Doplnky - nova Sportage

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod dzukel » 25.11.2015 20:53

Ahojte,
Neviete niekto kde sa dá zohnať zimný kryt na mriežku chladiča?
Ďakujem
Kia Sportage 1,7 CRDI 85 KW EX, radio s navi+ cuvacia kamera, parkovací asistent
Uživatelský avatar
dzukel Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 2
Registrován: 25.02.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod KIASTORM » 26.11.2015 11:40

Ja som tiez hladal.ale nenasiel,tak som si urobil vlastny kryt. Neskor dam popis a obrazky,teraz som v robote. Ale neviem ci ti to pomoze,lebo ja mam iny typ masky namontovany. Ale ako inspiracia mozno hej.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod dzukel » 26.11.2015 21:50

Samozrejme budem vďačný za každý typ.
Videl som jedného, mal ten kožený kryt.
Kia Sportage 1,7 CRDI 85 KW EX, radio s navi+ cuvacia kamera, parkovací asistent
Uživatelský avatar
dzukel Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 2
Registrován: 25.02.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod crui5er » 26.11.2015 22:15

Zkuste toto, třeba si z toho něco vyberete, ale ceny jsou trochu mimo realitu:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=ki ... r&_sacat=0
Uživatelský avatar
crui5er Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 581  Témata: 3
Registrován: 02.09.2013
Bydliště: Kadaň  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2012)
70000 km @ 6.7 l/100km

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod KIASTORM » 26.11.2015 23:47

Material som nasiel v Baumaxe v nejakej hoby sekcii. Asi pol cm hruby plast,matny cierny. Mali aj ine farby. Velmi lahko sa s nim pracuje,robil som to doslovne na kolene v garazi. Vyrezal som zhruba priblizny tvar a kedze to islo na vnutornu stranu,moc som sa s tym nezaoberal. Prichytil som to ciernymi stahovackami ci ako sa to vola. Na obrazkoch to je vsetko vidno. Navrtal som aj nejake diery,nech to dycha trochu,mozno som nemusel ja viem,ale mam lepsi pocit,ze neupeciem turbo. Uprimne velmi sa v tom nevyznam.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod dzukel » 27.11.2015 00:31

Pekná práca, iný typ masky nevadí obvodový tvar je myslím rovnaký . a čo je to prosím za materiál? Ako sa volá? Pomohlo by mi to. Vyrežem si to už sám :-)
Díky
Kia Sportage 1,7 CRDI 85 KW EX, radio s navi+ cuvacia kamera, parkovací asistent
Uživatelský avatar
dzukel Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 2
Registrován: 25.02.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: Doplnky - nova Sportage

Příspěvekod Jarik » 05.03.2016 12:46

Neni tu toho moc , no pár dobrých vecí sa najde http://www.angeleyes.sk/leve-menu/kia/sportage/
KIA SPORTAGE 1,6 GDI r.v.2015
Jarik Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 27.02.2016
Bydliště: Topolčany  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2015)
0 km @ 7.5 l/100km

Předchozí

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé