Kia Rio 1.4 CVVT

Chcete-li nabídnout něco k odkoupení, zde je ta správná sekce.
Sekce s omezeným přístupem, inzerát může podat pouze člen s minimálně 10 a více příspěvky!
If you want sell something, here is right section for it.
Restricted access, only members with minimally 10 and more posts can add a advert!

Kia Rio 1.4 CVVT

Příspěvekod melonsvk » 15.06.2017 13:06

Ahoj,

ako som uz tu na fore spominal, zohnal som si noveho Ceeda a zivit dve auta je pre mna zbytocny luxus. Takze sice nerad, ale posielam Rio dalej do sveta. :) Davam to zatial iba sem, nerad by som bol, aby skoncilo kdesi zapadnute v autobazari, pokial niekto hlada mensie, svizne a spolahlive auto, je to ta spravna volba :drink: Nieco o aute:

Kia Rio
  • registrovane v CR, do provozu 01/2013, tovarni zaruka do 01/2020
  • 1.4 CVVT 80kW (najsilnejsi predavany motor, drviva vacsina bazaroviek ma len zakladnu 1.25 atmosferu ;) )
  • najazdenych 56xxx km
  • cervena metaliza
  • 2. majitel (mam ho od cca. 20tis. km)
  • nazov vybavy netusim, ale bude to zrejme nejaka stredna predavana v tom case (klima, el. okna, el. zrkadla, chromovana maska, hmlovky, ...)
  • STK platna do 01/2019, na poslednej STK najdenych 0 chyb
  • kompletna servisna historia vratane vsetkych faktur za posledne tri roky, odkedy auto mam (servisovane v Autopark Brno)
  • posledna servisna prehliadka bola 01/2017, najblizsie iba vymena oleja (01/2018) a garancna serviska az rok na to (01/2019)
  • auto ma komplet vycistene brzdy (02/2017) a LP svetlomet bol meneny vramci zaruky (02/2017 - kvoli drobnym prasklinam, zrejme vada materialu)
  • jazdil som na nom hlavne dlhsie trasy, teda motor bol 99% casu v idealnej prevadzkovej teplote
  • poslednych cca. 25000km pri kazdom tankovani pouzity VIF Benzin
Co som do auta dokupil:
  • letne ALU disky Alutec Graphit + pneu Fulda SportControl 205/50/R16 (dezen cca 5mm) - http://www.pneumatiky.cz/alutec-grip-gr ... arId=T3786
  • zimne plechove original disky, pneu Continental TS850 185/65/R15 (dezen cca. 5mm)
  • tmave folie na zadnych sklach - Suntek 15% (karticku s atestom mam k dispozicii)
  • vytlmene predne podbehy a predne dvere - rozne materialy znacky Gladen
  • nove predne reproduktory Mac Audio APM Fire 2.16
  • dalsich vela drobnosti (laktova opierka, kozenny potah volantu, dotiahnuta 12V zasuvka v kufri, ...)
  • auto ma platnu slovensku dialnicnu znamku do 31.01.2018 (znamka je viazana na RZ, ktora sa pri prevode nemeni)
Chyby auta:
  • motoricky je v poriadku na 120% ;)
  • na karoserii su drobne skrabance a oderky zodpovedajuce veku vozidla (hlavne na spatnych zrkadlach a na prednej maske od kamienkov)
  • na PP blatniku hlbsi skrabanec cca. 5cm (nemal by byt problem rozlestit)
  • rozbity spodny plastovy kryt motora, opravovany naraznik zo spodnej casti

Cenu by som si predstavoval 185 tisic korun, v pripade rychleho jednania sa mozeme dohodnut. :)

Fotky, recenziu a vela dalsieho najdete v mojej recenzii - http://moje.auto.cz/melonsvk/rio.html
Auto je mozne pozriet a vyskusat v Brne. Pokial chcete akekolvek info alebo akukolvek fotku z auta, napiste sukromnu spravu. ;) :kia:
melonsvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členství

Kia Rio III (2013)
52000 km @ 7 l/100km

Re: Kia Rio 1.4 CVVT

Příspěvekod melonsvk » 15.06.2017 13:07

Znizena cena. :)
melonsvk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členství

Kia Rio III (2013)