Náhrada originálneho autorádia na Venge

Vše kolem elektroinstalace a elektronických prvků.

Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod koro » 04.01.2011 16:54

Chcel by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s výmenov originálneho 2 DIN autorádia na Venge, prípadne mi poraďte nejakú dobrú firmu ,ktorá by to zvládla.
Chcel by som to urobiť kvôli bluetooth handsfree sade nakoľko hodne volám cez telefón a tá vo Venge stojí za hov.. Kvôli tomu som volil výbavu TX, no vybavovanie v :kia: ohladom tohoto problému stojí za hov..
P:S: Vie niekto akej značky je autórádio vo Venge?
koro Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 5  Témata: 2
Registrován: 30.09.2010
Bydliště: Lipt. Mikulas  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod ms45 » 04.01.2011 22:29

Nyní si nevzpomenu, ale četl jsem , že se tam dává radio Siemens (což mě tenkrát překvapilo, protože radio Siemens jsem nikdy neslyšel, ale radia Hyundai se prodávají všude).
nemám to však potvrzené.
ms45 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 38  
Registrován: 08.12.2010
Bydliště: Domažlice  Czech Republic (cz)

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod milan79 » 04.01.2011 23:56

A aky mas problem s original HF? Ja ho pouzivam, a nezada sa mi ze by to bolo nejake zle. Inak nieco sa da kupit u Pioneeru.Kukni na tejto holandskej stranke, tam ponukaju na Vengu rovno dva modely. http://www.kia.nl/Modellen/Kia-Venga/Accessories/
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod elminno » 25.08.2012 23:58

Pytal som sa na znacku audiozostavy pri kupe Vengy a udajne LG/Samsung.
Kia Venga 2012 1.4 CVVT EX2 Dark Gun Metal
Uživatelský avatar
elminno Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  Témata: 4
Registrován: 23.08.2012

Kia Venga (2012)
1000 km @ 6.4 l/100km

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod NOD32CZE » 14.10.2012 07:40

Co by jste říkali tomuhle:

http://www.ahifi.cz/macrom-easyfit-kia-venga.html

http://www.ahifi.cz/macrom-easy-fit-kia-venga.html

sice 18500,- ale bude pasovat přesně do vengy.Za 19 990 i s ovládánim pod volant...

Koukal jsem se na stránky Macromu a stáhl jsem si manuál instalace bude jednoduchá...
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh,Tmavě Šedá Metalíza (Šedá Steel) - UKRADENO ach jo kdepak jsi moje krásná Vengushko ;(
Čičák=největší zrůda a podvodník
Uživatelský avatar
NOD32CZE Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 76  Témata: 5
Registrován: 22.02.2011
Bydliště: Pardubice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 6-7 l/100km

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod hufnagel » 22.10.2012 16:20

Namiesto AV jednotky 2DIN MACROM M-DVD5561 už sa dodáva novšia verzia AV jednotky 2DIN MACROM M-DVD5562. V tomto autorádii funguje len originálne iGO (Primo ), ladené pre toto rádio a žiadny iný softwer . !!! Ináč to funguje veľmi dobre.
Pre iné softwery by bolo treba zariadenie odomknúť.
Ak máte niekto s tým skúsenosti, podeľte sa s ostatnými.
hufnagel Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 2
Registrován: 18.02.2012
Bydliště: Ružomberok  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
0 km @ 0 l/100km

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod hufnagel » 18.11.2012 18:25

Robil som pokusy obísť uzamknutie a použiť iný softwer. Na poľskom internete som vyčítal, že softwer "AutoMapa 6.11.0 D EU" je prispôsobený pre M-DVD5562R. Pri inštalácii na kartu treba zaškrtnúť volbu "Smart GPS AutoStart"(to je môj poznatok_v návode na inštaláciu sa to nedozvieš). Zatiaľ táto navigácia pracuje spoľahlivo.
hufnagel Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 52  Témata: 2
Registrován: 18.02.2012
Bydliště: Ružomberok  Slovakia (sk)

Kia Rio III (2012)
0 km @ 0 l/100km

Re: Náhrada originálneho autorádia na Venge

Příspěvekod johnyfly1 » 27.03.2021 14:54

Čaute riešil nuekto v poslednej dobe vymenu klasickeho radia za nieco s obrazovkou? Nejaky android? Ktory model ste davali? Ako potom hore funguje hore display na trip computery? Funguje vobec? Diky
johnyfly1 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 484  Témata: 20
Registrován: 29.10.2019

Kia Venga (2012)
130000 km @ 8 l/100km


Zpět na Elektronika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé