Kia Venga a TP

Re: Kia Venga a TP

Příspěvekod rudolf.tomka » 21.02.2011 22:44

dúfam , že si sa @korejcobijec z BANu poučil a bude diskusia na urovni :drink: :CZ:
KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Uživatelský avatar
rudolf.tomka Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1702  Témata: 19
Registrován: 25.11.2009
Bydliště: Zborov  Slovakia (sk)
Sponzor (12) TOP sponzor (2)

Kia Soul (2009)
171000 km @ 7.50 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kia Venga a TP

Příspěvekod bul » 03.05.2011 22:19

TP jsem měl do týdne, to nebyl problém. Ten začal, až jsem si chtěl pořídit disky na zimní kola. Vždy jsem si myslel, že co je uvedeno v TP, to platí, dnes už vím, že to tak být nemusí. Pokud máte v TP Vengy v řádku 20 a 21 uvedeno 6.0J x 15 ET44 / 195/65R15 91T, tak je to špatně, správný údaj je 6.0J x 15 ET48 / 195/65R15 91H. Opravíte to tak, že si u KIA MOTORS CZECH vyžádáte vyjádření k žádosti o opravu v TP vozidla, na základě tohoto vyjadření to na dopravním inspektorátu přepíší. Pravděpodobně se jedná jen o problém v Česku a minimálně pro vozy předané do 08/2010.
bul Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 28.03.2011
Bydliště: Morava  Czech Republic (cz)

Re: Kia Venga a TP

Příspěvekod spivan » 01.09.2011 09:27

Já jsem si pro auto jel týden po tom, co ho měl prodejce v salonu pro mě nachystané... A to jen pro to, abych k autu dostal TP hned... Pěkně z ruky do ruky... :drink:
KIA Venga 1.4 CVVT Active
Uživatelský avatar
spivan Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  
Registrován: 26.06.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
1100 km @ 0 l/100km

Re: Kia Venga a TP

Příspěvekod DINGO » 18.04.2012 11:21

Zdravíčko. Dôveruj, ale preveruj = tiež som si mal asi skontrolovať TP :( Nahodil som na Vengušu originálne letné 17´´, ale ako alternatívne použitie pneumatík mám v TP zapísané len 16´´ :( Pravdaže ma stopli príslušníci, našťastie len dohovor (presvedčil som ich, že spravili na DI chybu) a mám si to dať urýchlene do poriadku ;) Kto mi môže vydať relevantné potvrdenie pre zápis do TP?

P.S.: auto som kúpil v ČR, prihlasoval som ho ale v SR a alternatívne použitie 17´´nebolo spomenuté ani v originál TP z ČR, hoci výrobca za príplatok takto vozidlo osadí...

Ďakujem za pomoc, ak má niekto podobné skúsenosti.
Uživatelský avatar
DINGO Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 04.05.2011
Bydliště: Trenčín  Slovakia (sk)

Kia Venga (2011)
124000 km @ 5.9 l/100km

Re: Kia Venga a TP

Příspěvekod Jenda » 18.04.2012 14:05

@DINGO
Při zakoupení disků jsi měl dostat - vyžádat si tzv. "typový list". Zkopíruji ti zde svůj příspěvek z fora, který jsem dával pro :kia: ceed. ;)

Já jsem si při koupi Al disků vyžádal typový list (stál 200,- Kč se všemi přílohami), nechal přezout, navštívil STK - tam vše zkontrolovali a potvrdili (bez poplatků) a následně na magistrátě za 50,- Kč zapsali do velkého TP i se všemi alternat. rozměry pneumatik. Mám klid v duši.
Vím, že jsi ze SR, ale zkus se inspirovat na tomto odkaze. Dole najdeš i odpověď na typový list a další dotazy.

http://www.elektrony.cz/?PHPSESSID=6f7f ... ypovy-list
Uživatelský avatar
Jenda Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 345  Témata: 9
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
5. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2009)
0 km @ 6.5 l/100km

Předchozí

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé