Výkon 1,6 CRDi 94kW

Motor, spojka, převodovka a vše kolem.

Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 05.03.2011 22:15

Snad mě za založení nového téma nikdo neukamenuje, ale nevěděl jsem, kde to dát. Takže k věci. Jelikož výkon a krouťák tohoto motoru je na papíru super (včetně spotřeby), realita neodpovídá skutečnosti. Tím pádem ani vydané peníze za tento motor. Dle papíru F1, ovšem pocit za jízdy je poněkud vlažný. Ostatně se můžete podívat i na testy Vengy, co jsou tady v tom fóru o Venze (Venga test v tv). Já už jsem rozhodnutý, že dám motor odbrzdit. Graf samozřejmě tady vyvěsím. Už jsem si objednal i vložku sportovního filtru KN. Ten ostatně i kvůli tomu, že časem ušetřím na kupování nového papírového. Takže se zaplatí. Popravdě docela zvažuji i chip tuning. Jenže toho se trochu bojím. Pokud s ním někdo máte zkušenost, myslím dlouhodobou, aby se dala posoudit životnost a servisování motoru, prosím napište. A kdo máte tento moto již načipovaný, prosím také se ozvěte. No a tady je pár odkazů, ostatně na netu toho najdete hodně. I když třeba Bit Power zatím čipuje jen Soula a ten nemá prokletý filtr pevných částic. Takže to tak úplně stejné jako ve Venze není. Trochu se víc přikláním k chiptuningu, než k powerboxu. Myslím, si, že to bude z hlediska odladěnosti a životnosti motoru asi lepší. Já měl kdysi chip na Fáčku, ale ty odměřené ěkW navíc, nebyly tak poznat, takže životnosti motoru neublížily. :-)
Odkazy:
-http://www.racechip.de/racechip-angebot.php?modell=Kia-Venga-1-6-CRDi-3912&language=en (zde je zajímavá cena, ale co to je za firmu?)
-http://www.chiptuning-kia.cz/chiptuning.php?id=2749&name=Chiptuning%20Kia%20Soul%201.6%20CRDi%20VGT%20CR%20EDC17%2093kW (je to pro Soul, takže jen pro srovnání)
-http://www.chipexpress.com/products/998/ (pro 1,4 CRDi 66kW)
Jen příklady, ale po pravdě mě dost zaráží ty rozdílyv cenách. Ten power box co uváděl Branor, z Polska, stál kolem 5.000 na naše, jeden z tady toho se tomu podobá. Ten druhý stojí víc jak dvakrát tolik??? Tak teď nevím...
-http://www.chipexpress.com/products/999/ (pro 1,6 CRDi 94kW)
-http://www.vtune.nl/chiptuning-kia/kia-venga/
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod milan79 » 05.03.2011 22:21

Ahoj Runis, na to tvoje auto sa to nejak sype zo vsetkych stran. Chapem, ze si vytoceny (aj ja by som bol), ale zistoval si ci cipovanim neprides o zaruku?
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 05.03.2011 22:33

Jak jinak, že přijdeš Milane. Zatím se rozhoduji a určitě to nebude dřív, než auto bude mít alespoň 20.-30.000km. Ať už vím, jak na tom motor je. Některé firmy co dělají chiptuning, zároveň nulují jednotku, aby nebylo vidět, že se tam něco dělalo. Jednotka si počítá, kolikrát byl nahrán firmware. Otázkou je, zda přečipování motoru nebude zkreslovat údaje při diagnostice motoru v servise. Nicméně při reklamaci jsou schopni ti dát zpět tvůj původní program. Ale uznávám, že je to takhle trochu komplikované. I proto tohle téma. Jen bych byl raději, kdyby zde psal někdo, kdo tenhle typ motoru chipoval. Jinak raději ať napíše jen ten, kdo už má, jakékoliv, ale hlavně dlouhodobé zkušenosti s chiptuningem. Nejlépe Kii. :-) Zajímavě vypadá i ten power box. Problém, potřebuješ do servisu? Tak ho vyhodíš z auta. Jenže tomuto trochu nedůvěřuji. Nicméně sama Kia jednu dobu nabízela jako příslušenství ve svých autosalónech power box k motoru 1,6 CRDi 85kW. Výkon šel na 100kW a krouťák byl kolem 300. A neztrácel jsi záruku. Jenže teď už to nenabízí. Teď jen proč? No a na to se mimo jiné tady v tomto tématu právě ptám. Tuto informaci mám ze dvou servisů.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 06.03.2011 11:01

Tady je odkaz od Branora na power box z polska:

-http://moto.allegro.pl/chiptuning-digital-powerbox-kia-venga-crdi-promo-i1486170373.html

navýšení výkonu z 94kW na 112kW a krouťák jde z 260nm na 310nm. U 1,4 CRDi 66kW na 77kW a krouťák z 220nm na 260nm. Jen aby to bylo hezky pohromadě. Cena celkem příjemných 4350,-Kč. Teď jen vybrat nějakou osvědčenou společnost, která to má dobře odladěné.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod safi » 06.03.2011 11:10

Ahoj , Vengáci.
Tento problém zasluhuje vlastnú tému , takže to vítam. Aj keď mám Soula , zaujíma ma , ako toto dopadne. Písal som dnes v téme motory /Soul toto:
Zaujímala by ma jedna vec: nemá niekto Soula MY2011? od tejto edície je v aute PP a výrobca uvádza plnenie emisnej normy Euro5. Túto normu plní aj Venga. Pokiaľ je mdlý prejav tohoto motora vo Venge spôsobený utlmením kvôli emisiám, Malo by to byť rovnaké aj u nového Soula. Ak to tak nie je, pes je zakopaný inde.
Už len dodám: Ak Soul s EURO 5 pôjde lepšie ako Venga, tak zrejme zmrvili program manažmentu motora.
Teoreticky , keby sa prepísala mapa vo Venge tou zo Soula, malo by to ísť lepšie a bez straty záruky , pretože sa nezvyšujú výkonové parametre a to by mal zvládnuť servis bez problémov.
Ide len o ochotu riešiť problém zo strany KIE. Ale asi je naivné dúfať v niečo také.
Držím palce k zdárnemu vyriešeniu problému.
KIA SOUL 1,6CRDI 94kW Obrázek
Uživatelský avatar
safi Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 649  Témata: 13
Registrován: 16.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Soul (2009)
63600 km @ 6.05 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 06.03.2011 11:12

Něco z našich luhů a háju:

-http://www.racingbox.cz/index.php?page=detail&kat=&znacka=Kia&typ=Venga&ID=2693
-http://www.racingbox.cz/index.php?page=seznam_vozu&kat=&znacka=Kia&typ=Venga

Vyšší cena 7.300,-Kč. Nicméně možnost si tenhle power box odzkoušet na vašem vozidle, záruka vráceni peněz do tří týdnu a na zařízení 36 měsíců. Při prokázaném způsobení poškození motoru tímto racing boxem ručí tato firma do výše 5.000.000,-Kč.
Venga 66kW.PDF
Venga 94kW.PDF
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil runis dne 06.03.2011 11:39, celkově upraveno 1
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 06.03.2011 11:20

Re: Safi-dobrá poznámka. Jestli tedy někdo máte možnost mezi sebou srovnat Soul 2010 a 2011 1,6 CRDi 94kW, prosím vás za všechny Vengisty, učiňte tak. Kia sice na nás asi v tomto bude kašlat, ale třeba by se pak více vědělo. A možná by se mohlo zkusit i napsat na Kiu, proč to je takhle a zda by to nešlo přepsat tou mapou ze Soula. Určitě by to bylo vhodnější, než čipovat. Ale tuto variantu osobně také nezavrhuji. Jen pro ni ještě nejsem rozhodnut. Spíše se v tom to pouze rozhlížím. A ještě jedna prosbička. Kluci, kdo jste měli Soula s tímto motorem na brzdě, dejte sem grafy s naměřeným výkonem. Pak se uvidí, až tady bude graf z Vengy, jaký je rozdíl v křivkách. Děkuji všem! :-)
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod safi » 06.03.2011 18:20

@Runis: podobny box mam doma a nepouzivam ho . Ak mas zaujem, dam ti ho za zlomok ceny.
http://www.tuningbox.sk/dieselovemotory.php
Funguje na principe odrbavania tlaku v common rail, zvysenie vykonu sa da plynule nastavit. Motor ma s tym ohromny nastup ale aj vacsiu spotrebu 0,3 - 0.5l/100km.
KIA SOUL 1,6CRDI 94kW Obrázek
Uživatelský avatar
safi Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 649  Témata: 13
Registrován: 16.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (3) Nejvzdálenější účastník srazu (1) Organizátor srazu (1)

Kia Soul (2009)
63600 km @ 6.05 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod PetrLa » 06.03.2011 21:38

TOTO JE POUZE MŮJ OSOBNÍ NÁZOR
Čipovat nebo jakýmkoli způsobem zvyšovat výkon u takto "vyhoněných" motorů (94 kW dříve nebylo a ni u dvoulitrů) je podle mého názoru holý nesmysl.
Ale každý svého štěstí strůjce.
PetrLa Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 716  
Registrován: 24.02.2008
Sponzor (1)

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod Venousek » 06.03.2011 22:10

Ahojte, no já se taky moc nepřikláním k tomuto tuningu. Je pravda, že na 1,6 ku je už těch 94 kW hodně a podle mě to je na hranici možností na takto stavěnou objemovou motorizaci. Hlavně si myslím, že pak na emisích bude problém s dodržením požadavků na EURO 5. Ale určitě dejte vědět, jak jste dopadli.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 06.03.2011 22:27

Dík za názory. Proto tohle téma vzniklo. I když je specializováno na Vengu. Nové motory umí i více, co se týče výkonu. Koukněte na to, co umí BMW z nafty dostat. :-) Doufejme, že se ozve někdo, kdo má zkušenosti přímo s Kiou. Nikdo neví, na kolik jsou ty nafťáky dimenzovány. Nějakou dobu zpět, sama Kia v příslušenství nabízela Power box. Já osobně vím jen o 1,6 CRDi na 85kW Ceeda. A nepřišli jste o záruku! Tak teď babo raď! U power boxů je zjednodušeně řečeno klamaná řídicí jednotka. U chipu, je odladění asi preciznější. Já také nejsem ještě pevně rozhodnut. Jen se mi nelíbí jak to jede. Odbrzdit to nechám a graf vyvěsím. Ale teď na to není čas. A ještě to chci trochu roztáhnout. Dnes jsem ujel 10km na zahřátí a pak to trochu toččil Po ujetí cca. 20km jsem nešel pod 2500 a občas jsem to točil až na 4000ot. Snad to trochu povolí. No a dnes jsem někde na netu četl, že ten filtr pevných částic, je jen špunt vew výfuku. Spotřeba dle objemu až o 1,5 l nahoru. Emise jen o trošku dolů. Spousta lidí, při první výměně už ho vyřazuje. Jenže tady je ta 7let dlouhá záruka. Kéž by to šlo udělat, že bych si ho nechal u Kie na vlastní náklady odstranit a neztratil záruku. :-)
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod Venousek » 06.03.2011 22:32

No už jsem to tu psal, že problém je v tom, že při odstranění filtru pevných částic nebude pravděpodobně votidlo schopno na emisích plnit Euro 5 a to by mohl být problém. Navíc to asi bude trochu kouřit.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod runis » 06.03.2011 22:37

Hlavně ať to trhá asfalt a jede to!!! :-( Čert vem emise. Obzvláště v tom našem regionu razovytým! Tady na to a na nás všichni ser..! Hlavně fabriky a blízký soused PL. Tam ta ekologie dostává na frak a pak to jde k nám!
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod pawlow » 07.03.2011 00:44

Jak tak ctu tvoje prispevky, tak ti rozumim. zklamani nad vykonem jsem mel taky hned po koupi. Je to hodne tezko psat tady na foru, kde se mi zda, ze je hodne clenu vic nez nekritickych ke znacce Kia. Nevim, jestli je to tim, ze se musi casto branit venku posmechum vuci Kia a tak alespon tady zazniva po vetsine nazor, ze Kia je ten nejlepsi motor za nejlepsi penize.
Ty korejsky 1,6 pekelne dobre tahnou od spodu, neni zadnej turboefekt, ale po 3000 otackach proste nejdou dale. Podobne je to ale i u Octavky, Stary dobry TDI, ktery melo papirove nizsi vykon proste jede ve vyssich otackach lip, nez soucasny 1,6 TDI-CR.
Celej vikend jsem ted stravil s cednikem. Kdyz jsem jezdil po Cechach, nikdy nikam nepospichal, tak to bylo i odpovidajici auto, do 100 na okreskach pro predjizdeni ideal, po dalnici "obcas" 160 taky jde. Kdyz ale prejedu na nemecky neomezeny dalnice, tak vidim ten rozdil.
Vim, ze to vetsina tady z fora nerada uslysi, ale se zlatym TDI jsem ve 160 zrychloval a zrychlovalo to do omezovace, do 180 to tahlo jako cert a na nemeckejch dalnicich jsem mohl takhle predjizdet hodne aut. S Kia si od 160 nevyskakuju a to je pro me zklamani.
Uživatelský avatar
pawlow Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 143  Témata: 9
Registrován: 11.01.2010
Bydliště: Budyšín - Bautzen  Germany (de)

Kia cee'd SW (2010)
72800 km @ 5.7 l/100km

Re: Výkon 1,6 CRDi 94kW

Příspěvekod snike » 07.03.2011 09:45

runis píše:Hlavně ať to trhá asfalt a jede to!!! :-( Čert vem emise. Obzvláště v tom našem regionu razovytým! Tady na to a na nás všichni ser..! Hlavně fabriky a blízký soused PL. Tam ta ekologie dostává na frak a pak to jde k nám!


Dobře si to rozmysli ... připrav se na to že se ti bude mnohem rychleji zanášet filtr pevných částic, kolik stojí jeho případná výměna si raději zjisti předem ;) To je problém u motorů s pevným filtrem se zvýšeným výkonem hlevně Powerboxem, který k motoru šetrný neni :no: ale to již tady bylo popsáno mnohokrát :yes: Já svoje CRDi rozhodně takto výkonově navyšovat nebudu, mám své autíčko a motor v něm rád :love: ... sériových 85 kW mi na moje ježdění bohatě stačí :thu:
KIA XCeed 1,6 T-GDI GPF 7DCT 150 kW Spring Edition žlutá Quantum 95.444 km ... Kanec klubuObrázek
Uživatelský avatar
snike Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6093  Témata: 86
Registrován: 02.10.2007
Bydliště: Praha - Horní Počernice  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1)
9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1)
17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1)

Kia XCeed (2021)
95444 km @ 8.00 l/100km

Další

Zpět na Motory / Pohonné ústrojí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé