Zdravím, základ je aby nad GPS anténou nebyl plech, plast může být.Mám podobné rádio, anténa je pod palubkou,programové ovládání je stejné.Je fakt , že citlivost rádia je menší, jinak vše funguje jak má- zatím.
HonzaV Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 123  Témata: 3
Registrován: 01.03.2011

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod sampoalphascan » 25.12.2013 22:53

Já se k tomu konečně dostal a plácl jsem GPS anténu shora přímo na rádio pod palubní desku. Pravda nefunguje a nevím proč. Dva, tři občas čtyři satelity to vidí, ale to je tak vše. Zkusím ještě jinou navigaci, aktuálně IGO8. Pokud by dal někdo vědět kde přesně to montovat pod polubovku byl bych vděčen. Nechce se mi to protahovat, už tak jsem tahal mikrofon.
sampoalphascan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 12.11.2013
Bydliště: OV  Czech Republic (cz)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod PETULE » 26.12.2013 09:27

Ja sem natahl tu antenu na sklo za zrcadko jde to vpohodě akord se sunda plas ze sloupku a taha se to mezi sklem a střešním tapecirem jde to trošku odchlípnout a mikrofon mi funguje ten ve stropu originalní
PETULE Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  
Registrován: 18.07.2012
Bydliště: Valašske Meziříčí  Czech Republic (cz)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod sampoalphascan » 26.12.2013 15:52

Tak tomu jsem se chtěl právě vyhnout, když už tedy někteří tvrdí, že to jede i pod palubovkou. Ostatně nechápu proč to nejede když je to jen plast. IGO mi na telefonu jede i pokud ho položím vedle řadící páky. Navíc jsem to viděl i někde na netu, že to borec plácnul přímo na radio.
sampoalphascan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 12.11.2013
Bydliště: OV  Czech Republic (cz)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod sampoalphascan » 27.12.2013 16:35

Takže. Picnul jsem GPS anténu před dešťový senzor na palubovku. Fix během dvou sekund, vše OK.
sampoalphascan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 12.11.2013
Bydliště: OV  Czech Republic (cz)

Re: GPS Prijimac - kam ho umiestnit

Příspěvekod AMartyn » 16.11.2015 14:20

Umístil jsem také za rádio pod palubovku a bez sebemenšího problému....Jinak na předchozím autě jsem umístil do pravého sloupku a také v pohodě :)
AMartyn Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  
Registrován: 16.11.2015
Bydliště: Hranice  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2012)
51000 km @ 6.8 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé