Bezklíčové odemykání

Výbava, autopotahy, koberečky atd.

Re: Bezklíčové odemykání

Příspěvekod souk69 » 14.11.2010 19:37

:thu: Tak možná to má nějaké výhody, ale mě nedělá problém vytáhnout klíč z kapsy. Také jsem nikdy neměl v rukách tolik tašek, abych měl problém odemknout auto. Totiž když potřebujem opravdu velký nákup, jezdíme do marketů, takže mám nákup v nákupním vozíku a ruku tudíž volnou. Vzpomínám si na Škodu 105 ta měla jiný klíč od dveří, jiný na startování a jiný na nádrž a také mě to nedělalo problém. ;)A ještě u žádného auta se mě nestalo, že bych startoval nastartované auto-- u těch dříve byl slyšet motor a u těch novějších je navíc otáčkoměr. Ale uznávám, že bezklíč nějakou výhodu má--- pokrok holt nezastavíš. :)
červená Kia Ceed sw 1,6 CRDI
Uživatelský avatar
souk69 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 518  Témata: 2
Registrován: 01.05.2009
Bydliště: Plzen  Czech Republic (cz)

Kia cee'd SW (2009)
0 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Bezklíčové odemykání

Příspěvekod Venousek » 14.11.2010 20:07

souk69 píše::thu: Tak možná to má nějaké výhody, ale mě nedělá problém vytáhnout klíč z kapsy. Také jsem nikdy neměl v rukách tolik tašek, abych měl problém odemknout auto. Totiž když potřebujem opravdu velký nákup, jezdíme do marketů, takže mám nákup v nákupním vozíku a ruku tudíž volnou. Vzpomínám si na Škodu 105 ta měla jiný klíč od dveří, jiný na startování a jiný na nádrž a také mě to nedělalo problém. ;)A ještě u žádného auta se mě nestalo, že bych startoval nastartované auto-- u těch dříve byl slyšet motor a u těch novějších je navíc otáčkoměr. Ale uznávám, že bezklíč nějakou výhodu má--- pokrok holt nezastavíš. :)


Jojo, však nám také nedělá problém klíč vytáhnout, hlavně když máme druhé auto bez tohodle systému. My ho původně chtěli hlavně proto, že jsem si mysleli, že bude mít zámky zaslepené, protže nám nedávno na tom druhém autě někdo vylomil zámek a nás to stálo 2 litry. Jenže tento systém "bohužel" má jeden zámek a to na straně řidiče a to z toho důvodu, aby tam byla rezerva, kdyby to inteligentní otevírání selhalo, ať už z důvodu slabé baterie nebo nějakého jiného. V tom zařízení je zabudovaný náhradní klíč. Rychle se ale na to dá zvyknout. :)
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Re: Bezklíčové odemykání

Příspěvekod Venousek » 28.01.2011 19:05

Tak sem ten bezklíč trochu přechválil, je to sice fajn věc, ale auto se musí udržovat uvnitř suché, což se mi asi nedařilo úplně, ikdyž jsem si boty vždy od sněhu oklepal. Stalo se prostě to, že jak je na té klice u dveří ten mikrospínač, tak jak je pod nulou tak zamrzne a nejde mačkat, takže do auta se dostanu jen klasicky dálkou :( tak jsem to u KIE reklamoval, že když už jsem zaplatil navíc těch 17 tis., a že to nemám kde garážovat, abych se tomu vyhnul, tak mě příští týden zvou do servisu a to je musím pochválit. Říkají, že se na to podívají, nechají to přes víkend vysušit atd. a na víkend mi zdarma půjčí náhradní vůz, takže v tomhle u mě autosalon KUDRNA zabodoval :thu: Uvidíme, potom napíšu jak to dopadlo.
KIA VENGA 1,4 CVVT, red, comfort + keyless system
Uživatelský avatar
Venousek Muž
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 124  Témata: 8
Registrován: 19.04.2010
Bydliště: Bohumin  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
42000 km @ 6.8 l/100km

Předchozí

Zpět na Interiér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé