Krádež mojí Vengy

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 22.12.2012 10:56

Dnes jsem si usnesení vyzvedl kde je psáno že to odkládají že neznají pachatele. Dále pak že vše prošetřily místo činu kde samozdřejmě nic nenalezli a že pakrkoviště není snímáno kamerovým systémem a že bylo v okresech shlédnut kamerový záznam kde mojí Kiu spatřili na cestě do Německa a v 19:00 zpět z německa dál pak nic...Potom že bylo provedeny kontroly autobazarů a autodílen bez kladného poznatku.Prostě klasika...

Všichni vědí že je Čičák podvodník ale nedá se nic proti němu dělat.Katastrofa.

Chtělo by to nějakýho známého u dopravní policie kde by se na ty kamery dalo detailně podívat třeba by se tam někde ještě objevila.Nevěřím tomu že je v litvínově 1 kamera.Bude jí mít někde zašitou a rozebranou v garáži nebo čeká právě na to až to utichne a tohle se odloží...

Jo a ještě je tam psáno že to auto nechal čistou náhodou před krádeží se všema dokladama a s náhradnim klíčkem zaparkovaný.Jak směšný,,, to je teda nenápadný...
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 22.12.2012 13:14

Tipuju, že čornutá kvůli dílům nebyla. Venga není Octávka, nebo Fabia, kterých se tu pohybují mraky. Prodej dílů by tak byl nápadný. Pokud nebyl uskutečněný odvoz za hranice - na východ, tak bych to viděl taky na nějakou garáž nebo stodolu, kde ji nechají na čas odležet a pak nejspíš přes někoho podplaceného na úřadě přihlásit na jiné číslo. Nevím, netuším, možná je to úplně jinak, je to jen můj tip. Zkus zjistit, na kterém místě přesně byla k vidění naposled (na které kameře) a pak pátrej v okruhu dál. Blbé je, že proti Tobě hraje čas a jestli se záznamy z kamer brzo mažou, tak to taky nepomůže no...
Tohleto to asi nebude, že? http://auto.bazos.cz/inzerat/20504438/Kia-Venga.php
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod snike » 22.12.2012 15:29

Skrytý obsah může prohlížet pouze registrovaný uživatel fóra
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Petr Masák » 22.12.2012 17:50

zdravím, nějak mi není jasná situace.
auto nebylo pojištěné ? jinak nevím proč by jej neměla pojišťovna zaplatit.
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 22.12.2012 21:19

Ten odkaz byl špatný, protože tady je fotek víc a jsou evidentně z jiného auta http://www.sbazar.cz/radunameduna/detai ... aneho-vozu
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 22.12.2012 21:39

Petr Masák píše:zdravím, nějak mi není jasná situace.
auto nebylo pojištěné ? jinak nevím proč by jej neměla pojišťovna zaplatit.



Ihned po krádeži a po ověření s policií mě na jejich infolince čsobl mě bylo sděleno že auto nesmí používat jiná osoba než já a mojí blízcí ale teďka znovu procházim tu smlouvu a nacházim větu Zákazník není oprávněn přenechat předmět financování k užívání jiné osobě na dobu delší než jeden týden bez předchozího písemného souhlasu Věřitele.Za tuto jinou osobu se nepovažují Zákazníkovi zaměstnanci a osoby jemu blízké..Tak pokuď tomu dobře rozumim tak bych měl mít právo na plnění pojistné události protože mám předávací protokol od 29.10. sepsanej s Čičákem a odcizení bylo jeho osobou hlášeno v pátek tz.2.11.tj. 5dní takže pokuď jsem to dobře pochopil jsem stím nemusel nikoho obeznamovat když je nazajímá kauza Čičák a pojišťovna měla začít plnit prože nic porušeno nebylo..

Nikde jinde jsem jiný ujednání nenašel.

Jak je to teda jsem v právu já nebo ne? Pokuď jo tak proti exekučnímu řízení se můžu odvolat na tento bot který mám ve smlouvě s čsobl ne?
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod snike » 22.12.2012 23:04

Skrytý obsah může prohlížet pouze registrovaný uživatel fóra
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 97.999 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6098  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
97999 km @ 8.00 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 22.12.2012 23:05

No ale omyl ja s nim mam pouze sepsany předávací protokol a zdruhe strany akorad smluvní podmínky ze přebírá zodpovědnost a že zaplatí splátku. Horší je že domáhat se zpetne o pojistne plnění bude hrozny. I když teprve před pár dny přišlo vyrozumeni od policie. Nevim každopádně jim tam udělám haloo ať si projdou telefoni záznamy že mi to bylo jinak řečeno než je uvedeno ve smlouvě.
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Marek_Km » 23.12.2012 08:36

Je to jak píše Radek. Pokud by šlo o půjčení auta, tak by se to možná tak mohlo brát, že bylo odcizené Tobě. Vůbec teď nevím, komu to auto vlastně patří. Když jsem měl leasing, tak od první do poslední splátky patřilo auto leasingovce. U úvěru jsem myslel, že to patří provozovateli. Možná jsem to špatně pochopil a buď se jedná o leasing a nebo o úvěr s tím, že během splácení ručíš autem. Jenže do toho ten převod na Čičáka, kdoví jestli je vůbec platný, když to podle smlouvy nejde. Měl ses, jak jsem psal, nejdřív zkusit nejdřív dohodnout s leasingovkou a ne shánět někoho jiného, a taky nejdřív přečíst tu smlouvu. I když teď je pozdě. Nejlepší bude, když se znovu spojíš s leasingovkou a zeptáš se, co a jak. Protože jestli pojišťovna nechce hradit (jak píšeš v prvním příspěvku), i když se staly změny, tak to nejspíš budou chtít po Tobě. Blbá situace, kéž by se to auto našlo, protože jak jsem psal, budeš bez auta, které budeš muset splatit...
Kia Cee´d 1.4 EX 80kW (2007)
Uživatelský avatar
Marek_Km Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 695  Témata: 8
Registrován: 15.12.2007
Bydliště: Kroměříž  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 4. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
167000 km @ 6.1 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Petr Masák » 23.12.2012 08:54

myslím že místo řešení věcí tady, by jsi měl věnovat čas návštěvě advokáta pro právní poradu
Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod NOD32CZE » 23.12.2012 09:18

Jo kdybych na to měl tak už tam dávno jsem u těchto lidí advokáti nejsou zadarmo.

Jinak je to spotřebitelský úvěr a vlastníkem jsem já.
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Petr Masák » 24.12.2012 08:38

Uživatelský avatar
Petr Masák Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 4
Registrován: 22.05.2010
Bydliště: Neratovice  Czech Republic (cz)

Kia cee'd (2010)
55000 km @ 7.5 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Tony » 02.01.2013 10:40

bohajeho... já nevím lidi ale někdy mě připadá, že neuvažujete hlavou :-(

jak píše Petr využij nějakého bezplatného právního servisu (konzultace) nebo si normálně najmi právníka (doporučeného kvalitního od známého). OK vyhodíš takhle pár tisíc (max 10), ale možná i dostaneš proplacenou škodu ve statisících a nebude tě prudit nějaký blbý exekutor. Nevím nad čím uvažuješ. Tady nic nevyřešíš a běháním po bazarech taky ne. Co se ti může stát horšího než mít 2x zaplacené auto v řiti...

Tohle jsi měl udělat hned. Já bych tam byl hned další den po tom, že by mi pojišťovna řekla, že nebude hradit. Jsou dvě možnosti:
1. Proklepnout smlouvu s pojišťovnou a tlačit o vyplacení alespoň částečných peněz
2. Soudit se s tím chlapem

Ať tak nebo tak musíš bojovat. Já už jsem u soudu jako žalobce 2 roky a i když proti mě bojuje stará komunistická struktura jsem v právu a nevzdám se nikdy :-)

good luck
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod Katikakus » 02.01.2013 14:02

@Tony :thu:
Proceed GT 1.6 T-GDI Penta Metal
Sportage III 1.6 GDI Comfort Plus Orange Techno
Cee'd 1.4 Comfort Plus So Red
Uživatelský avatar
Katikakus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 952  Témata: 2
Registrován: 13.09.2008
Bydliště: Praha  Czech Republic (cz)
2. místo (1)

Kia ProCeed GT (2020)
65000 km @ 7.94 l/100km

Re: Krádež mojí Vengy

Příspěvekod luptakpavel » 02.01.2013 19:32

:thu: :thu:
Uživatelský avatar
luptakpavel Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 121  
Registrován: 25.12.2010
Bydliště: Piestany  Slovakia (sk)

Kia Soul (2011)
56000 km @ 8.3 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Venga

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé