Oem autorádio

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Oem autorádio

Příspěvekod neumannp » 18.01.2011 20:51

Prosím o radu, koupil jsem si Sorento r.v.2008 s autorádiem KIA. Bohužel jsem k němu nedostal návod a nikde na internetu jej také nenašel. Pořeboval bych to přes bluetooth spárovat s telefonem a nevím jak. :( Nemáte někdo stejné autorádio? Foto přikládám. Díky!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
neumannp Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 16.01.2011
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Oem autorádio

Příspěvekod titanus » 19.01.2011 19:07

tak som sa pustil do patrania no vela som toho teda nenasiel :no:
radio ma oznacenie Kia Radio XCD-220RDS a manual k nemu nie je dokonca ani v nemcine lebo tieto auta sa udajne s tymto radiom predaval iba v spanielsku, no vyhladat manual aspon v spanielcine sa mi tiez nepodarilo...skusil by som kontaktovat KIA motors s dotazom a mozno ti pomozu...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Oem autorádio

Příspěvekod neumannp » 20.01.2011 17:46

Díky za odpověd! :) Podle typu už to snad najdu, nebo vznesu dotaz na KIU.
neumannp Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 16.01.2011
Bydliště: Olomouc  Czech Republic (cz)

Re: Oem autorádio

Příspěvekod Maik007 » 30.11.2013 17:41

Ahoj, nasel jsem se starsi prispevek, nenasel jste nekdo neco?
Me se teda sparuje OK, ale nejak mi nebezi RDS informace a tlacitka PTY/AF a TA/REG mi funguji jako ladeni nahoru/dolu... tak nevim, jestli je to radio sekly nebo jestli jen nevim jak na to...

Jo, a taky mi asi chybi v aute mikrofon, protoze pres BT slysim protistranu, ale ja slyset nejsem... Takze to pouzivam jen na prehravani pisnicek a videi z mobilu se zvukem pres BT. :x

Diky moc!
Sorento 2007, 2.5CRDi 125kW, EX / AT /TOD / Black Leather
Uživatelský avatar
Maik007 Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  
Registrován: 08.10.2013
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2007)
139000 km @ 14 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé