SEDADLA?...

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

SEDADLA?...

Příspěvekod loty » 15.03.2010 11:35

bedrova opierka na sedadle?

vyhrievanie sedadiel - ma stupne intenzity?

da sa sklopit sedadlo spolujazca na stolik?

kozene/polokozene sedadlo ma kuzu aj v zadu, kde sedia deti?... kvoli okopavaniu
loty Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 81  Témata: 5
Registrován: 16.12.2009
Bydliště: kosice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3880 km @ 8.1 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod milan79 » 15.03.2010 12:12

Sedadlo kožu vzadu má
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod buggy » 19.03.2010 17:22

Vyhrievanie sedadiel nema stupne, je zapnute alebo vypnute a pomerne dost pali. Zohreje sa za cca minutu a potom ho mozes vypnut, pretoze Ti prepali zadok, ak nemas nieco hrubsie na sebe. Zohrieva aj bedra do istej vysky.

Bedrova opierka nie je, aspon nie nastavitelna. Nevsimol som si ale, ze by mi chybala a to som sa toho bal, pretoze v predoslom aute som ju mal nastavenu uplne najviac tuhu, aby mi na bedra tlacila.

Sedadlo ako stolik som neskusal, ale neverim, ze sa da. V manualy som nic take nenasiel a nevidim tam ziadnu packu, ktora by to umoznila.
KIA Venga 1,6l benzin, Continental Silver.
buggy Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  Témata: 6
Registrován: 06.02.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3500 km @ 5.7 l/100km

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod Redeemer » 18.02.2011 12:49

Silno zvažujem kúpu Vengy a v prospekte aj na webe som našiel obrázky posúvania zadných sedadiel. Predpokladám, že sa posúvajú len 2 časti sedadiel (bud 60 alebo 40 alebo obe). Ale keď som videl kufor Vengy tak mi bolo divné ako sa môžu tie sedadlá posúvať. Ak sa posunúť dajú tak predpokladám, že len buď len dopredu k sedadlu spolujazdca (čo má výhodu len pri prevoze rozmernejšieho predmetu a pri aute plnom pasažierov) alebo len o pár zubov dozadu. Chcem sa preto spýtať, ktorým smerom sa teda sedadlá dajú posunúť a o koľko zubov poprípade cm. A či to nezníži komfort pasažierov sediacich vzadu.

Ďakujem :)
Redeemer Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 16.02.2011
Bydliště: Źilina  Slovakia (sk)

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod rado » 18.02.2011 13:33

Zadne sedadla sa nachadzaju standartne v polohe, ktora umoznuje ich posun len dopredu k sedadlu vodica/spolujazdca.
Dlzka posuvu je myslim 13cm.
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
Uživatelský avatar
rado Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 23  Témata: 1
Registrován: 13.02.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)
Sponzor (1)

Kia Venga (2010)
35000 km @ 7.1 l/100km

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod runis » 19.02.2011 00:34

Tady to vubec neres a mazej se kouknout k prodejci. Ale hlavne se s ni poradne projed. At pak nejsi jako ja zklamany z komfortu jizdy (i kdyz jde hlavne o zimu). Ale jinak hezke auto.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod Redeemer » 24.02.2011 23:33

Aky mas problem s jazdou v zime? :shock:

Inak na skusobku sa kazdopadne chystam a tu v Ziline maju myslim zrovna diesel ako predvadzacie vozidlo...len musim dufat, ze sa na nom uz nepodpisalo mnoho "jazdcov", ktory urcite to auto nesetrili... :-)
Redeemer Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 16.02.2011
Bydliště: Źilina  Slovakia (sk)

Re: SEDADLA?...

Příspěvekod palo40 » 16.03.2011 13:23

Je trebe dodať,že keď sa sedadlá posunú dopredu o tých 13 cm,tak na zadných sedadlách sa dá sedieť.Uvažoval som nad Octáviou 3 a Vengou.Nepáči sa mi tvrdý podvozok,ale pri tomto aute mi to vôbec nevadí.Včera ma známi odviezol na novej Octávii a môžem povedať,že som celkom rád,že som si ju nekúpil.Dúfam len,že sa kia nebude kaziť,ale záleží na tom či sa auto vydarí,alebo nevydarí...čas ukáže...
palo40 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 2
Registrován: 25.02.2011
Bydliště: Detva  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
1820 km @ 6.3 l/100km


Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé