loketní opěrka

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: loketní opěrka

Příspěvekod g.man » 01.11.2009 19:34

Dík. Za 400 Kč - nekup to :drink:
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
Uživatelský avatar
g.man Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  Témata: 5
Registrován: 22.04.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Stonic (2018)
1200 km @ 5.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: loketní opěrka

Příspěvekod gazpetr » 02.11.2009 12:15

Také se mi to líbí. Konečně ta opěrka slouží k tomu co má. Ten čalouník je šikovný. Co je tam za výplň, je to tvrdé nebo měkčí ? A co materiál? Ten originál je z nějaké umělé kůže, dá se něco podobného sehnat? Já mám například černý interier. Děkuji předem za případné odpovědi. :kia:
gazpetr Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 73  Témata: 7
Registrován: 11.05.2008
Bydliště: TACHOV  Czech Republic (cz)

Re: loketní opěrka

Příspěvekod g.man » 02.11.2009 20:54

Co se týče tvrdosti, řekl bych, že je to pocitově stejné jako originál. Takže ne tvrdý jak beton, ale ani se člověk nezaboří. Prostě akorát. Je to jakási šedá látka, myslím, že jsem ji u něho viděl když vyráběl sedačku. Je to jak hadrovej základ s vrstvou "čehosi". Ne jako koženka, ale ohebnější, možná skoro stejně tlustý. A není to hladký, ale něco jako semiš ve kterém si mravenci vydupali cestičky :P Já vím, popisuju to blbě, chce to vidět, snad jsem to zhruba popsal, jsem jen chlap a látkám prostě nerozumím :lol: .
Jinak myslím, že pokud se čalouník mrkne do auta, tak není problém sehnat velmi podobný potah. :drink:
Lépe zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít.
Uživatelský avatar
g.man Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 101  Témata: 5
Registrován: 22.04.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Stonic (2018)
1200 km @ 5.7 l/100km

Re: loketní opěrka

Příspěvekod fonzo » 10.03.2016 20:26

trocha oprášim starú tému- toto som náhodou našiel na eBay, cena okolo 120€
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA Sportage r.v. 2007, 2.0 CRDi 4WD
Uživatelský avatar
fonzo Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 7
Registrován: 24.01.2009
Bydliště: senica  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé