Bluetooth handsfree VENGA

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod koro » 30.09.2010 16:25

Može mi niekto poradiť ako aktivovať bluetooth handsfree na Kia Venge aby sa mi dali vytáčať čísla s telefónu(ide volať iba posledné číslo)
koro Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 2
Registrován: 30.09.2010
Bydliště: Lipt. Mikulas  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod milan79 » 30.09.2010 19:33

podla navodu sa da vytacat len posledne cislo aj mne to tak ide
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod snowko » 30.09.2010 20:23

Mohli tam veru dat nieco lepsie. Aj ten zvuk ked zvoni telefon, je taky neprijemny. V Aurise je to lepsie. Jemnejsi ton a mozete aj listovat v zozname telefonu.

milan79 píše:podla navodu sa da vytacat len posledne cislo aj mne to tak ide
Obrázek
KIA Venga 1,6 CVVT TX
Uživatelský avatar
snowko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 238  Témata: 13
Registrován: 30.03.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Venga (2010)
209000 km @ 7.30 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod twingoman » 14.10.2016 09:11

Ahojte,
mam iPhone SE, a bluetooth mi nefunguje korektne. Viem hovory vytacat (samozrejme, len posledne volane cislo, kedze nemam rozsirenu verziu s dotykovym displayom, cuvacou kamerou, navigaciu a pod..) no neda sa mi hovory prijimat. Do reprakov v aute sa prehra zvuk zvonenia a to je vsetko, hovor sa neprijime.
Pozeral som na stranku http://www.kia.com/eu/campaigns-and-red ... nectivity/ a zistil som, ze 4 roky stare auto je uz naozaj stare - system jednoducho nie je mozne aktualizovat. No hanba :kia: , velka hanba ti.
Ti, co si kupili Vengu s navigaciou, su v suchu.
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod yveser » 14.10.2016 11:35

Mě se osvědčilo toto řešení: viz viewtopic.php?f=155&t=6372&view=unread#unread
Uživatelský avatar
yveser Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 1
Registrován: 05.09.2016
Bydliště: Kruh 208  Czech Republic (cz)

Kia Sportage IV (2016)
300 km @ 7.6 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod twingoman » 05.12.2016 22:27

Odpoved z KMSS Customer Care na moju otazku, preco mi Venga spravne nepracuje s iPhone SE:

Posledny iPhone pre Vnegu je iPhone 4S. Model Venga je stary 7 rokov.

Inymi slovami, uz nikdy viac :kia: , kedze Venga sa aktualne predava a to znamena, ze spolupracuje iba so starymi telefonmi. Ak niekto chcete toto auto, kaslite na Bluetooth, vyhodene prachy. A vraj im ide o bezpecnost, hahahaha :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod milan79 » 07.12.2016 22:33

To je nejaká blbosť. Ja už Vengu nemám, ale používal som v nej iphone 5s bez problémov. Skôr môže byť problém pri komunikácii s iOS 10, ale to je jedno na akom modeli telefónu je nainštalovaný.
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod twingoman » 20.12.2016 23:45

NIe, nejde to. od iPhone 5 vyssie BT nefunguje spravne. Testoval to veduci servisu v BA na svojom iPhone 6 a bezuspesne. Telefon sa sice sparoval, no prichadzajuci hovor sa nedal prijat tak, aby bolo nieco pocut v reprakoch. :thd: :thd: :thd:
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod milan79 » 21.12.2016 19:02

Čiže 5ka ešte fungovala a nefunguje od 5 vyššie? Lebo mne 5s s iOS 9 na 100% fungoval.
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod johnyfly1 » 02.05.2021 14:06

da sa vo venge nastavit nieco take ze ked vypnem radio normalne tlacidlom tak mi odpoji bluetooth? lebo niekto mi vola a nechem na rychlo volat cez hansfree vypnem radio a samozrejme stale to je pripojene a prd pocujem....viem ze sa da prepnut v mobile na repro ale takto by to bolo jednoduchšie
johnyfly1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 484  Témata: 20
Registrován: 29.10.2019

Kia Venga (2012)
130000 km @ 8 l/100km

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod kimmi » 12.09.2021 21:49

Mne sa nedávno podarilo vytočiť druhé volané číslo v poradí, to znamená nie posledný prichádzajúci alebo odchádzajúci hovor ale predposledný prichádzajúci,ako je to možné, keď sa píše že iba posledný ide vytočiť.
kimmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  
Registrován: 10.08.2021
Bydliště: Šaľa-Veča  Slovakia (sk)

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod kimmi » 03.12.2021 18:42

Chcem sa spýtať,ak prijmem hovor cez bluetooth tak ide zvuk z rádia dosť silno a zreteľne,v menu je nastavená hlasitosť na predvolebných 14,no keď ja zavolám tak je veľmi slabo počuť volaneho,v podstate minimum,kde môže byť chýba, nestretol sa s tým niekto.
kimmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  
Registrován: 10.08.2021
Bydliště: Šaľa-Veča  Slovakia (sk)

Re: Bluetooth handsfree VENGA

Příspěvekod kimmi » 24.01.2023 16:22

Po výmene telefónu opäť všetko funguje ako má, predošlý mobil po aktualizácii spôsobil nemožnosť volania z auta,resp.pocut hlas volaneho.
kimmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 33  
Registrován: 10.08.2021
Bydliště: Šaľa-Veča  Slovakia (sk)


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé