Kvalita laku na Venze

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Stefi » 19.02.2012 14:26

@runis/Radku , já vím, je to otrava, ale jsou věci na záruku,/prohlídku laku resp. karoserie, si určitě naučtovali/ tak je chlapce zaměstnej, já jsem buď slepej, anebo ta černá se vyvedla, výroba asi prosinec 2007, i když vše je házeno jako 2008,(29.prosince 2007, dodáno k prodejci),to víš, ta tvoje je ještě asi nošovická :? ,reklamuj....držím palce
Stefi Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3799  Témata: 43
Registrován: 01.04.2008
6. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1)
18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1) 23. sraz Kia-Club.org (1) 24. sraz Kia-Club.org (1) 1. místo (1) 3. místo (1)
Sponzor (15) TOP sponzor (3)

Honda CR-V (2008)
157756 km @ 7.8 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod runis » 19.02.2012 14:46

Ano Nošovice. Na tom je dost pravdy, že to co vyjede z Nošovic, stojí za hou...
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Jakub » 19.02.2012 20:50

Já pořád vidím toho chlapa s vibrační bruskou jak na metal finish lince opravuje tou bruskou vady na 5. dveřích než to jde do lakovny. Už tehdy mi vrtalo hlavou, jak se nahradí ten obroušený zinek (plechy jsou zinkovaný, to jsem si ověřil). Zřejmě nijak...
Kia SPORTAGE IV 1.6T-GDI DCTexclusive + paket winter, bronzová metalíza MYB
Uživatelský avatar
Jakub Muž
Moderátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1650  Témata: 37
Registrován: 13.11.2007
Bydliště: Českolipsko  Czech Republic (cz)
2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 20. sraz Kia-Club.org (1)
24. sraz Kia-Club.org (1) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (5)

Kia Sportage IV (2017)
37604 km @ 7.1 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 21.02.2012 14:53

Zdravim,

já měl teda akorát problém s tím, že mě lak obouchal štěrk ze silnice, jak všude sypou přes zimu. Na záruku to přelakovali, teď to drží. Prasklo třetí brzdový světlo, vyměnili, dobrý. Přestal fungovat palubák, vyměnili, dobrý.

Teď si akorát stěžuju na ukrutný vrzání z přístrojový desky, ale to je teda humus, no v dubnu jdu na garančku, tak uvidíme, jak se s tim poperou, ale zatim musim říct, že na záruku řešej všechno bez výhrad. Ale je pravda, že to nejsou kdovíjak kvalitní auta, jenže si vyberte, kámoš montuje škodárny ve Kvasinách a co mi ukazuje fotky a videa a vypráví, co se tam děje a jak co montujou, tak to asi radši tu Kiu, on si člověk prostě nevybere, všude je to hnus.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod bluesmaker » 21.02.2012 16:20

bodky od kamienkov a nasledne hrdzave bodky od zimneho posypu ti prelakovali v ramci zaruky? to tam spada?
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod spido11 » 21.02.2012 17:05

Slowrider píše:Zdravim,

já měl teda akorát problém s tím, že mě lak obouchal štěrk ze silnice, jak všude sypou přes zimu. Na záruku to přelakovali, teď to drží. Prasklo třetí brzdový světlo, vyměnili, dobrý. Přestal fungovat palubák, vyměnili, dobrý.

Teď si akorát stěžuju na ukrutný vrzání z přístrojový desky, ale to je teda humus, no v dubnu jdu na garančku, tak uvidíme, jak se s tim poperou, ale zatim musim říct, že na záruku řešej všechno bez výhrad. Ale je pravda, že to nejsou kdovíjak kvalitní auta, jenže si vyberte, kámoš montuje škodárny ve Kvasinách a co mi ukazuje fotky a videa a vypráví, co se tam děje a jak co montujou, tak to asi radši tu Kiu, on si člověk prostě nevybere, všude je to hnus.


a iný postreh :


http://forum.skodahome.cz/topic/101018- ... ge__st__25


Members

9 Příspěvků:
Publikováno 01. říjen 2011 - 21:01

Yetik a Kia sa neda porovnavat
Kia je Korejec a hlavne jednorazovka do 150 tis km max a vysrotovat !!!! ziadne opravy na to zabudnite
7rocna zaruka je blud pretoze je za tym * a to znamena ze sa na to zaruka nevstahuje...
je to dobry obchodny tah nic viac....
Kiu by som nechcel ani zadarmo materialovo je to sunt
podla kamarata ktory pracuje v Kii citujem: obchadzaj to na sto honov ))

Tým chcem len povedať : jedna pani povedala. mne povedal kamarát, čo tam robí, že............... :thd: :thd: :thd: :thd:

A opačná strana : kamarát čo tam robí, že...................... :thd: :thd: :thd:
Kia Sportage III (2011) 1,7 CRDi - kúpené 01.03.2011. Predané 09.12.2016
Octavia III 1,6 TDI (11/2016) biela - kúpené 09.12.2016
Uživatelský avatar
spido11 Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1216  Témata: 2
Registrován: 28.01.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (6) TOP sponzor (1)

Skoda Octavia III (2016)
50000 km @ 4.9 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod M@jkl » 21.02.2012 20:26

já bych na tuhle vaši klábosovinu dal tehle odkaz :

http://forum.skodahome.cz/forum/98-ukradeno-odcizeno/


to je duvod proč kia umne už jsem mel tech ukradnejch vykradenejch škodovek dost :kia: :CZ:
Uživatelský avatar
M@jkl Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 250  
Registrován: 16.05.2011
Bydliště: Hradec Králové  Czech Republic (cz)
Sponzor (3)

Kia Sportage III (2014)
20800 km @ 5.8 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 21.02.2012 21:16

bluesmaker píše:bodky od kamienkov a nasledne hrdzave bodky od zimneho posypu ti prelakovali v ramci zaruky? to tam spada?


Auto mám přelakované a nic jsem neplatil, nikdo mi neříkal, že by s tím byl nějaký problém.
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod bluesmaker » 22.02.2012 16:13

viem mi niekto zo SR potvrdit ze mu bodky po kamienkoch prelakovali zadara?
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Umbram » 22.02.2012 16:54

No za mně můžu říct , že mi když jsem to před rokem reklamoval (to omlácení od kamínku) v Kia Orlova ,tak jednoznačně řekli ,že je to mechanické poškození a na to se záruka nevztahuje. Tím bych chtěl pogratulovat „Slowriderovi“,že má tak dobrý servis, který mu to bezplatně opravil, a můžu jen tiše závidět. :cry:
Kia Venga 1.4CVVT 66kW Fresh (09/2010)
Uživatelský avatar
Umbram Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 3
Registrován: 04.10.2010
Bydliště: okres Frydek-Místek,Dolní Domaslavice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
43000 km @ 6.5 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod bluesmaker » 01.03.2012 22:02

bodka od kamienka sa mi na kapote spravila minuly tyzden, a dnes som tam nasiel aj hrdzu.
asi budem musiet ist do servisu nech mi to spravia, ved takymto tempom mi asi prehrdzavie aj az na motor, kym prejdu dazdive mesiace....
da sa robit nieco ine?

shit

(na fabii rv 2005 som mal od kamienkov kopec bodiek, ale ani jedna nebola az na plech, ale iba po zakladnu farbu)
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod runis » 02.03.2012 01:28

Všeobecně potvrzena nedostatečná síla laku u Kii a Hyundaie. To bude tím.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Slowrider » 13.03.2012 18:11

Tak a je to tu znovu, po zimě jsem opláchl auto a ejhle, co nevidim. Na těch samých místech omlácený lak ještě hůř než to bylo poprvé. Dneska jsem byl v servisu a už se cukali, že s tím nepochodim :( No mám se stavit v pondělí, nafotíme to, pošleme opět na posouzení, ale říkal mi ať už si nachystám peníze :x Už mě to fakt začíná sssrrrr....štvát!! To neuměj udělat lak? Kdejaký starý auto jezdí každodenně a nemá nic, tady je nový auto a je s tim samý problém! A to nemluvim o tom, že při přejezdu malých nerovností mě palubní deska skřípe jak dětská hrkačka :x
Radim (Kia Venga)
Uživatelský avatar
Slowrider Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 45  Témata: 1
Registrován: 18.04.2010
Bydliště: Česká Třebová  Czech Republic (cz)

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod Prokeš » 14.03.2012 14:24

Tak čau,to se ti nedivím že jseš naštvanej oni v :kia: ale moc dobře vědí že dostali befel neuznávat reklamaci od kamínků,ze začátku to šlo ale když se to začalo množit tak to sekli,kdo to stihl dřív tak měl štěstí a tet na to může zapomenout,já sem to taky ještě stih a je fakt že ten lak je lepší ale určitě to chce folii ale tu silnější jsou vní vlákna za lisované , tuhle zimu malej oděrek na předku haupny ale tomu se neubráníš a to rozleštíš ,tak ti přeji at ti to vyjde na reklamaci.....
Uživatelský avatar
Prokeš Muž
KIA Family
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 596  Témata: 41
Registrován: 31.07.2009
Bydliště: J.Hradec  Czech Republic (cz)
10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Soul (2009)
80000 km @ 5.5l l/100km

Re: Kvalita laku na Venze

Příspěvekod vankrut » 14.03.2012 23:08

Po zime, celkom OK, ale mam uz pamiatku na dverach, je to mensi skrabanec. Nic by na tom nebolo, len som si vsimol ze ten hrubka laku je asi najmensie mozna. Masaker, myslim ze lepsia WAPka by nastrekom na skrabnute miesto dala dole aj viac. Som z toho dost sklamany, auto vyzera super, ale vidno kde sa setrilo. Niektori tu pisete ze Hyundai je detto co sa tyka laku, nieje ! sused ma a obzeral som si jeho skrabance, lak je min 5x taky hruby od zakladovky.
vankrut Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 57  Témata: 1
Registrován: 10.09.2011
Bydliště: Kosice  Slovakia (sk)

PředchozíDalší

Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé