sorento vs.sportage ?

sorento vs.sportage ?

Příspěvekod sas » 26.01.2017 19:13

zdar
uvazuji okoupi sorenta 2,5 crdi manual rv.2003-04,ale libi se mi sportage 2 rada 2.0crdi manual rv cca 2006-7 setikvalt coje podle vas lepsi ?spolehlivost spotreba jizdni vlastnosti a pod.dekuji
sas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 3
Registrován: 03.08.2009
Bydliště: STARA VES  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: sorento vs.sportage ?

Příspěvekod Beda » 26.01.2017 21:30

Sel bych po Sportagi, bude to min zrat a je modelove novejsi, taky jsem hledal pro manzelku spis Sportage nez Sorento, ale nakonec jsem skoncil u Santa Fe s 2.2 CRDi motorem.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: sorento vs.sportage ?

Příspěvekod forrester » 27.01.2017 10:43

Ospravedlňujem sa ze vám sem do toho skočím :-D
Beda spokojnosť? Porovnanie?
Plánujem tento rok pustiť ceeda do sveta a rozhodujem sa
Pre seba medzi Sorentom a Santa Fe
Mám dohodnuté z predajcami v polovicke februára zapožičanie na týždeň obidva modely,
Ale zaujíma ma tvoj názor alebo na čo sa zamerat

Natukane z Xperia Sirius
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Re: sorento vs.sportage ?

Příspěvekod Beda » 27.01.2017 22:31

Nevim, jaky rocnik vozu budes kupovat, zda jete ci nove, ale ja mel Santa Fe 2007, mam Sorento 2010 a ted i Santa Fe 2008.

Pro manzelku jsem chtel velke auto asi tak jako pro sebe, kdyz to do mne nikdo napere a tech zavodni v Audinach apod. je dost :angry: , tak at je proti nim nejaka protivaha ve vetsim aute. S tankem na silnici nemuzu a taky moc zere :D Tak jsem hledal velky auto, ktery mne nezrujnuje a tak uz v minulosti jsem pro sebe opustil myslenku stareho Sorenta, protoze ten 2.5litr proste dost zere. Sice ma stare sorento ram a neni to samonosna kastle, ale je pravda, ze na muj vkus je jeste dost "korejske" takze proto jsem tenkrat koupil Santa Fe, ktere melo motor 2.2 akorat, ze melo 5 kvalt. Vybavenost dobra, srovnatelna se cee'dem 1. gen v EX vybave, az teda na okna ty nebyly vsechny v automatice a taky mi chybela elektricky sklapena zrcatka, ktera teda nemel ani cee'd, protoze mam uzky vjezd do garaze. Santa bastil na moje 30km dojizdeni do prace a vylety prumerne 7,8l/100km :idea: aktualni moje Sorento se 6st. prevodovkou basti 7,5l/100km, ale je pravda, ze jezdim uz jinam a vic jak 70% trasy jsem schopny jet na 6ku. Druhej "novej manzelcin" Santa, ktery jezdi prevazne jen po meste zere dle tri tankovani kolem 9,1l/100km. Puvodne jsem pro manzelku hledal Sportage (dvojkovou), protoze preci jen byla o neco mensi a da se sehnat i se 6st. prevodovkou, kterou sice ve meste moc nepouzije, ale co kdyby zacala jezdit dal :) jenze tak rychle jsem proste nesehnal Kiu dle meho gusta, tak jsem opet skoncil u Hyundaie.

Vybirat musi clovek dle toho co potrebuje a kolik si muze dovolit utracet za tankovani a servis. U vetsich aut to nektere dily odnasi rychleji :oops:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: sorento vs.sportage ?

Příspěvekod forrester » 27.01.2017 23:47

Ďakujem za vycerpavajucu odpoveď ;-)
Budem brat nove,diesel a určite automat, čo sa týka vybav tak tam sa moc balansovat nedá keďže je len pár.priplatkov inak s už základ má skoro full výbavu, zatiaľ cenovo vychádza lepšie Santa podľa predbežných ponúk, uvidím keď ich budem mať na tyzden, polovička má vybraný tucson ale tam bude benzín kvôli malému nájazdu,, tucsona som chcel riešiť nejaké 3-4 mes po mojom ale keď vyberiem náhodou santu,skúsim to skĺbiť a hádam sa predajca trochu "prehne" a dá nejakú lepšiu cenu na obidva :-D

Natukane z Xperia Sirius
Ceed EX CRDi predane
CEED crdi 2014
Uživatelský avatar
forrester Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 397  Témata: 5
Registrován: 05.11.2007
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Re: sorento vs.sportage ?

Příspěvekod sas » 28.01.2017 15:36

no ja mam jeste cas na koupi,cekam az padne moje auto,a jeste rok zplacim hypoteku :x ,chci neco ojeteho max 130000kc,co jsem sondoval tak spotreba u 2 kove sportage je cca 8,8l,a u sorento rv.2004 cca 9-10 a to ma 2,5 motor,jinak jeste se mi zamlouva honda crv 2,2 diesel ta ma spotrebu cca 7-8litru,za rok uz budou ceny zase nize :D ,ale aji uz budou starsi :twisted:
sas Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 3
Registrován: 03.08.2009
Bydliště: STARA VES  Czech Republic (cz)


Zpět na Sorento

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé