Kia Sorento TOD ?

Kia Sorento TOD ?

Příspěvekod W4n_L » 22.11.2011 00:46

Ahojte.
Planujem sa stat majitelom Sorenta ale neviem sa rozhodnut ktory pohon je lepsi. Ci ten EST alebo TOD kde si automaticky pripaja prednu napravu.
Vedeli by ste mi povedat vase skusenosti s tymito pohonmi ?
Myslel som ze TOD je lepsi a inteligentnejsi ale co som cital tak sa stazovali na to ze si auto pripoji prednu napravu a nedotaca.
Budem rad za vsetky komentare pripomienky a skusenosti s tymto autom.
W4n_L Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 22.11.2011
Bydliště: Stara Tura  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Sorento TOD ?

Příspěvekod Jirka N. » 22.11.2011 14:14

Ahoj,
mám Sorento jedno z posledních, vyrobené v říjnu 2008 a s TOD nenám žádné problémy, žádné komplikované chování auta, prostě nic. Jedině v zimě v zatáčkách je znát kinetická energie 2,2 tuny těžkého auta a tam ani ESP na sněhu nepomůže. Takže při zkušenostech je TOD poslední generace perfektní.
Jirka N. Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 245  Témata: 1
Registrován: 26.12.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Re: Kia Sorento TOD ?

Příspěvekod K777 » 11.02.2022 13:51

Ahoj,
já si teď pořídil taky faceliftované s TOD, jen konec roku 2006. Tak mě zajímá, jestli TOD z tohoto roku bylo jiné generace, než třeba rok 2008-2009?
Netušíte, kdo by případně mohl na foru vědět?
Díky Adam

Jirka N. píše:Ahoj,
mám Sorento jedno z posledních, vyrobené v říjnu 2008 a s TOD nenám žádné problémy, žádné komplikované chování auta, prostě nic. Jedině v zimě v zatáčkách je znát kinetická energie 2,2 tuny těžkého auta a tam ani ESP na sněhu nepomůže. Takže při zkušenostech je TOD poslední generace perfektní.
K777 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 09.01.2022
Bydliště: Hodonin  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2006)
245000 km @ 0 l/100km


Zpět na Sorento

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé