Chrastění převodovky

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd.

Chrastění převodovky

Příspěvekod petaa11 » 31.08.2018 09:09

Ahoj,

prosil bych o radu. Vlastnim kia ceed 1.4 CVVT 2013, kde mam najeto 60 000 km. Posledni rok resim problem, kdy mi chrasti nejspis prevodovka. Stava se to po delsi jizde, kdy se na semaforu nebo na krizovatce zastavim a stojim na neutral tak to zacne chrastit. Kdyz seslapnu spojku tak to zmizi. Byl jsem s tim uz 3x v servise, ale je tezke to dokazat, kdyz to dela jen nekdy :( . V prvnim servise v Praze, konkretne Tukas mi rekli ze nic neslysi. Jako druhy servis jsem zkusil ASAS v Moste, kde auto meli mesic. Nakonec lepili neco na prevodovce. Po prijezdu do Prahy opet stejny problem, takze to vubec nepomohlo. Resil jsem to pak jeste s jednim servisem v Praze, ale bylo mi receno, ze potrebujou natocit to chrasteni, aby to mohli poslat do Kia a nasledne to mohli resit. Bez videa to prej nejde. Muzete mi prosim nekdo, kdo resil stejny problem, poradit jak mam postupovat, pripadne i nejaky servis v Praze? Uz jsem vazne z toho zoufalej :(
petaa11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 3
Registrován: 21.10.2017
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Chrastění převodovky

Příspěvekod therion » 31.08.2018 10:06

Uz se to zde resilo, jestli se jedna o tento zvuk:
https://www.youtube.com/watch?v=CvUDJ0Huxzw
tak je nejspíše na vine synchron 3 ps a servisy se ktomu stavi vcelku laxne. Jde pry jen o kosmetickou zalezitost. Tak to bylo i v mem pripade. :/
Uživatelský avatar
therion Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1077  Témata: 7
Registrován: 02.02.2018

Kia cee'd (2012)
100000 km @ 6.1 l/100km

Re: Chrastění převodovky

Příspěvekod petaa11 » 31.08.2018 20:13

ano, presne tehle neprijemnej zvuk to dela...takze oprava se take nekonala? :/
petaa11 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 3
Registrován: 21.10.2017
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)


Zpět na ceed

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé