Vymena celneho skla - Sportage

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod casco » 12.06.2014 07:30

Ahojte, Menil niekto z vas uz celne sklo na KS ? Zaujimalo by ma kde ste si to dali vymenit (KIA, H&D, Hornet atd.) , dalej kolko to asi stalo aj s pracou, od akeho vyrobcu mate vymenene sklo. Ci po vymene funguju vsetky senzory. Docital som sa tu, ze kvalita skla z prvovyroby nie je moc dobra(skrabance od skrabky, atd.). Od akeho vyrobcu je najlepsie objednat celne sklo ? Diky za odpovede.
Sportage 3 , 1.7CRDi EX , dvojtónova truuuba, HID, americke zadne svetla, Androidove radio
Uživatelský avatar
casco Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 180  Témata: 5
Registrován: 16.02.2014
Bydliště: SC  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2014)
1100 km @ 5.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod KIASTORM » 12.06.2014 09:42

Este som nemenil takze neporadim,ale keby si pri tvojom patrani zistil,ci je mozne na pred fl verziu namontovat celne sklo z fl verzie,daj vediet. To ma byt odhlucnene extra vrstvou niecoho.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod Pavka » 12.06.2014 23:59

Já jsem měnil, nakonec jsem musel do značkového :kia: servisu kvůli záruce. Jinak je docela důležité si zjistit u prodejce kolik stojí náhradní sklo, podle toho si potom nastavit pojistku. To vše jsem zjistil jak je to důležité mít to podchycené do posledního detailu. Je sice pěkné platit malou pojistku na sklo, ale pak když přijde plnění tak potom je člověk docela dost rozčarován :shock: jak se to nevyplatí :? .
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km

Re: Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod Patrik1974 » 21.06.2014 19:59

KIASTORM píše:Este som nemenil takze neporadim,ale keby si pri tvojom patrani zistil,ci je mozne na pred fl verziu namontovat celne sklo z fl verzie,daj vediet. To ma byt odhlucnene extra vrstvou niecoho.

Kua a ako je odhlucnene? Mas hlucne auto? Inak rad by som sa previezol v tej novej faceliftovej, co vrdia ze je odhlucnena a ako. Lebo jaj mam motor benzin 2.0CVVT co uz do tych novych nedavaju ze ako to huci alebo skor nehuci....
Kia Sportage III ( MY 2012), 2.0 CVVT,2WD, Cassa White, EX+príplatková full výbava.
Obrázek
Patrik1974 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 445  Témata: 12
Registrován: 26.05.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2012)
49800 km @ 7.5 l/100km

Re: Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod KIASTORM » 22.06.2014 08:20

Ma tam byt nejaka extra vrstva tlmiaca zvuk. Moje auto je hlucne od motora,ine sklo by tam urcite nepomohlo,len som chcel vediet do buducna keby som musel menit ci je to vobec technicky mozne.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Vymena celneho skla - Sportage

Příspěvekod LUKY-007 » 22.06.2014 11:50

u skla ide skor o hluk protivetra nie o hlucnost z motora ... zmeny co pisu novinari mali byt v zmenach ulozenia agregatu prevodovky a na napravach .. toto vsetko prispeje k pocitu znizenia hluku ... otazkou je ten 2.0 gdi nakolko je hlucny ... u cvvt pocitujem jemne vibracie ked stojim na neutrale ... a v poslednom case aj prenika taky klepot motora zneje to jak diesel zvnutra ;)))) (dufam ze nieco neodide, je to moj prvy korejec a este tomu az tak nedoverujem :| )
< Everlasting Impression > < Room4More >
Uživatelský avatar
LUKY-007 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 289  Témata: 4
Registrován: 11.03.2012
Bydliště: BA  Slovakia (sk)


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé