bočne nášlapy

Styling, lak, střešní nosiče atd.

bočne nášlapy

Příspěvekod stano » 04.10.2011 18:31

:?: zdravím sorentakov chlapi potrebujem poradit kam sa montuju bočne nášlapy na sorento 2005. nenašiel som na prahoch ani na sráme žiadnu pripravu a nechcem len tak vrtat do rámu diery alebo zvarat . D A K U J E M
stano Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 3
Registrován: 04.10.2011
Bydliště: Spišska Nova Ves  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod Ferda » 16.10.2011 08:58

Nazdárek,
mně vyrobili a namontovali boční nerezové nášlapy spolu s předním nerezovým rámem s patřičnou homologací z opravdového poctivého nerezu !!! ve firme pana Buřeše z Třebestovic u Prahy (ne ty tenké chromniklové náhražky které se sem dováží).
Boční nášlapy montovali tak, že dvě trubky od bočních nášlapů které se zanořují po auto, končí na konci masívnim L-kem, které se na jednom konci šroubuje z boku do stávajících otvorů v žebřinovém rámu a na druhé L-ko je nasazen U-třmen a obepíná profil žebřinového rámu. Drží to velice pevně :-)
Jinak i stím předním rámem, který mi na přání přichytili ještě na dvou místech na šrouby pomocí profilované nerezové pásoviny přímo na čelo žebřinového rámu (která je těsně za nárazníkem) jsem za celek včetně montáže zaplatil kolem 18-ti tis. Kč bez DPH :-)
Ferda Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 13.11.2009
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod stano » 24.10.2011 12:32

dakujem velmi si mi pomohol skúsim tie držaky niejako vyrobit ak mozes odfotograguj mi to aste raz dik
stano Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 3
Registrován: 04.10.2011
Bydliště: Spišska Nova Ves  Slovakia (sk)

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod dantes » 04.11.2011 22:37

Sorenťaci a čo takto prejst aj na Sorento II generácie? aj tam je dost veci ktoré by sa patrilo vedieť. Kde čo zohnať a hlavne kde? Dantes
Uživatelský avatar
dantes Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 26  Témata: 2
Registrován: 23.06.2011
Bydliště: BRATISLAVA  Slovakia (sk)

Kia Sorento II (2011)
40000 km @ 7. l l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod bartik » 05.11.2011 10:40

@dantes Nové Sorento se tu vůbec neřeší, škoda že tahle část fora je mrtvá...
Tady je pár doplňků s českýma cenama, ale nic z toho mě nějak nezaujalo. Ty nášlapy jsou podle mě úplně zbytečné, podobné řešili i u sportage a prý se o to člověk akorát zašpiní při vystupování :D
Kia Sorento 2,2 CRDi 145kW, Comfort
Uživatelský avatar
bartik Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 2
Registrován: 20.04.2011
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)

Kia Sorento II (2011)
20500 km @ 10.1 l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod Beda » 05.11.2011 11:26

Offtopic :
To je na vas, aby jste to tu ozivili, mimochodem v garazi je Sorento II ... je to az na konci seznamu, protoze to bylo pridano jako novy model ... vam dvema jsem to poupravil, uz nemusite nic hledat :)


Muzu potvrdit, ze o naslapy se clovek zmaze, stejne jak o prahove spoilery u Cee'da vzdy mi je opucovala jedna pani, kterou jsem vozil a ona mela takovy dlouhy kabat, kterym utrela vzdy vsechnu spinu z nich. U naslapu to chce leda pres ne preskocit a nebo poridit jen tu bocni trubku, bez plechu, aby necucely moc do strany.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod slava » 07.11.2011 04:43

A navíc Ti pak každý leze do auta jak do šaliny, div Ti ho nepřevrátí :shock: . To mně vždycky řádně štvalo, když mi tak někteří umělci nasedali na motorku. A ještě se mně chytili, že jsem se málem svalil :lol: .
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod gizmino » 10.11.2011 18:12

to je len sila zvyku ako nastupuješ do auta,ale najskor by som sa šiel opytať na odbor cestnej dopravy, či ti vobec povolia a nasledne schvalia na zapis do techničaku.
gizmino
 


km @ l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod oravan » 07.01.2012 22:24

www.ramy-naslapy.sk tu su aj z montažou myslim montaž je dvacka ozaj dvojka sorento moc mi nereže a priliš predražene ;)
oravan Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 17  Témata: 4
Registrován: 13.11.2011
Bydliště: Martin  Slovakia (sk)

Kia Sorento (2009)
52000 km @ 8 l/100km

Re: bočne nášlapy

Příspěvekod dany88 » 21.02.2012 19:16

ahojda sorenťáci, koupím boční nášlapy na sorento, případně i rám vpřed i vzad, nabídněte! Děkuji!!! ;-)
dany88 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 3
Registrován: 02.02.2012
Bydliště: gratz  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2005)
120000 km @ 8-11 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé