Čidlo venkovní teploty

Styling, lak, střešní nosiče atd.

Čidlo venkovní teploty

Příspěvekod Standahe » 01.12.2010 23:16

Nevíte, kde je umístěno čidlo venkovní teploty? V létě se mi jevilo, že teplotu ukazuje celkem dobře. Ale dnes jsem přišel k autu, bylo úplně zamrzlé, teploměr ukazoval -7, tak jsem pustil topení na plný výkon. Po dojezdu teploměr ukazoval +2, i když venku bylo stále -7. Zdá se, že je čidlo ovlivňováno topením.
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Čidlo venkovní teploty

Příspěvekod branor » 02.12.2010 09:30

Neviem posudit ako funguje tento senzor, parkujem v garazi, teplota pomerne rychlo klesne na minusove hodnoty, skutocnu teplotu som este neskumal, ale jazda trva len cca 25min takze mozno sa to ovplyvnenie nestihne prejavit, ale z mojho pohladu funguje OK... Neviem ci som hladal spravne ale toto by mohlo byt ono:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Čidlo venkovní teploty

Příspěvekod Standahe » 13.08.2011 22:32

Tak se mi vyskytla nová záhada. Sedneme do auta, nastartuji a manželka říká: venku je 90 stupňú. Tak se podívám na teploměr a skutečně ukazuje 90, ale pomalu, stupeň po stupni roluje dolů, až se ustálí na skutečné venkovní teplotě. Od té doby se snažím na to při startu dávat pozor, ale zatím s nic podobného nevyskytlo, hned to ukazuje skutečnou teplotu. Kdybychom to neviděli dva, myslel bych si, že jsem měl halucinace. Tak nevím, jestli to byl nějaký opožděný test nebo něco jiného.
Standahe Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 50  Témata: 10
Registrován: 08.01.2010
Bydliště: Brno  Czech Republic (cz)
Sponzor (5) TOP sponzor (1)

Kia Venga (2010)
40000 km @ 7.0 l/100km


Zpět na Exteriér

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé