Přepínání AUTO a LOW

Trápí Vás něco na voze?

Přepínání AUTO a LOW

Příspěvekod jirkadanhel » 17.09.2015 19:38

Dobrý den a všechny zdravím. Jsem tu nový. Sorento mám zatím cca 10 dní. Je to rok výroby 2002, man. přev., 2,5 CRDi. Mám takový dotaz. Když přepínám mezi pohonem AUTO a LOW, má svítit nějaká kontrolka na palubovce, která mne informuje, co je zrovna zapnuto? Žádná kontrolka mi totiž nesvítí a ani není poznat, že by se něco sepnulo, nebo rozpojilo - myslím tím v převodovce. Děkuji předem za rady. Potřebuji něco, čeho se chytit a co bych si mohl pro začátek zkontrolovat sám. :kia:
jirkadanhel Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  Témata: 1
Registrován: 11.09.2015
Bydliště: Vysočina  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Přepínání AUTO a LOW

Příspěvekod Kameník » 01.01.2016 12:00

Přehazuje se při neutrálu , a stojící na místě . A na low ti svítí zeleně Čtyřkolka a k tomu LOW . Takže dvě zelené kontrolky vedle budíku paliva. Při přehození slyšíš připojení.
Pokud ne tak zkontroluj pojistky a kabel pod autem . Poslední možnost je volič auto LOW :)
Kameník Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  Témata: 1
Registrován: 22.12.2015
Bydliště: Velké Popovice  Czech Republic (cz)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé