sorento přestalo startovat

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

sorento přestalo startovat

Příspěvekod bobruml » 10.05.2015 14:49

Ahoj všichni sorenťáci.Mám sorento 2,5 crdi 5let a včera přestalo startovat.A to tak,že nejdřìv to zatočilo jako když je slabá baterie a pak už ani nezatočilo ani náznak prostě zhasne žhavení otočím klíčkem a nic. A to mám nové žhaviče,alternátor i baterku nemáte nékdo radu co to může být? Díky
bobruml Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 28.02.2011
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: sorento přestalo startovat

Příspěvekod Pegos » 10.05.2015 18:55

Alternátor máš repas a nebo novej??? mě totiž včera potkalo to samé nakonec jsem zjistil že alternátor (repasovanej) nedobijí takže šel ven a na reklamaci.
Pegos Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 04.05.2015
Bydliště: Česká Lípa  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2004)
4480000 km @ 9.6 l/100km

Re: sorento přestalo startovat

Příspěvekod spd001 » 13.05.2015 18:39

a stava ide na starter?mohla odist cievka na starteri
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: sorento přestalo startovat

Příspěvekod kori » 18.05.2015 20:17

Alebo by možno stačilo prečistiť kontakty na štartéry! Môžu byť zaoxidovane , mal som podobný problém, mne štartér len cvakal a po prečistení šľape jak hodinky ;)
Kia cee´d sw 1,6 crdi ex 2009 biela
Uživatelský avatar
kori Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 314  Témata: 11
Registrován: 28.02.2014
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
178000 km @ 5.5 l/100km

Re: sorento přestalo startovat

Příspěvekod Niripe » 19.06.2015 09:43

Mě taky jednou přestalo Sorento zničehonic startovat. Pak se přišlo na to, že byl ulomený úchyt pedálu spojky, ta se pak při sešlápnutí netrefila na ten spínač, co brání startování bez spojky.
Niripe Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 20.06.2011
Bydliště: Zlín  Czech Republic (cz)

Re: Sorento přestalo startovat

Příspěvekod sichta » 11.10.2023 16:47

Ahojte všetci , zháňam fakt dobrého mechanika čo sa rozumie Kia Sorento a vie mi ho opraviř , toťišto stalo sa mi toto.
. Pridem pred dom zaparkujem vypnem auto vytiahnem kľúč, počúvam a auto naštartované , pozerám na kľúč čo mám v ruke pozerám na auto a auto naštartované . Nič lepšie ako vyčerpať naftu a tak zhasnú%t auto ma nenapadlo Pochopil som že spínacia skrinka je na šrot , dal som spraviť spinaciu skrinku a tešil sa že auto opeť naštartujem , aha nemám naftu , zoberiem bandasku samozrejme bandaska bola z r.1943 od deda ked ako partizáni kradli naftu , no čo nalievam speť vyčerpanú naftu do nádrže a vtom som zbadal že tam lejem strašný bordel, čiže moje auto Kia Sorento je na šrot už som bol u troch mechanikoch a auto stale nefunguje a ja len platim a platim a chodím peši ...Na aute uz som menil štarter, baterku spinaciu skrinku, alternátor , repas trysiek auto nie a nie naštartovať. Vie mi niekto poradiť nejakého mechanika ktorý mi dá to moje auto dohromady ? Ďakujem za odpoveď necham aj tel číslo 0911969226 som z Piešťan
sichta Neuvedeno
Nováček
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 11.10.2023
Bydliště: Banka  Slovakia (sk)

Kia Sorento II (2006)
262000 km @ 9 l/100km


Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé