Anténa na Kiu Sorento

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Anténa na Kiu Sorento

Příspěvekod Pejp » 07.02.2013 12:52

Zdravím, vlastním Kiu Sorento, 2.5 CRDi automat, r.v. 2003...mám v pláne vymeniť vysúvaciu teleskopickú anténu na svojej Kii Sorento za nejakú inú. Má s tým niekto skúsenosti? Mám volíť anténu prutovú na strechu alebo stačí aj za sklo prilepovacia?

Ďakujem veľmi pekne
Pejp Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 25  Témata: 10
Registrován: 12.02.2012
Bydliště: Skalica  Slovakia (sk)

Kia Sorento (2003)
265000 km @ 11 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Anténa na Kiu Sorento

Příspěvekod Zdrahy » 30.11.2013 03:40

Ahoj, vím že navazuju na poměrně starý příspěvek, nicméně mám podobný problém. Zvažuju výměnu el antény za nějaký typ na střechu patrně tohle http://www.bmshop.eu/am-fm-stresni-ante ... i-calearo/ a původní buď jen odpojit a nechat ji na místě, nebo dát namísto ní záslepku http://www.bmshop.eu/antenni-zaslepka-prumer-28mm/
Dělali jste to někdo a pokud ano s jakým výsledkem?
Zdrahy Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  Témata: 2
Registrován: 02.11.2013
Bydliště: Ústí nad Orlicí  Czech Republic (cz)

Kia Sorento (2004)
0 km @ 0 l/100km

Re: Anténa na Kiu Sorento

Příspěvekod sor03 » 14.02.2014 15:10

Nevím, jestli jsi to už vyměnil. Už jsem měl taky plné zuby toho, když anténa v zimě namrzá a špatně se zatahuje nebo když ti do ní třískají větve na kraji silnice.
Hodil jsem antenu na střechu ( http://stavimednes.cz/cs/56-strecha ) a mám klid. Starou antenu jsem jen odpojil od rádia a teď slouží jen jako záslepka, abych nemusel zadělávat díru.
sor03 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  
Registrován: 22.12.2012
Bydliště: jihlava  Czech Republic (cz)

Re: Anténa na Kiu Sorento

Příspěvekod Majk » 11.08.2015 09:01

Chlapci, stačí občas promazat třeba WD a máte klid:)
Majk Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 11.08.2015
Bydliště: Nymburk  Czech Republic (cz)

Re: Anténa na Kiu Sorento

Příspěvekod maattyas » 12.08.2015 14:29

Přidělal jsem si na střechu krátký prut, ale signál nic moc. Četl jsem na německým sorento fóru ze prý stejně nejlepší signál má originál vysouvací anténa. Mohu potvrdit. Nechal jsem si ji ale vysouvá se mi na spínač.
Kia Sorento 2.5 CRDi (2006); Black, TOD+4WDLocker, max.10l/100km
Uživatelský avatar
maattyas Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 11  Témata: 1
Registrován: 09.10.2013
Bydliště: Chebsko  Czech Republic (cz)


Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé