expanzní nadobka na kia sorento

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

expanzní nadobka na kia sorento

Příspěvekod dave21 » 16.08.2010 17:45

ahoj nemáte někdo z vás možnost mi prodat expanzní nádobku do auta teče mi a nebo mi poradit kde ji mám sehnat díky
dave21 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 10.05.2010
Bydliště: písek  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: expanzní nadobka na kia sorento

Příspěvekod Pc-romeo » 16.08.2010 20:20

Ahoj. Primo na Sorento nevim, ale podle me by tam mohla pasovat i z nejakeho jineho auta... Takze doporucuju zajit nekam na vrakac a porozhlednout se. Ja si takhle vybral druhou nadrzku na kapalinu do ostrikovacu, z Fiata... Nakonec jsem ji nepouzil, ale pasovala by... ;)
Pc-romeo Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 51  Témata: 3
Registrován: 13.12.2009
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Cerato (2004)
60000 km @ 10.3 l/100km

Re: expanzní nadobka na kia sorento

Příspěvekod sor03 » 23.12.2012 18:00

Expanzku rozhodně nekupujte z vrakáče, ale raději novou. Díky prasklé expanzce mi odešel motor.
Praskla mi ve švu na dálnici a za pár kilometrů bylo po motoru. V Sorentu není snímač hladiny, takže nevíš, že ti ubývá rychle voda a teploměr nesleduješ každou minutu. Byla to otázka několika minut. Zadřený motor a zkroucená hlava. Jak jsem zjistil v servisu, tak to u starších Sorent není neobvyklá závada. Zkrátka asi měli expanzky ze špatného materiálu nebo špatně svařený.
Je to loterie koupit z vrakáče. Buď vydrží nebo taky praskne.
Pokud odhalíte brzy, že teče - hlídat pořád hladinu vody a teploměr, než ji vyměníte za novou.
Naposledy upravil sor03 dne 14.02.2014 15:07, celkově upraveno 2
sor03 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 22.12.2012
Bydliště: jihlava  Czech Republic (cz)

Re: expanzní nadobka na kia sorento

Příspěvekod mirzal » 02.07.2013 08:04

Ja som si ju objednal priamo v Kia servise, stojí 82.- Eur.
Uživatelský avatar
mirzal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 24  Témata: 3
Registrován: 23.01.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé