Stresne nosice

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Stresne nosice

Příspěvekod buggy » 13.02.2010 11:54

Ahojte,

je mozne zohnat stresne nosice pre Vengu? Originaly budu snad dizajnovo pekne a dobre sa budu montovat. To by mohla byt vyhoda voci univerzalnym.
KIA Venga 1,6l benzin, Continental Silver.
buggy Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  Témata: 6
Registrován: 06.02.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3500 km @ 5.7 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Stresne nosice

Příspěvekod Standahe » 16.02.2010 00:15

Mě nabízeli originál kolem 5000 Kč. Od univerzálních mě zrazoval - poškození střechy atd.(což je pochopitelné)
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km

Re: Stresne nosice

Příspěvekod buggy » 16.02.2010 23:50

Nastastie je uz konkurencia na tolko vyvynuta, ze sa urcite budu dat najst aj neoriginalne, ktore su rovnako a mozno aj viac kvalitne ako tie od KIA. A za nizsiu cenu samozrejme. Staci len pockat, ale prave s tym mam problem :)
KIA Venga 1,6l benzin, Continental Silver.
buggy Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  Témata: 6
Registrován: 06.02.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3500 km @ 5.7 l/100km

Re: Stresne nosice

Příspěvekod jirka.zc » 09.03.2010 18:41

Venga je dosti vysoká a proto volím cestu držáků na kouli závěsu, je to sice trochu dražší záležitost při pořízení, ale jde to použít i na jiná auta.
Uživatelský avatar
jirka.zc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 5
Registrován: 06.03.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
46000 km @ 5.4 l/100km

Re: Stresne nosice

Příspěvekod Standahe » 16.05.2010 19:31

Dostal jsem dárek od rodiny - originál střešní nosič hliník 1P210ADE00AL. Zatím studuji návod k montáži. Je tam požadavek, aby mezera mezi střechou a dveřmi byla minimálně 5 mm, jinak se musí dveře nechat seřídit. Tak doufám, že tam ta mezera bude, jinak seřízení čtyř dveří by asi nebylo moc levné a jako záruční opravu by to asi neudělali.
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km

Re: Stresne nosice

Příspěvekod Lubomír » 25.12.2010 16:51

Všem doporučuji na Vengu originál střešní nosič, stačí černý, vyšel mě na 4200,- Kč. Před tím jsem měl v ruce neoriginál od fa. PICCOLA. Kvalita a zejména povrchová úprava hovořila jednoznačně pro originál, nemluvě o možných problémech při montáži. Rozdíl v ceně, který je kolem 1500,- Kč, to podle mě v tomto případě nevyváží. Další aspekt, který je dobrý zvážit je aerodinamika, na jednom ze svých bývalých aut jsem měl totiž neoriginál nosič nosič a za jízdy jsem potom poslouchal "krásnou" meluzínu.
Lubomír Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Uherský Brod  Czech Republic (cz)

Re: Stresne nosice

Příspěvekod milan79 » 25.12.2010 18:49

Co hovorite na tento stresny nosic? http://taznezariadenia.sk/nosice/2217/8141/nosic-THULE cena je strasna, ale vypada kvalitne ako vsetko od firmy Thule.
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Stresne nosice

Příspěvekod Lubomír » 25.12.2010 19:33

Na fotce není střecha Vengy. Tak nevím co na ten nosič od Thule říct. Když jsem montoval originál nosič na svoji Vengu, tak jsem zejména ocenil propracovaný tvar gumové podložky, přesně kopírující tvar a schodek mezi střechou a karoserií. jinak Thule je značka super. Mám od nich držáky na jízdí kola a jsou kvalitní.
Lubomír Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 6  
Registrován: 24.07.2010
Bydliště: Uherský Brod  Czech Republic (cz)

Re: Stresne nosice

Příspěvekod Jaromir Degan » 15.05.2011 16:20

Ja som si kúpil strešný nosič ako uvádza milan 79 aj keď nebol najlacnejší ale je super kupoval som ho ešte minulý rok v septembri no a k nemu som si kúpil strešný box takýto http://www.ultraplast.eu/sk/md-3-celocierny,24.html je je tiež super v zime sme chodili na lyžovačku a lyže ako aj palice + topánky som dal do boxu a hlavne auto čiže interiér bol čistý a hlavne suchý . No a v lete ho určite použijem na dovolenku už len preto že venga nemá až taký veľký kufor .
Jaromir Degan Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 9  Témata: 1
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Tvrdošin  Slovakia (sk)

Re: Stresne nosice

Příspěvekod milan79 » 15.05.2011 18:37

Ja rozmyslam nad tymto. http://www.autoalarmy-kosice.sk/prorack ... p-937.html Videl som ich nazivo na autosalone v BA. Na vengu zatial nemaju, ale koncom maja az zaciatkom juna by uz mali byt dostupne aj na Vengy. Este doplnim zaujimave porovnanie hlucnosti vo veterom tuneli http://www.prorack.sk/video.php
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé