Nastavení rádia

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod zafirys » 23.06.2010 10:04

titanus píše:basy na max, vysky na plus 2 a volume doprava ;)


:huh: :shock: :shock: :shock:
no a prasknu mi bubienky :shock: :D :D
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod titanus » 23.06.2010 10:46

to by si tam musela mat inu vybavicku ;) ono dost zalezi aj aku hudbu pocuvas... ale bat sa o zvukove kanaliky urcite nemusis :) nie pri tom audiu co tam montuju :D

kludne sa mozme stretnut a pohrame sa s nastaveniami radia ;)


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod zafirys » 23.06.2010 12:42

titanus píše:to by si tam musela mat inu vybavicku ;) ono dost zalezi aj aku hudbu pocuvas... ale bat sa o zvukove kanaliky urcite nemusis :) nie pri tom audiu co tam montuju :D

kludne sa mozme stretnut a pohrame sa s nastaveniami radia ;)


:tongue:
ale tak ked si napisal,že volume doprava!:)))))
no, ved práve preto sa zaujímam o nastavenie rádia, aby music bola špicová, aj s tým čo to tam má:)
nie som náročná, ale zase aby mi to netrhalo uši:)

stretnuť sa?to si akože v ba?či ako? :roll:
apropos, neviem či sa to už hodí sem abo nie...tákže SZ....
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod Tomík » 23.06.2010 14:01

zafirys píše:helou,

ja by som sa chcela opýtať, či ste si nejako nastavovali bassy, výšky, stredy....alebo ste to nechali na tých nulách?
Predpokladala som, že to bude mať nejaký ekvalizér alebo niečo podobné, a rada by som, aby audio hralo čo naj....
poradíte pls?
díkes!:)


Taky si rád poslechnu, ale ty basy mám na 3. Docela mi to vyhovuje. To nastavení musíš vychytat, každýmu to ladí (uchu)jinak :yes: .
čus
Tomík
Venga 1,6 CRDi, 94kW, stav 67 000km, 5,8l/100
K čertu s tímhle středním věkem!Důchod mi nedají,protože jsem příliš mladý a ženy mi nedají,protože jsem příliš starý..
Uživatelský avatar
Tomík Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 243  Témata: 9
Registrován: 05.05.2010
Bydliště: Rakovník  Czech Republic (cz)
Sponzor (2)

Kia Venga (2010)
22400 km @ 5.8 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod Beda » 23.06.2010 14:12

Ja v cee'du treba na nastaveni sahal minimalne (nejsem si jist, jestli jsem daval alespon basy lehce nahoru), ale jinak jsem vse nechal tak jak bylo. Zkousel jsem prednastavene rezimy ekvalizeru (Rock, Pop, ...), ale ty mi zas az tolik nevyhovuji, protoze pri poslechu radia se na neco hodi Rock a na neco Pop atd. To by clovek musel stale prepinat typ ekvalizeru :thd: a nebo poslouchat jen vlastni vyber MP3 pro jeden typ ekvalizeru :roll:
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod zafirys » 23.06.2010 21:55

no...takže som to skusila :lol:
podľa titanusa...full basy....ha ha :D :D :D :D ja nie som chlap, že potrebujem, aby mi ešte aj sedadlo drnčalo...takže pekne decentne...som to dala tuším na polovicu :roll:
Beda - ja ti normálne závidím ekva, aspon máš o robotu menej :thu:

tááááááááááááááááááákže, ďakujem za vaše milé postrehy a rady, a ideme dalej...apropos, zistila som,že sa neviem rozbehnúť s tým rozbiehačom do kopca :no: otrasné, furt mi to skape, ale o tom inde....
zatím :)
krásny večer! ;)
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod MAKU19 » 23.06.2010 22:05

:D Pozri si vlákno: http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=182&t=1684#p41262, možno Ti pomôžu niektoré rady ktoré mi tam dávali :D
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod zafirys » 23.06.2010 22:12

MAKU19 píše::D Pozri si vlákno: http://www.kia-club.org/viewtopic.php?f=182&t=1684#p41262, možno Ti pomôžu niektoré rady ktoré mi tam dávali :D


díkes, díkes, už som to tam omrkla :)
uvidíme, ked to budem aplikovať v praxi....tak potom prosím o trpezlivosť :D aj keď som ženská... :tongue:
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod Beda » 24.06.2010 08:56

Jen dodam, ze mam basy na +3 8-)
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8284  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod Tony » 24.06.2010 11:48

no já mám basy na 0 bo mám subwoofer :D
Tony aka FUCKER LUCKER in CoD World and LUCKER1984 in WoT
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+
najeto 118 000 km

Uživatelský avatar
Tony Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1637  Témata: 13
Registrován: 16.11.2007
Bydliště: Nošovice  Czech Republic (cz)
6. sraz Kia-Club.org (1)

Kia cee'd (2007)
118000 km @ 6 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod branor » 20.08.2010 22:05

runis píše:Tam kde nastavuješ křivku hlasitosti dle rychlosti vozu - Curve, je možnost Text Scrolling. Takže v nastavení Sound, které přidržíš a jedeš šipkama nahoru, nebo dolů až na pořadovanou fce. Pak doleva, nebo doprava buď povolíš, nebo zakážeš. Bude se ti text zobrazovat tak, že bude rolovat. Chvilku část textu a po chvíli další část. U USB se mi to moc nelíbí, neboť se zobrazí neúplný název. U rádia to snad jede celé. Ale nejsem si jist. Mimochodem u nastavení Curve jsem už na čísle 3. A možná posunu i na 4. Na dálnici s hrubým povrchem se mi to zdálo nedostatečné. Ale ještě pořád nejsem rozhodnut, která tam bude na pořád.


ahoj, no ja mam zapnuty text scrooling, ale u radia to akosi nefunguje (USB v pohode), zobrazuje sice nazov stanice, ale rozsirene info RDS ako napr. nazov pesnicky tam neviem najst....
co robim zle?

diky
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod michalkkk » 21.08.2010 15:19

ja mam basy na 10, vysky na -5 a fader na +2 na zadne :D
Kia Ceed 1,4 80,2 kw Comfort 2009, červená metalíza Mars
michalkkk Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 30  
Registrován: 23.02.2009
Bydliště: Zilina  Slovakia (sk)

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod reddevil » 24.08.2010 11:40

branor píše:
runis píše:Tam kde nastavuješ křivku hlasitosti dle rychlosti vozu - Curve, je možnost Text Scrolling. Takže v nastavení Sound, které přidržíš a jedeš šipkama nahoru, nebo dolů až na pořadovanou fce. Pak doleva, nebo doprava buď povolíš, nebo zakážeš. Bude se ti text zobrazovat tak, že bude rolovat. Chvilku část textu a po chvíli další část. U USB se mi to moc nelíbí, neboť se zobrazí neúplný název. U rádia to snad jede celé. Ale nejsem si jist. Mimochodem u nastavení Curve jsem už na čísle 3. A možná posunu i na 4. Na dálnici s hrubým povrchem se mi to zdálo nedostatečné. Ale ještě pořád nejsem rozhodnut, která tam bude na pořád.


ahoj, no ja mam zapnuty text scrooling, ale u radia to akosi nefunguje (USB v pohode), zobrazuje sice nazov stanice, ale rozsirene info RDS ako napr. nazov pesnicky tam neviem najst....
co robim zle?

diky


neviem, moja skusenost - u nas mi funguje aj traffic info, v cechach vobec... naopak, r-text (interpret+nazov skladby) u nas vobec ale v cechach skoro na kazdom radiu... zeby to bol problem toho, ze sa ta kia vyraba v cechach a nie vsetko je ako ma byt???

:twisted:
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
reddevil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 4
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
47000 km @ 6.7 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod titanus » 24.08.2010 12:03

@reddevil
vysvetlenie je jednoduchsie ako to vyzera a nie za vsekym je to chyba :kia: ;)

v cechach traffic info (TA) nefunguje preto lebo tak radia nevysielaju! :no: dost casto tento problem riesi svagor z prahy ked pride na SR a pri pocuvani CD mu to "samo" prepne na trafic a vzdy dostane skoro infarkt...proste TA v CR nie je podporovane...

na slovensku ti r-text nefunguje preto lebo slovenske radia tieto informacie nevysielaju :no: a tym padom sa ani nezobrazuju...kedysi vysiali nazvy skladby a interpreta tusim radio OK ale momentalne ziadne...


Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.



Honey Bunny: Ale co dál? Chceš pracovat?
Pumpkin: Nikdy!
Uživatelský avatar
titanus Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1690  Témata: 13
Registrován: 08.09.2008
Bydliště: Bratislava - Sliac  Slovakia (sk)
Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (2)

Kia cee'd SW (2008)
63636 km @ 7.5 l/100km

Re: Nastavení rádia

Příspěvekod reddevil » 24.08.2010 12:25

s tym TA asi budes mat pravdu, na SVK to vypinam, lebo na viacerych radiach sa to zapina aj vtedy, ked nejde dopravny servis :D

ale v starom Punte som mal kenwood autoradio s mp3 a teda aj r-textom a funradio mi stale zobrazovalo co hra, ine stanice bud nejaka reklama alebo blbinky s tel. cislami a pod., takze zrejme ma tovarenske radio kia nejaky iny r-text, kedze v CZE to slo ale u nas vobec... preto som napisal to co som napisal :cry:

:twisted:
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
reddevil Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 85  Témata: 4
Registrován: 09.05.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
47000 km @ 6.7 l/100km

PředchozíDalší

Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé