hrkotanie ventilatora kurenia - vyriesene

Trápí Vás něco na voze?

hrkotanie ventilatora kurenia - vyriesene

Příspěvekod cli » 30.10.2013 13:26

Dnes ked bolo trosku chladnejsie som si rano chcel prikurit, a ked som manualne pridal ventilator, rozvybrovala sa mi cela palubna doska :shock:
.. inak povedane, ked nastavim rychlost ventilatora do 3tej utrovne pod maximom, zacne strasne hrkotat nieco co je pod kastlikom spolujazdca (zeby ventilator) ale vibruje to s amplitudiou aspon 1cm na kazdu stranu :shock: cim sa rozhrka nasledne cela palubna doska. pripada mi to, ako keby sa ulomil jeden list vrtule, alebo co...

ked je ventilator nastaveny pod 4tu palicku od maxima, tak je ticho a nic nepocut...

nestretli ste sa s tym niekto?
Naposledy upravil cli dne 24.02.2014 16:35, celkově upraveno 1
sportage EX MY2012, 1.7CRDi
Uživatelský avatar
cli Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  Témata: 4
Registrován: 28.07.2012
Bydliště: bratislava  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: hrkotanie ventilatora kurenia

Příspěvekod martinez » 28.11.2013 01:06

Ja som mal podobný problém na Toyote RAV4, aj keď to nebolo tak dramatické ako si to ty popísal.
Boli to len nečistoty vo ventilačnej sústave a v servise to vyčistili. V tvojom prípade to vidím možno na ložisko ventilátora, ale takto na diaľku sa to nedá diagnostikovať. Každopádne servis!
Kia Sportage 2.0 CRDI, AWD, EX
martinez Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  
Registrován: 20.05.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Sportage III (2011)
8000 km @ 7.0 l/100km

Re: hrkotanie ventilatora kurenia

Příspěvekod cli » 24.02.2014 16:34

tak som sa dnes siel pozriet do servisu, nakoniec to bol len bordel v nasavani, vyklepali filter, vycistili ventilator, a uz je to OK..
.. aj tak sa divim ako je to mozne ze sa nieco usadi na ventilatore tak ze ide vyskocit spod palubovky, navyse ked je tam predtym pelovy filter..
sportage EX MY2012, 1.7CRDi
Uživatelský avatar
cli Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  Témata: 4
Registrován: 28.07.2012
Bydliště: bratislava  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé