Krádež mojí Vengy

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 07.11.2012 18:25

Do novy jsem psal maila no v podstatě to co jsem psal tu ale zatim žádná reakce.
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod mir.jar » 08.11.2012 08:21

NOD32CZE píše:...
Ještě mě napadá co ho místo toho aby se chytil ho dát na hyperinzerci upozornění přímo jmenovitě že to je podvodník škoda že nemám fotku pana Čičáka...Aby se ostatní nenapálili...
...

Toto by som nerobil, este ta zazaluje za kazenie dobreho mena, alebo za take nieco. To, ze to urobil neznamena, ze to mozes vykrykovat do sveta, nezabudaj co sa stalo s tym typkom co zverejnil fotku noveho majitela jeho ukradnuteho notebooku.
Kia Sportage 2011, 2.0 CRDi, predny nahon, vybava EX + doplnok: cuvacia kamera, GPS, subwoofer, stredovy reprak
Uživatelský avatar
mir.jar Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2211  Témata: 8
Registrován: 08.03.2011
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (4)

Kia Sportage III (2011)
70000 km @ 7.5 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 12.11.2012 21:04

Tak státní zastupitelstvo nejspíš zaúřadovalo a posunolo věc k vyšetřování.Usuzuji stoho že dnes pan Čičák před hodinkou volal že je na policii a že na mě podává trestní oznámení taky že tohle se prý nedělá co jsem si to dovolil na něj napsat (myslim to trestní oznámení).Oh boha tak doufám že si tu nebudeme na sebe posílat jen trestní oznámení a věc postoupí dál... :|
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod mbiron » 13.11.2012 10:55

Zajimavy postoj
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Kryshna » 13.11.2012 20:09

NOD32CZE píše:Tak státní zastupitelstvo nejspíš zaúřadovalo a posunolo věc k vyšetřování.Usuzuji stoho že dnes pan Čičák před hodinkou volal že je na policii a že na mě podává trestní oznámení taky že tohle se prý nedělá co jsem si to dovolil na něj napsat (myslim to trestní oznámení).Oh boha tak doufám že si tu nebudeme na sebe posílat jen trestní oznámení a věc postoupí dál... :|


Neuveritelne... jenze v tomhle bananistanu naprosto bezne. Zlocinec podava trestni oznameni na obet. Nastesti te jen strasi, protoze by na tebe mohl podat max. oznameni pro pomluvu a to by se asi chlapec prepocital, pze by soud musel resit, jestli je tve tvrzeni opravnene... a to ocividne je, kdyz uz zacalo konat SZ.

Standardni postup previta. Vyhrozuje, zastrasuje... mrzak.
Já neumírám, já takhle žiji...

Obrázek
Kryshna Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 333  Témata: 14
Registrován: 07.10.2007

Kia cee'd (2011)
31000 km @ 8.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 29.11.2012 16:56

Tak mě před několika dny napadlo se zeptat jedné vymáhací agentury a kupodivu mají ochotu mě pomoc mimosoudním vymáháním taaaakže.... No a ještě ke všemu si vezmou peníze až po vymožené částce takže to vypadá zatím dobře aspoň se nebude vysmívat s pohodlí domova že na někoho udělal boudu...Jinak je to velmi zlé čsobl mě již předává advokátům k exekučnímu řízení :cry:
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 29.11.2012 22:55

Ačkoliv jak se nadtím zamýšlím tak mě napadá jedna otázka.Jak je možné že došlo ze strany čsobl k tak rychlému zesplatnění a ukončení smlouvy?Vždyť policie nic neuzavřela alespoň jsem nedostal žádný oznámení s výsledkem co když kriminálka náhodou auto najde (i když tomu moc nevěřím) co sním potom?To si ho někdo s čsobl jentak nechá?

Je to nějaký divný...Minimální aktivita ze strany policie a rychlost ze strany čsobl snad to není nějakej gang :D no nebudu se tomu smát.Doba je zlá.Zítra si zavolám tomu chlapovi do čsobl a ještě jednou se ho na tohle zeptám jak můžou bez vyjádření policie tak rychle uzavřít úvěr že to je pro ně nezajímavý to nadále financovat a předat to exekuci. :no: :x
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod mir.jar » 29.11.2012 23:25

Ake papiere si im dal?
Ved ked je auto na leasing, tak musi byt poistene, nie? Tym padom by im to mala zaplatit poistovna a ak sa auto najde tak je poistovne. Nie?
Kia Sportage 2011, 2.0 CRDi, predny nahon, vybava EX + doplnok: cuvacia kamera, GPS, subwoofer, stredovy reprak
Uživatelský avatar
mir.jar Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2211  Témata: 8
Registrován: 08.03.2011
Bydliště: Žilina  Slovakia (sk)
10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1)
Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (4)

Kia Sportage III (2011)
70000 km @ 7.5 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 29.11.2012 23:30

Protože jsem to neudělal standartně přes čsobl tz. neoznámil jsem a nesepsali jsme protokol o dočasné přidělení 3.osoby či jak se ten formulář jmenuje a krádež nahlásil pan Čičák tak pojišťovna odmítla plnit. :thd:
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 30.11.2012 14:52

Tak vysvětlení je takové že čsobl pouze poskytoval úvěr a protože jsem já majitelem jsem zapsán vlastně i ve velkym techničáku tak v případě nálezu (což neočekávám) auto předají mě a protože jsem porušil podmínky tak se toho vzdali...Tak to je zajímavý jakto že pojišťovna nemohla plnit i když krádež nahlásil někdo cizí.Pojištění skončilo s celým úvěrem.

Je to nějaký všechno divný hlavně stím pojištěním. :|

Nic zkusím to mimosoudní vymáhání přes tu agenturu když jsem si na vánoce nadělil toho exekutora...
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 30.11.2012 16:18

No, nechci dělat chytrého, ale pokud je něco na splátky, leasing atd, tak splátky se platit musí. Věřitele zajímá hlavně to, že má včas peníze na účtu. Přečti si, čeho se vůbec pojištění týká. Tipuju, že se vztahuje jen na nehody a pokud se nevztahuje na krádež, tak asi smolík. Otázkou je, jak je to s tou smlouvou mezi tebou a tím Čičákem, ale jisté je jedno - leasingovka bude chtít svoje peníze. Přeju Ti, aby se to vyřešilo a auto se našlo, jinak asi budeš bez auta a peněz. :|
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod mbiron » 06.12.2012 07:49

Nechci malovat certa na zed ale podle me to auto je davno v trapu. Docela by me zajimalo jestli tohle dojde zdarneho konce.
Uživatelský avatar
mbiron Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4948  Témata: 42
Registrován: 01.03.2008
Bydliště: Most  Czech Republic (cz)
3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1)
19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 25. sraz Kia-Club.org (1) 26. sraz Kia-Club.org (1)
27. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (19)

Kia cee'd II (2013)
110000 km @ 6.4 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 06.12.2012 17:57

Rád bych věřil, ale v této době a v tomto státě... Teď je pozdě radit, že se mohl dohodnout na úpravě splátek, popřípadě pozastavení na nějakou dobu. Že narazí na takového ani radši nebudu psát koho, tak asi nepředpokládal. Bohužel kdo v tom umí chodit... Pokud nejde o život, jde o ... Ale naděje umírá poslední. ;)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 18.12.2012 15:38

Jak se tu již psalo auto v trapu a zítra mě příjde vyjádření z mostu že je to pozastavený (asi pro nedostatek důkazů nebo neznámého pachatele) včera jsem se to dozvěděl po telefonu když mě volal týpek z mostecké kriminálky.Ještě se mě ptal že proč jsem zklamanej vůl pořád si říkam jestli to není propojený mezi policíí a čičákem že mu tak krejou záda že na něj nezatlačej s důrazem nebo tak nějak...S tou vymáhací agenturou se to bude řešit až po novém roku, takže taky nic...Pán si před Vánocema dobře nacpal kapsy.

Díky za podporu a přeju Vám krásný vánoční svátky a vše nejlepší v novém roce 2013

a Čičákovi bohatýho ježíška z mojich peněz - aby ho trefil šlak boha já ho potkat tak bych šel sedět rozmlátit mu tu sprostou držku a ruce a nohy
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 19.12.2012 08:54

@NOD32CZE:Jak ses dohodl s úvěrovou společností? Musíš platit dál? Jinak si myslím, že policajti toho moc nadělat nemůžou, pokud v ruce nemají prakticky nic. To je to, jak jsem psal - v této zemi s těmito zákony. Já v roce 2009 přišel kvůli krizi o rozdíl mezi původním platem a vydělanými penězi přes 100 tisíc... Nehledě na to, že jsem se soudil o nějaké peníze, soud jsem vyhrál, ale právník to poslal asi nesprávnému exekutorovi a ten po záloze chtěl další zálohu, tak jsem to stáhl, předal vymáhací agentuře, ta se taky moc nečinila, ale zas nechtěla zálohy, takže zatím vyčkávám. Teď jsem na tom v pohodě, ale když se nedaří, tak se prostě nedaří a stát Ti nepomůže, protože tihle parchanti, kteří Ti nezaplatí, nebo Tě oberou takhle o prachy, mají vyšlapaný chodníček dírama v zákonech. Ale jak jsem psal, když nejde o život... Zatni zuby, snaž se nějak vyjít a věř, že bude líp. :)
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé