Zapis alternativnych diskov do TP

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd.

Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod PatressPO » 05.05.2014 23:29

Zdravim pani...

Chcel by som sa opytat najma tych kt s tymto maju skusenosti...
Mame v rodine 2 ceedy.. rocnik 2007 a pred nedavnom prisiel aj 2009 Fl.. Mam vsak mensi problem... V TP od ceed 2007 mame od novosti zapisane max 17" disky ako alternativu...
Avsak v FL ceede mam uvadzane len 16" kt su aj aktualne na nom oriaginal kia.. a chcel by som si dat zapisat aj 17" nakolko vsade na stitkoch su uvadzane tieto rozmery len ich nemam v TP..

Ide o to ze by som si chcel vymenit elektrony z rodicovskeho auta kde mame 17" a svoje kiacke 16" dat rodicom...
Hacik je ale v tom ze importer kia mi to zamietol pretoze dali vyjadrenie ze pri 17" diskoch a vyssie dochadza k nadmernemu opotrebovaniu capov, tlmicov a tym podvozku a bolo by to zatazou pre auto... a ze si to mam poriesit cestou pneuservisov.. kde mi vydaju povolenie resp certifikat a tak si ich mozem ist dat dopisat...

Ma s tym niekto skusenosti?? Robil to uz niekto hl tu z vas slovakov?? Ak ano ako ste pochodili a co vsetko ste museli urobit prip koho ist navstivit... Som trosku nastvany pretoze cez Kiu by to bolo zadarmo a cez pneu sa plati za certifikaty avsak pocul som ze po novom vraj uz ani certifikaty sa nedaju urobit lebo vraj si to nikto nechce brat na svoju hlavu... Tak neviem... Rad by som poznal vase nazory...

chcem vymenit taketo
http://auto.inzerce.net/bazar/7908/original-alu-kola-kia-ceed-16-quot-design.php#.U2gCNnApHHI

za nieco taketo :)
http://www.calaisturbo.com.au/showthread.php?t=183536

Vdaka za kazdu radu prip info.. :)
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod Stefi » 06.05.2014 10:36

:? Možná Ti to trochu pomože , sice to nie je priama rada :shock: viewtopic.php?f=24&t=406&start=15#p60509
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3799  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod achiles » 06.05.2014 11:36

pokud vyrobce auta nevystavi prohlaseni o vhodnosti noveho rozmeru pneu / disku, tak by si jedine musel sehnat od tech 17" typovy list + TUV certifikaci pro uziti na konkretnim vozidle, coz se ti nejspis nepovede.
Kia Cee'd SW II (2013) Casa White, 1.6 GDI 99KW, exclusive + p. Ultra 3 ... Obrázek
Kia ProCeed GT (2024) Orange Fusin, 1.6 T-GDI 150KW
Uživatelský avatar
achiles Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 372  Témata: 4
Registrován: 17.11.2012
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW II (2013)
115000 km @ 8.1 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod PatressPO » 06.05.2014 12:46

Stefi: Nejde mi to otvorit nakolko nie som opravneny citat to forum, Aspon tak mi to tam pise kedkliknem na dany odkaz...

Achiles: tak to si ma vobec nepotesil :( Som sklamany...
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod Beda » 06.05.2014 19:44

Uz ti to pujde otevrit ... kdo si nezazada, ten se holt k manualum nedostane :tongue:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8272  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod kori » 06.05.2014 20:20

No chlape, pokiaľ viem Ja, tak bez potvrdenia od výrobcu Kia ti to nezapíšu do TP, jedine oni možu dať zelenú. Ani od výrobcu elektrónov nepomože a ani od servisu!!!To už vôbec. Výrobca(Kia) tak zaručuje, že na uvedené vozidlo sú schválené a otestované žiadané rozmery diskov! :( Takže keď ti to tam zamietli, asi nepochodíš legálne nikde :-(
Kia cee´d sw 1,6 crdi ex 2009 biela
Uživatelský avatar
kori Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 314  Témata: 11
Registrován: 28.02.2014
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
178000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod kori » 06.05.2014 20:25

a pokiaľ viem, tak importér nevydáva certifikát, vydáva ho priamo výrobca a importér musí poslať žiadosť priamo do Kia Korea o vyjadrenie a tam pokiaľ viem sa už platí a u každej značka je to iná suma :(
Kia cee´d sw 1,6 crdi ex 2009 biela
Uživatelský avatar
kori Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 314  Témata: 11
Registrován: 28.02.2014
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
178000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod spd001 » 06.05.2014 20:48

no nechcem sa hadat ale na jednej stranke som cital ze ak si kupis disky poctive s TUV na presny model a budes mat doklad TUV na tvoje auto ze su odskusane aj 20" a presli testami na zelenu tak ti to musia zapisat.Ten vyrobca to dal otestovat(co stalo nemale peniaze a to odlisuje cenu poctivych diskov od cinskych atrap) a bolo mu to schvalene vyssou mocou tou istou ktora to schvaluje vyrobcom.ani vyrobca :kia: nemoze dat na auto 20" pokial mu to niekdo neschvali.Ono urcite to nebude lahke a uz vobec nie ak tie disky kupis secondhand bez papierov.mam kamosa co si vytlacil taketo tlacivo sam vypisal zohnal si razitko xxxxxx a na urade mu to preslo ale to neodporucam lebo to bola ina doba a nikto to nekontroloval.
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod PatressPO » 06.05.2014 23:36

Vdaka chlapi..

Ten manual som si pozrel ale to vsetko uz davno viem.. a som si toho vedomy.. To nam povedali aj v kii pri pravidelnych servisnych prehliadkach..
Ide o to a nechapem ako to je ze na starsej ceede so zakladnou vybavou 17"disky dovolene mam (resp) rodicia maju lebo je to rodicovske auto a ja na svojej ceede Fl ktora je novsia uz pisane nemam..Pritom je novsia..silnejsia a hl v inej vybave.. A este mi to aj zamietli..

Kam to posielali o nwm ale asi mas pravdu ako pises len ja som to poplietol.. Okopirovali si moj technicak..povedali mi ze poslu importerovi a tak mi daju vediet odp.. o 2dni mi volali z predajne ze to zamietli.. ze nemozu mi vystavit taketo potvrdenie na dodatocny zapis vyssich kol lebo citujem.. "auto ma dovolene max 16" kolesa nakolko pri vyssich rozmeroch kolies dochadza k rychlemu opotrebovaniu tlmicov..pruzin a tym podvozku preto to kia neodporuca..

Nasledne mi ale chlapik povedal lebo sme sa o tom bavili aj na predajni ze ak na tom trvam tak to mam poriesit cez pneuservisy a s certifikatmi..

Takze som to zacal riesit touto cestou..

Druhu moznost kt som dostal ale samozrejme uz od znamych a kamosov bolo to ze mam si najst nejakeho bazaristu kt taha auta a potom ich tu prihlasuje alebo najlepsie niekoho rovno na policii a dat nejake euro do kapsy aby mi to zapisali.. ze to vsetko tie zakony to je len klise a blud pre beznych a lajickych obcanov.. Ze ked sa chce vsetko sa da.. ze za nejake euro do kapsy mi do TP zapisu aj ponorku..ked chcem..

Ide o to ze ja nechcem zapisat nic nelegalne ani nad ramec len alternativu kt mam uvadzanu na stitkoch v aute..aj manuale..
Mam kamosov co maju zapisane nad ramec a maju 19 az 20" kola ale na inych autach a dopisali to cez certifikaty v pohode.. Tak sa to musi dat urobit..Akurat ze uz je to tazsie s certifikatmi..
Dnes som osobne bol na policii sa pytat co mi treba tak mi bolo povedane ze technicak..poistku..certifikat a potvrdenie ale teraz som si nezapamatal ci od vyrobcu alebo predajcu resp kompetentneho servisu..

ide o to ze 17" kolesa pouzivame uz 3sezonu na aute a este sme nemali ziaden problem..Nic sme nemenili ani sa nic nepokazilo a nemenili sme ani tlmice ani pruziny ako je to uvadzane.. pritom sme normalne chodili na kia prehliadky.. Dokonca auto je este bezpecnejsie lebo ma lepsie jazdne vlastnosti.. lepsie sedi na ceste.. je stabilnejsie akurat jedina nevyhoda je vyssia spotreba paliva..

Dalej ti co tuninguju auta a davaju o 2-3cisla vacsie kola na auto ako to potom robia oni.. kto im to chvaluje?

Takze podla mna sa to musi dat nejak urobit len nwn ci poctivou legalnou cestou..

Takze nwm co teraz robit.. ci to nechat tak alebo to vyzmykat ako sa da.. Ide o to ze mozem mat luxus namiesto tovarenskeho vzhladu.. Len ta nasa slovenska byrokracia..
Keby som bol trochu lahostajny tak ani nezapisujem nahodim a jazdim.. ale nahoda je svina a nikdy nws na akeho policajta narazis..
Ide tiez o to ze soferujem 7 rokov a ani raz ma este nekontrolovali alebo nebuzerovali na diskoch..kokesach a tychto veciach.. ak pokuta tak len rychlost.. :)

Takze tolko odomna postreh..
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod spd001 » 07.05.2014 17:51

no ti poviem ze ja jazdim 12rokov a u nas v meste--okrese a mozno aj kraji som mal ako prvy chromove kolesa 17" na golfe 3 GT a to lakalo kazdeho policajta kazdu hliadku proste kazde oko.nebola hliadka ktora by ma nezastavila a jedine co kontrolovali boli alt. pneu, ale kedze som ich mal zapisane (cerstva vianocka a chlieb priamo z pece k fizlovi a zapis bol na svete)mohli mi skocit na pe*is, ale toto bolo pred 8-9rokmi a vtedy si ozaj zapisal aj "ponorku" dnes uz zapises max. pltku pre rybara.urcite sa to da a keby ich ja vyslovene chcem tak idem aj cez mrtvoli a neriesim ci legalne alebo nelegalne(co je v tomto state legalne :? ) no s certifikatom by sa to urcite dalo
a teraz k tomu vyjadreniu ak ti importer zakazal 17" tak asi vedel preco to robi a stym co ti napisali je to rozhodne pravda hlavne co sa tyka opotrebovania podvozku.su auta ktore su stavane na velke kolesa, z mynulosti co som mal honda Prelude s dvojitymi lichobeznikovymi ramenami vpredu aj vzadu(velmi narocne na udrzbu no na druhej strane podvozok ma zivotnost aj 200tkm) ktore znesu take kolesa bez problemov(aj vacsie), ale ja osobne by som na ceeda vacsie kolesa ako 16" ani nedaval nakolko podla mna ten podvozok vydrzi dlhsie(capy,ulozenie ramien,stabilizacne tycky a ulozenie stabilizatora a v neposlednom rade aj tlmice s pruzinami ale to uz nie v takej miere viac namahane) ako so 17" a navyse usetris aj na gumach :thu:
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod PatressPO » 07.05.2014 21:38

To ano ale niekedy chromy boli luxus..a povedzme si narovinu ze niekedy nebolo tolko a takych kolies ako teraz... Od vymyslu sveta.. v roznych farbach..tvaroch atd... Preto ak bolo nieco vystrednejsie hned sa na to zameralo.. Ja len vravim ze jazdime takto uz 3 rok na aute a musim poklopat neboli zaidne kontroly ani problemy.. A to nas varovali aj v kii ked ich videli.. najprv hukali ze aka krasa ale ze mame sa pripravit na caste problemy a hl vymenu suciastok a za 3 roky nic..chvalabohu.. takze nie vsetko je zrejme pravda co sa pise hovori a odporuca...

To ze mi to zamietol to sa dalo cakat lebo ako hovorim na Slovensku je to tak... Kia si tiez bude presadzat len svoje.. Len ja som mal velke oci.. Importer mi to nezakazal.. on mi len zamietol moju poziadavku nakolko sa vyjadril ze to neodporuca..
A ja som to riesil a chcel riesit najprv slusnou a normalnou cestou ako sa patri.. Ale vidim ze dnes sa tak nic nerobi... Takze uvidim ako a co sa podari.. Chcem to riesit do poslednej moznosti takze urobim preto vsetko.. Stazuje mi to len ta nasa slovenska byrokracia kt nikde inde nie je...
Takze uvidime co a ako... S vedlajsimi dosledkami musis stale pocitat.. o tom to je.. ci pri novych ci pri starsich autach jednoducho tak to je.. uvidime no.. ja len ze kazda skusenost.. rada..pomoc mi teraz pomoze... :P :help:
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod spd001 » 08.05.2014 19:05

ano vtedy to boli ojedinele kolesa a fizli sa na ne lepili dnes je to bezna vec.presne tak ja tiez ked som chcel 17" tak som ich tam dal a nikto ma nepresvedcil ze nie, aj podvozok som mal sportovy lebo som chcel ale cim som starsi tym vacsi komfort pozadujem od auta a nieco na blaznenie si raz kupim.pri vsetkych tych autach som zistil ze treba dve auta aj na bezne vozenie a aj na zabavu na zrazoch.no cudujem sa ze ti to :kia: neodporucila kedze na to auto sa bezne obuvali 17" a obzvlast na crdi.ako vravis slovenska byrokracia nema hranic a vsetko zbytocne stazuje.vela stastia v zapise.a na tej ciernej tie kola nebudu mat chybu ale urcite ta v tomto prevedeni fizli zastavia pretoze tam tie kola budu nadherne svietit :thu:
Obrázek cee´d_SW 1.6 GDI FIFA World Cup Edition
Uživatelský avatar
spd001 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1326  Témata: 4
Registrován: 18.04.2014
Bydliště: Šaľa  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia cee'd SW II (2014)
120000 km @ 7 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod PatressPO » 09.05.2014 09:41

No presne preto ich chcem tam hodit aj ja.. :D
Kym som mlady chcem byt trosku vystrednejsi :) Ked budem starsi a mat rodinu a deti tak potom to uz bude o inom.. komfornejsom.. Auto ma predsa sluzit.. a nie my sluzit jemu :D

A prave preto ze som vzdy snival mat cierne auto cierne okna , krasne velke elektrony tak sa toho nevzdam.. :lol: :lol:
Mam Kupene chromove kryty spatnych zrkadiel, chromove nerezove klucky este zhanam nejake chromove veko nadrze a uz len dopisat na auto 17" aby som mohol hodit chromy a a vsetko bude TOP :eat:

Strasne obdivujem americky styl.. Vsetko co sa da pochromovat :lol: Skoda ze my nemame take moznosti ako oni tam...
Ked sa mi to podari urcite sem hodim foto..
Zatial vdaka za dotazy a postresy.. Kludne ak by niekto nieco vedel alebo mal skusenosti tak nech pise spravu alebo komentuje :D
:kia: C’eed Facelift 2010, EX, Black Pearl, Full výbava + koža, 1.6 CRDi 123tis. km, 17" Alu Dezent RI Dark + 225/45 Pirelli P7 Cinturato
5.5 - 6l / 100km
Uživatelský avatar
PatressPO Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 134  Témata: 6
Registrován: 08.06.2012
Bydliště: Prešov  Slovakia (sk)

Kia cee'd (2010)
130000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod Tony » 09.05.2014 11:01

Já řešil podobný problém. Mám taky ceeda 2007 s původně jen 16´´ koly v TP. U mě ale servis nedělal problémy, protože i 1. generace pak vyjížděla z fabriky na 17´´. Hold já měl auto z května 2007 a to ještě verze TX (se 17´´) nebyla. Takže v servisu mi dali prohlášení že to jde, koupil jsem kola na netu s vyjádřením výrobce (MiM - viz fotka v mé galerii) a TUV a šel jsem na policajty. Tam vše po čekání ve frontě a poplatku schválili a bylo to. Následné STK se k tomu pak už nevyjadřovalo :)

Bylo to běhání a zařizování a samozřejmě cca 12 000 Kč za kola :D ale výsledek je úplně super! Auto dostalo look jakoby bylo o level dražší a na to že mu je už 7 let tak vypadá na těch letních 17´´ fakt dobře :thu: a to je nejen můj názor... Takže já ti to schvaluji :drink:
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Zapis alternativnych diskov do TP

Příspěvekod kori » 09.05.2014 13:58

No kamoš, mám pre teba DOBRÚ SPRÁVU, pokiaľ budeš mať od predajcu certifikát k tým kolesám, že výrobca ich schválil na daný typ vozidla, tak ti to na polícii bez nejakých problémov zapíšu!!Volal som kamošovi, čo to robí na polícii. Tak mám tu info priamo z tej pravej ruky!!!Takže nemusí ti to už schvaľovať Kia!!!!Priamo predajca ti ho vystaví, pokiaľ sú kolesá OK na Kiu ;-)
Kia cee´d sw 1,6 crdi ex 2009 biela
Uživatelský avatar
kori Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 314  Témata: 11
Registrován: 28.02.2014
Bydliště: Michalovce  Slovakia (sk)

Kia cee'd SW (2009)
178000 km @ 5.5 l/100km

Další

Zpět na ceed

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé