Pokrstenie našich miláčikov

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod tomasisko » 18.04.2011 07:58

uz mam aj ja pokrstenu moju Vengu, na vodicovych dverach mi pribudla mala preliacenina vo velkosti 2 centovky (lak ostal neposkodeny) pravdepodobne od dveri ineho auta ziskana niekde na parkovisku, prakticky ju nieje ani vidiet. narazil som na nu pri umyvani a lesteni auta. umiestnenie je take ze by tomu nezabranila ani bocna ochranna lista keby tam bola

niekde som videl videa kde sa opravovali taketo mini preliacenini prikladali na karoseriu "nieco" a poskodene miesto sa vratilo do povodneho tvaru, len to nikde neviem najst
  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod titanus » 18.04.2011 12:00



Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod tomasisko » 18.04.2011 14:55

vdaka za link presne to som hladal, bol som to teraz skusit fenom nahriat a obratenym sprayom (stlacenym vzduchom) ale nepomohlo to, bud som to malo nahrial alebo slabo podchladil, este sa s tym skusim pohrat doma len sa bojim ze s tym poskodim lak auta
  KIA Venga LX 1.4cvvt Caramel Gold
...jazdim ako hrusinsky, kocham sa zivotom...
Uživatelský avatar
tomasisko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 332  Témata: 15
Registrován: 02.09.2010
Bydliště: BB  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
30000 km @ 7 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod NOD32CZE » 04.05.2011 15:43

Tak se přidávám dneska při výjezdu z parkoviště jsem vzal spodní rám (tam kde se na něj dává hever ale někde víc k prostředku) na obdrubníku byl přilepenej ochranej plast z Vengy no v místě je plech mírně zrkoucen a ochrana je fuč...Zítra jedu do servisu tak jsem zvědavej či to jde poopravit tak aby to při nejmenšim nezačalo korodovat :oops:

P.S.nenávidim ženský s kombíkama který si stoupnou tak že skoro blokují všechna auta :x vraždil bych :angry:

No a druhá věc co jsem si udělal sám je ta že jsem vzádu zatlačil na kufr a v jednom místě se mě trochu plech prohnul naštěstí se nic jinýho nestalo z blízka je trochu vidět otlačenina... :oops:
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Venousek » 09.05.2011 19:21

Tak jsem dneska byl na první prohlídce v servisu a s obrovským úžasem jsem zjistil, že už delší dobu jezdím s velkým průlisem pravého prahu pode dveřmi. Říkali, že to musela být pěkně velká rána a já si na nic nemůžu vzpomenout a ani žena. No prý to mohlo být do sněhu a taková tupá rána, protože to je prohlé a žádné ostré hrany to nemá ani lak není poškozený, prý jen esteticky, ale jde to vidět a hodně. Kdyby to byl obrubník, nebylo by to tak hladké a bylo by to hodně podřené a rána jak z děla. Opravdu si teď nic velkého nevybavuju a ani žena, jen občas kamínky a to tohle rozhodně udělat nemohlo. Jenže pořád jezdím s tím já sám nebo žena sama, takže jsme si potom dále ničeho zvláštního viditelného nevšimli, protože je to na straně spolujezdce. Zeptal jsem se, jak se to dá opravit a on říkal, že je to dost velké a pouze tedy výměna celého dílu, lakování atd. takže ca 10 -12 tisíc :shock: Ale říkal, že naštěstí nic ostatního není poškozené, ani dveře a je to v podstatě "jen" prohlé a tím pádem se to řešit nemusí. Vypadá to ale ošklivě :cry: Posílám fotky, oni to prý umí jen výměnou, někdy v budoucnu bych ale chtěl najít nějáký šikovný servis, který to bude umět odstrojit a vyrovnat, nevím ale, jestli to půjde. Uvítm každý názor. Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod peter562/12 » 10.05.2011 06:28

no tak to bola poriadna tupa rana.mozno pochopis co chcem ti napisat.moja draha zienka raz vychadzala s puntom von z dvora suchla o senzor na zatvaranie brany.no a co nic odisla ani o tom nevedela vybehol som von a ked som videl rozbity senzor a ohnuty plechovy drziak 3mm.a spodok stlpa odrety na cierno kolesom to ju uz dalej nepustilo.tak som vedel co sa stalo nato vysiel sused co sa stalo ze bolo pocut strasne skripanie.perlicka na zaver.ked uz dosla tak sa cudovala kto do nej buchol. este dobre ze neisla na venge ,lebo infarkt zaruceny.(menene pr.zadne dvere a oprava zadneho pr.blatnika)
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Beda » 10.05.2011 07:18

@Venousek
neni mozne, ze jsi to auto uz takhle koupil :oops: je dost divne, ze nemas poskozenou barvu :?
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Stefi » 10.05.2011 07:51

:? no asi na autě se to nebude dát udělat, práh je asi i u Vengy dvojitý, tak jako u většiny aut, vnitřní a vnější, je to hlavně za účelem zvýšení pevnosti, tak i po odstrojení by se asi na venkovní nedostal, ale možná by to šlo vytahováním, některé opravny to umí, nevím jestli i takto velkého rozsahu, podívej se na netu, někde jsem to viděl.....možná byla nějaká poznámka na starém foru, ale snad poradí i zde http://www.autodoktor.cz/uvodni-stranka.html :?
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3798  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Venousek » 10.05.2011 08:40

Beda píše:@Venousek
neni mozne, ze jsi to auto uz takhle koupil :oops: je dost divne, ze nemas poskozenou barvu :?


Taky mě to napadlo. No díval jsem se na staré fotky a fotky hned po koupi a jak naschvál jsme se samozřejmě všichni fotili z té druhé strany (strana řidiče), dlouho jsem hledal a pak jsem našel 1 fotku, jak u mě byl na návštěvě Runis, není to úplně vidět, je to zakryté druhým autem, ale jde myslím vidět, že to tehdy ještě nebylo.
Přikládám foto z toho srazu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Turicm » 26.05.2011 15:23

Zdravím všechny, tak ode dneška patříme taky k jezdcům na Venze :) je to užasný autíčko :) tak vám všem přeju hodně štastně najetých KM ;)
Turicm Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 14.05.2011
Bydliště: Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
2100 km @ 6.1 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod MAKU19 » 12.07.2011 14:57

:( Tak sa mi na dovolenke podarilo schytať náraz do zadného blatníka. Mal som zaparkované auto a po návrate na parkovisko som zistil že mi niekto vrazil do zadného nárazníka. Jeden cúvací senzor vypadol dovnútra (teraz mi pri cúvaní stále píska), ľavé zadné hmlové svetlo je s rámikom uvoľnené (nejde nasadiť naspäť), vedľa neho je nejaká vybulenina od vnútornej časti a na hornej časti je otlačok po náraze.
Takže do servisu a všetko zacvakám osobne. :cry:
Obrázek
Obrázek

;) Tak som bol v KIA servise a tam mi povedali že oprava s výmenou zadného nárazníka bude stáť okolo 600€.
Zastavil som sa v súkromnom servise a tam mi zasunuli hmlovku na pôvodné miesto a vytiahli zapadnutý cúvací senzor za 5€ :D
(No samozrejme nárazník a veko kufra mám trochu udreté ale počkám si na nejaké väčšie ťuknutie a potom to dám celé vymeniť)
Naposledy upravil MAKU19 dne 13.07.2011 09:46, celkově upraveno 5
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod Tomi_san » 12.07.2011 18:55

Vidím, že ako jediný som krstil auto ako sa patrí fľašou alkoholu :D
Keď mi v kufri auta vybuchla fľaša piva tesne pred príjazdom domov.
Našťastie ešte pred montážou subwoofera 8-)

Ale tiež mám už pár oderkou na karosérií, hold ľuďom na parkoviskách je asi jedno akou silou si otvoria dvere pri vystupovaní z auta :x
HYUNDAI ELANTRA XD 1.6i GLS
:twisted: ELA - RED DEVIL
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomi_san Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 539  Témata: 9
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Štúrovo / Biely Kostol (TT)  Slovakia (sk)
4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 3. místo (1) Sponzor (1) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Hyundai Elantra III (2002)
200000 km @ 6.5 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod bluesmaker » 25.08.2013 08:20

bol vtom uplne nevinne.
...tato venga to uz asi nerozchodi...
Videl uz niekto crash-nutú vengu?ako vyzera s bezpecnostou v skutocnosti?

http://www.drsnysvet.cz/nevinny-zaplatil-zivotem/
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod sensemrf » 11.09.2013 22:56

Ahoj všem. Taky nám omlátili autíčko dveřma jak u řidiče tak i zaním. To museli bejt inteligenti. Prostě bezohlednost kam se člověk podívá. :angry: :angry: :angry:
Uživatelský avatar
sensemrf Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 16  Témata: 1
Registrován: 31.08.2013
Bydliště: praha  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
37450 km @ 6.4 l/100km

Re: Pokrstenie našich miláčikov

Příspěvekod PetrCBR » 11.09.2013 23:45

No me asi po mesici nekdo objel klicem z obou stran, takze taky veselo. No a pak uz do me jen bourali, takze predek i zadek mam novy :-).
Nikdy nerikej ze neco nejde ... vzdycky se najde nejaky blbec, ktery nevi ze to nejde a udela to.
PetrCBR Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 102  Témata: 2
Registrován: 26.07.2008
Bydliště: Rožnov p.R.  Czech Republic (cz)
Sponzor (1)

PředchozíDalší

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé