Porucha ohrevu palivoveho filtra po 30 000km prevadzky

Trápí Vás něco na voze?

Re: Porucha ohrevu palivoveho filtra po 30 000km prevadzky

Příspěvekod helboy » 09.07.2017 09:25

ahoj Michal007 Nebo někdo kdo tuto závadu řešil a vyřešil.Prosím-Tě mám tu samou závadu co popisuješ ty,ale v servisech když jim to říkám tak kroutí jen hlavou že se s tím ještě nesetkali a že to muže být cokoliv.Chtěl bych se tě zeptat jak přišli na to že to je porucha vyhřívání paliv.filtru?Na přístrojové desce se nic neukáže a když mi to napíchli na diagnostiku tak taky nic.Fakt už nevím a jsem z toho na mašli. :? Jooo a měnili mi palivov.filtr a po tydnu opět závada na světě.Tankuji na Benzině dieselVerva a euro oil.bez biosložky.Kia Sportage SL 2.0 crdi 4x4 manuál r.v.2013 najeto 42500km. :help: :help:A prosím ještě -co ti tam vlastně všechno měnili za díly. DĚKUJI
PORADTE MI PROSÍM :kia:
Uživatelský avatar
helboy Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 23.01.2013
Bydliště: Písek  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé