Klepanie motora 1,4CRDi

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 27.05.2010 13:47

Ahojte, tak vsetci tu viete ze uz patrim k majitelom VENGY a pomalicky sa zacinaju objavovat problemiky, len neviem ci opravnene alebo nie...
Najazdenych cca 550km, motor 1,4CRDi 66KW, natankovane 1x - nejaka najlepsia nafticka co ponuka OMV - chcel som mu dopriat to najlepsie :-) zacina sa mi objavovat nejake divne KLEPANIE motora....
Neviem ci opravnene, doteraz som jazdil na benzine - naftaky len sluzobne obcasne, ale taky zvuk som pocul zatial len na dobre rozbitom Hyundai GETZ - ked pridavam plyn tak motor rapka ako traktor do cca 50km/h potom to uz utichne, je to na reklamaciu alebo standard? zo zaciatku som nic take nezaznamenal....

Nasiel som jednu temu ohladom Ceedu http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=22&t=1587&hilit=klepani&start=30 ale tam to bolo tusim na reklamaciu... spominali ze vraj aj venga take nieco mala ale vraj je to opravene a kedze som len cerstvy majitel predpokladam ze FW je tam najnovsi

Taka podotazka ak mozem:
1. mam elektricke okna, a jedno na strane spolujazdca pri vysuvani hore strasne divno huci oproti tym ostatnym, to je na reklamaciu?
2. ma venga nieco take ako automaticke zatvorenie okien po zamknuti?

DIKY ZA KAZDU RADU
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod Venousek » 27.05.2010 18:22

branor píše:Ahojte, tak vsetci tu viete ze uz patrim k majitelom VENGY a pomalicky sa zacinaju objavovat problemiky, len neviem ci opravnene alebo nie...
Najazdenych cca 550km, motor 1,4CRDi 66KW, natankovane 1x - nejaka najlepsia nafticka co ponuka OMV - chcel som mu dopriat to najlepsie :-) zacina sa mi objavovat nejake divne KLEPANIE motora....
Neviem ci opravnene, doteraz som jazdil na benzine - naftaky len sluzobne obcasne, ale taky zvuk som pocul zatial len na dobre rozbitom Hyundai GETZ - ked pridavam plyn tak motor rapka ako traktor do cca 50km/h potom to uz utichne, je to na reklamaciu alebo standard? zo zaciatku som nic take nezaznamenal....

Nasiel som jednu temu ohladom Ceedu http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=22&t=1587&hilit=klepani&start=30 ale tam to bolo tusim na reklamaciu... spominali ze vraj aj venga take nieco mala ale vraj je to opravene a kedze som len cerstvy majitel predpokladam ze FW je tam najnovsi

Taka podotazka ak mozem:
1. mam elektricke okna, a jedno na strane spolujazdca pri vysuvani hore strasne divno huci oproti tym ostatnym, to je na reklamaciu?
2. ma venga nieco take ako automaticke zatvorenie okien po zamknuti?

DIKY ZA KAZDU RADU


Ahoj, já ti sice neporadím s tím klepáním, mám benzín a ten je tichý jako myška, ale to klepání ti dělá i při delších trasách nebo jen na krátké? U dieslů je normální takový hrubší traktorový zvuk než se motor zahřeje.
Jinak ohledně toho stahování okýnka u spolujezdce nahoru to mi taky dělá šílený zvuk, takže budu rád, když i ostatní řeknou, jestli jim to dělá taky, ať to můžeme kdyžtak reklamovat :-(
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod Tomík » 28.05.2010 07:01

branor píše:Ahojte, tak vsetci tu viete ze uz patrim k majitelom VENGY a pomalicky sa zacinaju objavovat problemiky, len neviem ci opravnene alebo nie...
Najazdenych cca 550km, motor 1,4CRDi 66KW, natankovane 1x - nejaka najlepsia nafticka co ponuka OMV - chcel som mu dopriat to najlepsie :-) zacina sa mi objavovat nejake divne KLEPANIE motora....
Neviem ci opravnene, doteraz som jazdil na benzine - naftaky len sluzobne obcasne, ale taky zvuk som pocul zatial len na dobre rozbitom Hyundai GETZ - ked pridavam plyn tak motor rapka ako traktor do cca 50km/h potom to uz utichne, je to na reklamaciu alebo standard? zo zaciatku som nic take nezaznamenal....

Nasiel som jednu temu ohladom Ceedu http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=22&t=1587&hilit=klepani&start=30 ale tam to bolo tusim na reklamaciu... spominali ze vraj aj venga take nieco mala ale vraj je to opravene a kedze som len cerstvy majitel predpokladam ze FW je tam najnovsi

Taka podotazka ak mozem:
1. mam elektricke okna, a jedno na strane spolujazdca pri vysuvani hore strasne divno huci oproti tym ostatnym, to je na reklamaciu?
2. ma venga nieco take ako automaticke zatvorenie okien po zamknuti?

DIKY ZA KAZDU RADU



zdar,
no to klepání, pokud to není nějaký děsivý, tak klepání u nafťáku je normál. Mám nalítáno přes 4000km a studený klepe taky, zrovna tak při nízkých rychlostech. Mám služební fábku 1,4 TDi (3-válec) a to je hukot, jízda s traktorem hadr. :shock: .
To okno u spolujezdce mám v pohodě, stejný zvuk jako u ostatních, tak to bude možná na prohlídku u :kia:

čus
Tomík
Venga 1,6 CRDi, 94kW, stav 67 000km, 5,8l/100
K čertu s tímhle středním věkem!Důchod mi nedají,protože jsem příliš mladý a ženy mi nedají,protože jsem příliš starý..
Uživatelský avatar
Tomík Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 243  Témata: 9
Registrován: 05.05.2010
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Venga (2010)
22400 km @ 5.8 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod rado » 28.05.2010 10:14

Okno u spolujazdca mi tiez vydava uplne iny zvuk ako ostatne.
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
rado Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 1
Registrován: 13.02.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Venga (2010)
35000 km @ 7.1 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod jirka.zc » 30.05.2010 21:28

Zdravím všechny, co se týká pravého okna, též je hlučnější než levé, v servisu to měli rozebrané a vše je v pořádku, u nové předváděčky to dělá to samé. Dál to nikdo neřeší. :kia: :thu: .
A teď k tomu motoru, čekám již několik týdnů, jestli se někdo z nových majitelů s motorem 1,4 CRDI 66 kW ozve právě kvůli tomu problému s klapáním a ještě s tím spojeným poklesem výkonu v rozmezí 1700.2200 ot.Pak se chytne a jede normálně. U mě jsem vypozoroval, že to dělá až při venkovní teplotě nad 10,12 oC. Když je třeba po ránu chladno, jede auto parádně, bere od spoda t.j. od 1650 ot a žádné klapání. Kupoval jsem auto 2,března a to jezdilo parádně, než se potom v dubnu poprvé oteplilo. Byl jsem se projet minulý týden když bylo teplo s novou předváděčkou - naj.200 km a dělá to také. Motor nehlásí žádnou závadu, servis měl napojený PC za jízdy a vše je OK. Technik to měl nahlásit do KIE co oni na to, podle mých poznatků asi nějaká softwarová chyba pro vstřikování. Tak uvidím , co mi technik řekne jak pořídil v KIE. :kia: :CZ: Máte někdo podobné poznatky, jestliže ano nahlašte je také do servisu. čauky Jirka
Zdraví Jirka KIA VENGA 1.4.CRDI 66kW
Uživatelský avatar
jirka.zc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 5
Registrován: 06.03.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
46000 km @ 5.4 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 31.05.2010 08:16

no "super", ach...
No nic dnes s tym tiez kuknem do servisu a uvidim...

to automaticke zatvorenie okien po zamknuti auta teda vo Venge nefunguje?
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod Tomík » 01.06.2010 06:38

branor píše:no "super", ach...
No nic dnes s tym tiez kuknem do servisu a uvidim...

to automaticke zatvorenie okien po zamknuti auta teda vo Venge nefunguje?


Bohužel zkoušel jsem to, ale nic (u fábky jsem to měl), ani při otočení klíčkem v zámku se okna nezavřou :thd: .
čus
Tomík
Venga 1,6 CRDi, 94kW, stav 67 000km, 5,8l/100
K čertu s tímhle středním věkem!Důchod mi nedají,protože jsem příliš mladý a ženy mi nedají,protože jsem příliš starý..
Uživatelský avatar
Tomík Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 243  Témata: 9
Registrován: 05.05.2010
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Venga (2010)
22400 km @ 5.8 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 03.06.2010 17:38

jirka.zc píše:A teď k tomu motoru, čekám již několik týdnů, jestli se někdo z nových majitelů s motorem 1,4 CRDI 66 kW ozve právě kvůli tomu problému s klapáním a ještě s tím spojeným poklesem výkonu v rozmezí 1700.2200 ot.Pak se chytne a jede normálně. U mě jsem vypozoroval, že to dělá až při venkovní teplotě nad 10,12 oC. Když je třeba po ránu chladno, jede auto parádně, bere od spoda t.j. od 1650 ot a žádné klapání. Kupoval jsem auto 2,března a to jezdilo parádně, než se potom v dubnu poprvé oteplilo. Byl jsem se projet minulý týden když bylo teplo s novou předváděčkou - naj.200 km a dělá to také. Motor nehlásí žádnou závadu, servis měl napojený PC za jízdy a vše je OK. Technik to měl nahlásit do KIE co oni na to, podle mých poznatků asi nějaká softwarová chyba pro vstřikování. Tak uvidím , co mi technik řekne jak pořídil v KIE. :kia: :CZ: Máte někdo podobné poznatky, jestliže ano nahlašte je také do servisu. čauky Jirka

Dnes som si po 3 dnoch bol v servise pre auto a vysledkom celeho skumania je odpoved ze to robia vsetky Vengy 1,4CRDI vraj som si vybral zly motor 1,6 to vraj nerobi... a spominali nieco s natacanim lopatiek nejakeho duchadla :-) Vraj softverovo je tam vsetko najnovsie a viac pre mna urobit nevedia... Takze namiesto toho aby som sa vozil na tichuckom novom aute si obcas pripadam ako na traktore... ach

Ohladom toho okna - tiez rovnaky vysledok vraj vsetko prekontrolovali a vraj je to v poriadku - aj ked mne sa to nepaci ... preco ma okno spolujazdca vrcat a ostatne nie... akoze tam maju uplne iny motor alebo co?
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod gopy » 10.09.2010 18:14

Ahoj, vlastním kiu vengu od 14.5.2010. Najeto 5000km. Již před koupením vozu se dalo přečíst na auto.cz že tohle klepání u tohoto motoru je. Ted se snažím vyhnout prudšímu sešlápnutí plynu při hodně nízkých otáčkách. Přesně v tomhle případě se to stane že motor začne klepat jako by se měl rozpadnout. Jinak jsem velmi spokojen s prostorem pro posádku, jízdními vlastnostmi a spotřebou pod 5 litrů. Hezký den všem :kia:
gopy Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 3
Registrován: 10.09.2010
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí  Czech Republic (cz)

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod Venousek » 10.09.2010 22:15

gopy píše:Ahoj, vlastním kiu vengu od 14.5.2010. Najeto 5000km. Již před koupením vozu se dalo přečíst na auto.cz že tohle klepání u tohoto motoru je. Ted se snažím vyhnout prudšímu sešlápnutí plynu při hodně nízkých otáčkách. Přesně v tomhle případě se to stane že motor začne klepat jako by se měl rozpadnout. Jinak jsem velmi spokojen s prostorem pro posádku, jízdními vlastnostmi a spotřebou pod 5 litrů. Hezký den všem :kia:


A můžu se zeptat, jestli ti taky dělá to s tím palubním počítačem, že se to při tankování a někdy i během jízdy samočinně nuluje průměrná spotřeba?
A jestli to dělá, tak jak to řešíš s tou průměrkou, taky si vedeš zápisy v deníčku?
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod gopy » 12.09.2010 18:29

Ahoj, s palubním počítačem problémy nemám, zatím jen se zámkem pátých dveří ve kterém je i spínač osvětlení kufru. Někdy se nesepne a auto si myslí že je zavřeno a za chvíli ti začne řvát alarm že ses do vozu vkradl. Celkem fajn když stojíš v podzemní garáži pod kauflandem.... :thu: :D
gopy Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  Témata: 3
Registrován: 10.09.2010
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí  Czech Republic (cz)

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod kvetoslava » 11.11.2010 11:28

Ako tak citam, tak nie sme sami s klepajucim motorom. My mame Vengu 1.6 CDRi od maja 2010 s najazdenymi 11 000 km., cca od 7500 km nam tiez zacal robit problemy motor. Pri zatazeni do kopca a niekedy aj na rovine zacne v motore klepat, akoby kov o kov a susti v pristrojovke ako ked skratuje elektrika. Je to ako ked sedite v traktore. Avsak nerobi to stale, niekedy to zacne robit od nastartovania a niekedy aj pocas jazdy. Klepe to pri vsetkych rychlostiach ked zabera motor. Motor dali aj na diagnostiku nic im to neukazalo, ked sa mi podarilo vymaknut klepanie pri servise v NR (hned som sa tam zastavila) tak servisny technik povedal ze su to uvolnene ventili alebo zle vstrekovanie. V servise PN kde som auto kupovala (a teda ziadam aj opravu vozidla) to doteraz neodstranili. Idem tam zase o 2 tyzdne tak uvidim ci sa im to podari opravit. Povedli mi, ze to je moj subjektivny pocit.
kvetoslava Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 11.11.2010
Bydliště: Hlohovec  Slovakia (sk)

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 20.09.2011 10:06

No ako tak citam, objavila sa tu na fore pozitivna informacia, v sekcii schemy a manualy pribudol novy TSB "Nový software ECM - snížení hluku motoru YN U2 1.4" to by hadam mohlo eliminovat nase klepanie... Ak to niekto v servise absolvujete dajte vediet ci je to lepsie.
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod jirka.zc » 25.09.2011 10:58

jirka.zc píše:Zdravím všechny, co se týká pravého okna, též je hlučnější než levé, v servisu to měli rozebrané a vše je v pořádku, u nové předváděčky to dělá to samé. Dál to nikdo neřeší. :kia: :thu: .
A teď k tomu motoru, čekám již několik týdnů, jestli se někdo z nových majitelů s motorem 1,4 CRDI 66 kW ozve právě kvůli tomu problému s klapáním a ještě s tím spojeným poklesem výkonu v rozmezí 1700.2200 ot.Pak se chytne a jede normálně. U mě jsem vypozoroval, že to dělá až při venkovní teplotě nad 10,12 oC. Když je třeba po ránu chladno, jede auto parádně, bere od spoda t.j. od 1650 ot a žádné klapání. Kupoval jsem auto 2,března a to jezdilo parádně, než se potom v dubnu poprvé oteplilo. Byl jsem se projet minulý týden když bylo teplo s novou předváděčkou - naj.200 km a dělá to také. Motor nehlásí žádnou závadu, servis měl napojený PC za jízdy a vše je OK. Technik to měl nahlásit do KIE co oni na to, podle mých poznatků asi nějaká softwarová chyba pro vstřikování. Tak uvidím , co mi technik řekne jak pořídil v KIE. :kia: :CZ: Máte někdo podobné poznatky, jestliže ano nahlašte je také do servisu. čauky Jirka


:CZ: :kia: Zdravím všechny, již týden mám přehranou řídící jednotku novým sortware. Jednoduše řečeno, je to asi o 30% lepší ale stále to není ono. Zdá se, že se motor celkově trochu ztišil . Byl jsem v Č.Budějovicích v Balcaru a byl jsem první komu to dělali a trvalo to asi 40 minut. Dělají to na počkání a bez objednání. Není to svolávačka, udělají to jenom těm , kteří si o to řeknou. Panu ing. Kulhánkovi výsledek mého provozu na nový software pošlu příští týdem mailem. Moc se :kia: :CZ:"nevycajchnovala" s tím co vytvářeli od května 2010, když jsem jako první o tomto jevu psal ing. Kulhánkovi. Uvidíme co bude dál. :thu: :CZ:
Zdraví Jirka KIA VENGA 1.4.CRDI 66kW
Uživatelský avatar
jirka.zc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 5
Registrován: 06.03.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
46000 km @ 5.4 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 26.09.2011 13:28

Ahoj, vdaka za prispevok, takze odporucas? ziadny pokles vykonu alebo vyssia spotreba oproti povodnemu softveru? To zjavne klepanie pri urcitych teplotach je len tihsie, alebo zmizlo uplne?
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Další

Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé