radiaca paka´+podsvietenie vypinacov

Trápí Vás něco na voze?

radiaca paka´+podsvietenie vypinacov

Příspěvekod ramazoti » 03.04.2015 06:33

:SK: :CZ: :help: :D zaujmavy smajlici. serus priatelia som tu novy.mam par otazok na niekoho kto sa v autach trosku vyzna.radiaca paka mi nedrzi stred od pravej strany sa vracia pekne sama ale od lavej uplne pomalicky sem tam a niekedy sa nevrati vobe do uplneho stredu.v servise vraj menili cely komplet mechanizmus trosku to islo ale po par km znova to iste kedze sme na sk viem ze stred nemenili vystriekali vazelinou hotovo :lol: .idem to tam dat znovu ale uz to budem chciet vidiet lebo za hodinu aby vymenili cely mechanizmus radenia a robilo to po par km to iste je blbost.este mam otazku podsvietenie na dverach vodica mi svietia len okna a jeden zamok dveri nic viac.nemalo by to svietit komplet aj zrkadla a sklapanie ?pri otvorenych dverach nesvieti aj ta cervena odrazka co tam je?kukne to niekto kto ma sportage2014 ako to tam je?dakujem
ramazoti Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 2
Registrován: 03.04.2015
Bydliště: zvolen  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: radiaca paka´+podsvietenie vypinacov

Příspěvekod spd001 » 03.04.2015 10:52

sportage nemam ale napr ani u ceeda nie su gombiky pre spatne a pre sklapanie podsvietene a tak isto neni nasvietene ani odrazko vo dverach.Co sa tyka toho mechanizmu bude to tak ako si pisal ale s tym rozdielom ze to ani len nerozobrali.Ak to rozoberu a poriadne premazu tak je sanca ze to bude fungovat poriadne a pokial je to v zaruke nech vymenia lanovy mechanizmus ak to nepomohlo.Ak by bol novy tak bude krasne svietit a to si vsimnes ked sa pozries na prevodovku niekde pod baterkou
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: radiaca paka´+podsvietenie vypinacov

Příspěvekod ramazoti » 03.04.2015 14:07

tak ten sportage bol stary tyzden takze tam neuvidim ci nieco rozoberali menili vraj tam bolo nejake lozisko ci co to vadne a nemali nove tak vymenili z druhej novej kie ale robi to furt to iste
ramazoti Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 10  Témata: 2
Registrován: 03.04.2015
Bydliště: zvolen  Slovakia (sk)

Re: radiaca paka´+podsvietenie vypinacov

Příspěvekod lubos761 » 04.04.2015 19:52

To: ramazoti

Ahoj. Vyjádřím se jen k podsvícení. Na ostatní jsem laik. Mám Sportage 2011 a podsvícení je stejné, jak popisuješ. Už se to tu řešilo v r. 2011 a bylo mě vysvětleno, že výrobce předpokládá k vůli bezpečnosti jízdy, že si zpětná zrcadla nastavíš před jízdou, auto se po rozjetí samo uzamkne a potom už zbývají k manipulaci jen ovladače bočních oken a ty svítí. A ve dveřích je jen pasívní odrazka. Taky mě ty dveře nešly do hlavy. Mám auto plně v elektrice a ty dvě žárovky do hran dveří by cenu Kie už asi o moc nezvedly. Ale výrobce asi přemýšlí jinak... :(
Pěkný den. lubos761
Kia Sportage 2.0 CVVT, Comfort +, r.v. 2011, orange techno, xenony, park.asistent, 17"kola,
Uživatelský avatar
lubos761 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 320  Témata: 9
Registrován: 12.04.2011
Bydliště: Brno venkov  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Sportage III (2011)
13500 km @ 9.0 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé