Ojetý CEE'D

Sekce pro specifické dotazy k vozu cee'd.

Re: Ojetý CEE'D

Příspěvekod lubos550 » 14.11.2018 09:03

jozzo píše:Ja som kupoval Rio 2,5 ročne s 17 tis.km. Mam cez 40 tis. 4 roky a nič mu nieje. Kupil som ale od sukromneho predajcu. Uvazujem resp. aj chcem Ceed 2016 hore. Momentalne ale vyčkávam, nakolko synator robí vodičak, začne od januara jazdiť. Čiže nech sa do leta rozjazdí na Riu. K tomuto sme dospeli s manželkou, ja som to už chcel riešiť teraz :x No a teraz babo raď. Ponuk je malo, všetko čo je trochu schopne je AAA. No ačko mam na sidlisku jediné v KE, dosť velke, doslova pod barakom. Kebyže niet stromov, vidim do dvora. Pešo 5 min. ani nie. No a ked mam kus čas, vždy tam zájdem. Nove auto tam nieje žiadne, ani nebolo, myslím tak 5-8 tis. km, čo inzerujú.Inak som prišiel na fintu ako to inzeruju. Neda sa zistit z netu, kde to auto je, na akej pobočke. Ale na autobazar.eu ked si ho pridam do garaže a potom nasledne otvorím už v garaži, ukazuje pobočku na slovensku. Vyskušal som to, nahadzal do garaže nejake autá a tie, čo mali byť v Ke išiel hned obzrieť. Nacahol teplaky a idem. Nič tam nebolo, čiže tiež riadny o.eb. Sice jedna Sportage tam bola ako pisali, to som si pozrel zase naopak, auto tam bolo, potom našiel na nete, dal do garaže a naozaj tam bolo. Mam teraz vysledovane nejake kusky Ceedov v AAA 2016, 2017 s km do 10 000. Velmi zaujimava je aj cena. Ale sú tam podozrivo dlho. Môj názor je, že ich nemajú. Aj tie ceny tam maju od buka do buka(nie toho odtiaľ :D ) 2014-5 stoji viac než 2017 skoro v rovnakej výbave s o dosť viac km starsie auto a je drahšie alebo rovnaké ako novšie. Ked to bude u mna aktualne, pojdem to aj tam overiť. Nechcem ich teraz šáliť, ked este nič nekupujem. Ked nebude iná možnosť. Ale pojdem tam vyslovene v teplakoch a kroxach s tým, že ja mam času dosť. Ukažem mu blok že tu bývam a ked to budu mať nachystane, odobrené od veducich a ich veducich, nech mi len prezvonia a ja prídem, idem kukať telku radsej než tam sedieť. Ale nech im to dlho netrva, aby som si to ešte nerozmyslel. Tiež som obchodník mimo ineho, čiže trochu viem, ako to funguje, predajné praktiky, trochu nas poškolili profíci k tomuto..Inak kebyže niekto da auto do garaže na spominanom autobazare a ukaže mu Košice, mile rád preverím...


Jozzo,

len aby si toho raz nelutoval, ze si vymenil RIO za C'eeda, alebo Ceeda :)

Ako spravny postup v A-ckach je asi skor prist a tvarit sa nerozhodne, ako ist na istotu, ze presne toto auto chcem a bez neho neodidem. Mam taku skusenost, ze ceny, ktore maju uvedene na autach, nie su konecne a da sa z nich este 4-5 krat zlavit :)
Skoda Fabia Combi 1,0 TSI, 70kW - 5,0l/100km - 3000km
KIA Rio 1,25 CVVT, 62kW - 5,6l/100km - 160000km - predane
lubos550 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 567  Témata: 2
Registrován: 22.12.2017
Bydliště: Nitra  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Předchozí

Zpět na ceed

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]