Svietiaca kontrolka vlastnej diagnostiky

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Svietiaca kontrolka vlastnej diagnostiky

Příspěvekod ladlen » 20.03.2017 16:15

Včera mi začala svietiť kontrolka vlastnej diagnostiky. Nebliká, len svieti a neviem, čo s tým. Koncom roka pri -34 stupňov Celzia sa mi rozsvietila tiež, ale po pobyte v garáži na druhý deň zhasla. Neviem, či ísť do KIA servisu, ale momentálne na to ani nejako nemám čas. Mali ste niekto tento problém?
ladlen Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 469  Témata: 9
Registrován: 26.03.2008
Bydliště: Trstená  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2013)
92000 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Svietiaca kontrolka vlastnej diagnostiky

Příspěvekod ladlen » 21.03.2017 17:44

Tak dnes som sa rozhodol urobiť pokus. sadol som do auta a začal som jazdiť po obchvate mesta až po Poľskú hranicu, čo je asi 12 km. Dúfal som, že sa mi zapne vypaľovanie DPF filtra a kontrolka zhasne. Prešiel som obchvat už druhý raz a chcel som to ukončiť, keď sa zaplo vypaĺovanie, tak som musel urobiť celý okruh ešte raz tam aj naspäť, vypaľovanie prestalo, kontrolka svietila a myslel som, že to bolo zbytočné a chyba bude inde. Ale po hodinovej prestávke a následnom naštartovaní kontrolka prestala svietiť, takže zrejme to vypálenie filtra DPF zrejme pomohlo. Som rád, lebo sa chystám do Bratislavy a nechcelo by sa mi pretým chodiť po servisoch, veď aj tak mi chýba do 2.záručnej prehliadky už len 2000 km.
ladlen Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 469  Témata: 9
Registrován: 26.03.2008
Bydliště: Trstená  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2013)
92000 km @ 0 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé