kouř z palubovky

Trápí Vás něco na voze?

kouř z palubovky

Příspěvekod lili191 » 13.02.2017 10:16

Ahoj,

potřebovala bych se zeptat. Mám Kiu Sportage 2,0 CRDI 100kw. Při zapnutí vyhřívání předního skla se po zahřátí začne zhruba v polovině palubovky dýmit. Už jsem to nechala napíchnout v servise a nic, pak jsem byla u autoelektrikáře, který rozdělal celou palubovku a taky nic nenašel. Takže jsem zatím jen vyhodila peníze a problém se nevyřešil. Nemůže být někde málo nějaké kapaliny nebo tak něco? Kontrolka se nerozsvítila žádná. V zimě je to fakt hnus když mrzne. Nemáte někdo podobnou zkušenost co by to mohlo být? díky
lili191 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 13.02.2017
Bydliště: nový jičín  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: kouř z palubovky

Příspěvekod TatkaSmoula » 13.02.2017 11:16

A jak dlouho to dela? Nechavate to zapnuty i kdyz se kouri? Line se nejaky smrad palici se izolace, ci je to jen jakoby odparena voda?
Bud se jenom odparuje namraza zevnitr ... to je to lepsi, nebo zacina horet instalace ... to je to daleko horsi. Dalo by se zapnout vyhrivani a s hasicakem cekat co se stane treba po 15 minutach. Ale ja bych to radsi nezkousel. :shock:
TatkaSmoula Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 197  Témata: 9
Registrován: 09.01.2016
Bydliště: Cesky Krumlov  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2016)
16000 km @ 5.57 l/100km

Re: kouř z palubovky

Příspěvekod forrester » 13.02.2017 18:24

To s tým pripraveným hasicakom ani zo srandy,radšej zaviesť do servisu nech nájdu závadu, kamaratovy tak zhorelo 4rocne auto úplne do tla behom pár.min, až sa disky roztiekly. A to sme na to minulý nových 8 kusov 10 kg. hasiacich prístrojov a bez šance, síce aj jeho hlupou chybou, :-D

Natukane z Xperia Sirius
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé