plný plyn - motor chcípne

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod faustpinballer » 16.04.2013 12:46

Zdravím sorenťáky

Mám problém,při prudkém sešlápnutí plynu např. při předjíždění (motor zahřátý) motor chcípne a cca dalších 5 minut nejde nastartovat.Stalo se mi to vždy na 4. převodový stupeň. Na palubce zůstane svítit oranžová kontrolka motoru,která pak po zhruba 10ti dalších nastartování (další dny) zmizí. Jinak když už se to za jízdy jednou stane,po druhé se to nikdy neopakuje...až případně jindy,nálsedující dny.
Za případné rady co by to mohlo být předem děkuji :)

2,5 crdi \ 103kw \ 2003
Koho psa jíš,toho píseň pěj...
Uživatelský avatar
faustpinballer Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 07.11.2012
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod Megi1983 » 20.06.2013 17:14

pozdravujem, už vieš čo máš za problém, mne to robí tiež.
Megi1983 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 20.06.2013
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod orangi521 » 21.06.2013 09:29

Skús si prezrieť fórum, alebo použi vyhľadávanie. Je toho tu popísané bezpočet krát.
Problémov môže byť viac, a určite nájdeš recept na svoj problém. Len treba prekonať lenivosť, ľudí čo už mali tento problém nebaví písať dookola x krát to isté.

Napr. toto a trvalo mi to 3 sekundy viewtopic.php?f=167&t=474
orangi521 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 32  Témata: 5
Registrován: 13.07.2012
Bydliště: Hrochoť  Slovakia (sk)

Kia Sorento (2005)
160500 km @ 10 l/100km

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod mirzal » 02.07.2013 07:52

Skús pozrieť filter v nádrži. Ja som ho mal upchatý a tiež mi pri pridaní plynu skapíňal motor.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
mirzal Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 24  Témata: 3
Registrován: 23.01.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod peterbagin » 16.03.2014 08:52

ako si vzriesil problem so zhasinanim motora ?
peterbagin Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 05.01.2014
Bydliště: kamenicany  Slovakia (sk)

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod leis » 18.05.2014 10:16

Pokud by jsi to hodil na diagnostiku, tak by ti to ukázalo, něco kolem nízkého tlaku, to znamená že máš ucpaný pal. filtr u těchto sorent klasika, vyndej filtr a povol z něj odkalovací šroub a vypusť to do průhledné flašky a hned uvidíš. Z největší pravdědobností budeš mít bordel v nádrži.Tyto věci bych nejdříve zkontroloval až po tom bych šel třeba po regulátoru tlaku paliva
leis Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 59  Témata: 1
Registrován: 23.06.2011
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Carnival II (2003)
0 km @ 0 l/100km

Re: plný plyn - motor chcípne

Příspěvekod gutzermartin » 04.11.2015 15:57

MĚL JSEM NĚCO PODOBNÉ VYMĚNIL JSEM PALIVOVÝ FILTR- BYLO TAM HODNĚ VODY A PAK TO JELO
gutzermartin Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 04.11.2015
Bydliště: Kpt jaroše 640, Podbořany 44101  Czech Republic (cz)


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé