Odstavajúci špic nárazníka

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Odstavajúci špic nárazníka

Příspěvekod macgyver » 08.10.2016 19:44

Riešil tu niekto odstavajúci špic nárazníka pod nalievacím hrdlom? Dá sa s tým niečo robiť?
Uživatelský avatar
macgyver Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 15
Registrován: 23.11.2012
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
66000 km @ 6.2 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Odstavajúci špic nárazníka

Příspěvekod Polda » 21.10.2016 11:52

Zdravím .
Také to mám u svého auta, tuto stranu mám i lehce odřenou, myslím si, že je to způsobeno právě tím nárazem od druhého vozidla. Zatím jsem to však nijak neřešil. Pravděpodobně to bude v tom rohu vyskočene z úchytu, v horším případě bude něco ulomené.
Uživatelský avatar
Polda Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 23.03.2016
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

Kia Sportage III (2013)
65000 km @ 6 l/100km

Re: Odstavajúci špic nárazníka

Příspěvekod macgyver » 04.06.2017 20:13

Ahoj, ja ho nemám búraný skôr si myslim že to je spôsobené naftou pár krát sa mi podarilo obliať ho.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
macgyver Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 84  Témata: 15
Registrován: 23.11.2012
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
66000 km @ 6.2 l/100km

Re: Odstavajúci špic nárazníka

Příspěvekod Jiří Škoda Bc. » 04.06.2017 21:15

Ja som si dnes pri cúvaní medzi auta nevšimol vytočených kolies na vedľajšom aute a vytrhol som si spodný nárazník na svojom aute pod svetlami. Prišiel som o predný ľavý ostrekovač, vytrhlo to i nejaký tvrdší plast akoby výstuhu. Budem musieť do servisu aby to pozreli. Som sám na seba nahnevaný. :no: :shock: :?
Uživatelský avatar
Jiří Škoda Bc. Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 156  Témata: 1
Registrován: 30.12.2013
Bydliště: Liptovský Mikuláš  Slovakia (sk)
Sponzor (3)

Kia Sportage III (2014)
126500 km @ 7.19 l/100km

Re: Odstavajúci špic nárazníka

Příspěvekod mickey mouse » 16.05.2018 00:35

Ten nárazník mi nyní srovnaly v servise při výměně kol, je tam povolený šroubek, který to stahuje k sobě. Dvě minuty, neúčtovaný úkon jako pozornost servisu. Ale je fakt, že tyto špice se rádi po pár polití naftou začnou kroutit směrem ven a začnou ztrácet tvar. Příčina je jednoduchá, dochází tím opakovaným potřísněním naftou k měkčení materiálu a ztrátě jeho tvaru. Na parkovištích si toho všímám, že ty poblité nárazníky pod víčkem mírně odstávají.
mickey mouse Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 105  
Registrován: 04.10.2015
Bydliště: Havlíčkův Brod  Czech Republic (cz)


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé