Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Příspěvekod MAKU19 » 12.05.2011 19:45

;) Ja mám gumené a v umyvárke ich vždy vyložím von aby sa umyli. :D
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Příspěvekod bul » 14.05.2011 20:24

Při koupi Vengy jsem gumové koberce dostal, přední vyhovující, zadní dva malé obdélníky, na které se skoro nikdo netrefil. Koupil jsem v Hyperalbertu sadu univerzálních gumových koberců, které se skládají ze dvou velkých určených dopředu a ze dvou malých dozadu. Ty velké, určené dopředu perfektně pasují do Vengy dozadu. Položíte je podélně tak, že výkroj na přední podběh směřuje k tunelu mezi sedadly. Pokryjí celou plochu i mezi sedadly, nemusíte je nijak upravovat a velmi snadno se z auta vytahují.
bul Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  
Registrován: 28.03.2011
Bydliště: Morava  Czech Republic (cz)

Předchozí

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé