Webasto - nezavisle kurenie

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Richmon » 13.10.2011 11:48

Dobry den celemu foru,
blizi sa zima a ranne startovanie nasich diesel - ovych tatosov bude tassie, chcem sa spytat ci niekto z Vas uvazuje o montazi nezavisleho kurenia co prospieva nien ku mensiemu opotrebovaniu motora ale aj ku konfortu vyhriatia kabiny, volantu ci riadiacej paky. Viem ze tieto modely aut maju vyhrievanie sedadiel, ale motor zohriaty uz pri starte potesi, kedze nemusim hned na prvej krizovatke cakat na plny vykon motora ktory pride az pri pracovnej teplote. Chcel som sa spytat co niekto uz nema namontovane nezavisle kurenie, a ak ano kam mu ho namontovali a ake? Ja by som chcel montovat Webasto, este ma nesklamalo a som spokojny s kvalitou.
Dakujem za nazory.
:SK:
Uživatelský avatar
Richmon Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 14
Registrován: 11.10.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
0 km @ 9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Nikodem » 13.10.2011 13:49

Na předchozím ceedu jsem měl Webasto - dálkové ovládání. Používal jsem to 2 sezóny. Jediný problém byl s dálkovým ovladačem (byl to ještě starý typ). Přístup zastoupení Webasta v ČR byl však víc, než příkladný, dokonce mi technik přivezl nové ovládání za mnou do práce. Jinak žádný problém. Použíal jsem to jako nezávislé topení ve větších zimách, při teplotách mezi O-5st.C jsem to používal jako příhřev. Na současném ceedu mám Eberspecher, také bez problémů. Není to nejlacinější záležitost, ale pokud parkujete venku a musíte denně jezdit, je to k nezaplacení. Při zapojování elektroinstalace dejte pozor, aby se potom nestalo, že až se zapne ventilátor topení, spustí to třeba i světla a stěrače. Popis barevného označené vodičů v návodu na montáž neodpovídá reálné situaci ve voze.
Nikodem Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 3
Registrován: 09.02.2009
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2012)
68000 km @ 5.9 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Richmon » 13.10.2011 19:36

Ak by niekto našiel inštalačný manuál na montáž Webasta do tohoto typu (Sportage III) auta, budem mu povďačný.....

Neviem sa nikde k nemu dostať.

Ani pán Google mi nechce poradiť.

:(

Možno ma niekto z Vás prekvapí.

Ďakujem

:drink:

:SK:
Uživatelský avatar
Richmon Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 14
Registrován: 11.10.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
0 km @ 9 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod iNG pADRe » 23.02.2013 21:21

velmi stará požiadavka, ale sám som práve pátral po tom a našiel to tu: webasto montaz pre sportage
Kia Sportage 1,7 CRDi, EX + extra: 18" origo kolá Kia + Navigácia Kia + Cúvacia kamerka + Zadné svetlá US style
Uživatelský avatar
iNG pADRe Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 318  Témata: 6
Registrován: 21.03.2011
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Kia Sportage III (2011)
84200 km @ 5.5 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Nikodem » 24.02.2013 12:41

U Sportage III je to trochu problém. Topení má vlastrní řídící jednotku, která je napojena na ŘJ motoru. Bez ovládacího programu to asi nepůjde.
Nikodem Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 62  Témata: 3
Registrován: 09.02.2009
Bydliště: Karlovy Vary  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2012)
68000 km @ 5.9 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Polski » 25.03.2013 00:04

Mám namontované Webasto u Novosedlíka, a obrovská spokojnosť :thu: Kúrenie spúšťam cez aplikáciu v telefóne. :tongue:
Túto zimu sa dá naozaj využiť. Ešte že nás ešte nezasiahlo to globálne oteplovanie :D
Kia Sportage 2012, 2.0 CRDi, AWD,Techno orange
Polski Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 42  
Registrován: 29.03.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
27000 km @ 7.4 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Dano24 » 24.04.2013 14:15

Zdravim, tiež hladam (SURNE) :!: vsetky informacie ohladom montaze nezavisleho kurenia Webasto do Kie Sportage III najlepsie by bolo v SK/CZ jazyku nakolko to potrebujem teoreticky popisat v bakalarskej praci a nemam uz vela casu (cca 10dni). Zatial s ami nepodarilo nájst nič lepsie ako tu nedavno pridane PDF v anglictine. Ak mate nejake info/stranky/navody ohladom tejto problematiky budem velmi rád.
Dano24 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 24.04.2013
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Richmon » 26.10.2013 23:48

Napokon som sa do zástavby Webasta pustil sám, je to makačka a zaberie to spústu času ale konfort je jasný

Ak by ste sa chceli spýtať no problem

Ak budem to mať hotové zverejním aj fotky

:drink:
Uživatelský avatar
Richmon Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 14
Registrován: 11.10.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
0 km @ 9 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Tony » 30.10.2013 11:05

cena cca?
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Richmon » 30.10.2013 19:49

Cena ja aj s montážou akoce na úplne nového bez montáže, ale montáže je spravená tak ako ja si predsavujem.
:D
Uživatelský avatar
Richmon Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 14
Registrován: 11.10.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
0 km @ 9 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod KIASTORM » 30.10.2013 21:39

Richmon ty si si snad vypil ci co,to je co za odpoved"? :lol: :lol:
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Tony » 01.11.2013 13:24

KIASTORM píše:Richmon ty si si snad vypil ci co,to je co za odpoved"? :lol: :lol:



:lol: jsem si říkal jestli jsem popil já nebo... :D
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod PeterZM » 15.01.2014 21:01

Keby sa chcel niekto pustit do motaze webasta tak tu je navod
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
VW Passat B7 2.0TDi 125kw DSG Bluemotion
Kia Ceed SW 1,6 CVVT Lpg Phoenix silver r.v.09 Predané
Uživatelský avatar
PeterZM Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 157  Témata: 2
Registrován: 27.11.2010

Re: Webasto - nezavisle kurenie

Příspěvekod Patrik1974 » 16.01.2014 20:57

Uplne jednoduche no pre mna nevyuzitelne..........
Kia Sportage III ( MY 2012), 2.0 CVVT,2WD, Cassa White, EX+príplatková full výbava.
Obrázek
Patrik1974 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 445  Témata: 12
Registrován: 26.05.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
49800 km @ 7.5 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé