Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Postby MAKU19 » 12.05.2011 19:45

;) Ja mám gumené a v umyvárke ich vždy vyložím von aby sa umyli. :D
Image
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
MAKU19 Male
Fanda vozů Kia
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

• Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Re: Koberce pro Vengu a nejen pro ní

Postby bul » 14.05.2011 20:24

Při koupi Vengy jsem gumové koberce dostal, přední vyhovující, zadní dva malé obdélníky, na které se skoro nikdo netrefil. Koupil jsem v Hyperalbertu sadu univerzálních gumových koberců, které se skládají ze dvou velkých určených dopředu a ze dvou malých dozadu. Ty velké, určené dopředu perfektně pasují do Vengy dozadu. Položíte je podélně tak, že výkroj na přední podběh směřuje k tunelu mezi sedadly. Pokryjí celou plochu i mezi sedadly, nemusíte je nijak upravovat a velmi snadno se z auta vytahují.
bul None specified
Nováček
Years of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membershipYears of membership

Previous

Return to Interiér