Chybne plynove podpery piatych dveri

Trápí Vás něco na voze?

Chybne plynove podpery piatych dveri

Příspěvekod twingoman » 13.03.2016 20:15

Zdravim. Po cca 30tis. km mi stvrdli vzpery zadnych dveri. Najprv som myslel, ze je to tym, ze je zima, no zostalo to tak aj na jar aj v lete. Musel som nasilu dvihat dvere, aby som sa dostal do kufra. Nastastie je to lepsie, ako ked niekomu dvere padaju a musi so ebou vozit palicu na podlozenie :)
Trvalo mi asi rok, pokial som sa vybral do servisu. Vzpery bez namietok vymenili, v zaruke. :thu:
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Chybne plynove podpery piatych dveri

Příspěvekod zulyk » 14.03.2016 09:28

rok nasilu dvihat kufrove dvere, neviem, ci by som mal tolko trpezlivosti ;)
Hyundai I30 Fastback
1,4 TGDI
zulyk Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 949  
Registrován: 19.07.2010
Bydliště: VT  Slovakia (sk)
Sponzor (2)

Re: Chybne plynove podpery piatych dveri

Příspěvekod twingoman » 15.03.2016 22:52

Nebolo to az take zle, dvere sa dali otvarat, no nehybali sa samy odseba, bolo treba s nimi prejst celu ich drahu. :cry:
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)

Re: Chybne plynove podpery piatych dveri

Příspěvekod MilanB » 09.04.2018 13:37

Nechci zakládat další, tak se zeptám tady - mám zánovní Vengu (od 7/2017) a poslední dobou se občas stane, že kufr signalizuje otevřeno (už mi zůstalo i odemčené auto, protože centrál nezamkne když "není všechno zavřeno a já si nevšim :( )
Dveře "chodí" bez potíží, tak předpokládám spíš problém v signalizaci. Nechce se mi hrnout do servisu a do "garančky" v červenci daleko.Nedá se tam něco jednoduše poštelovat (beztoho, že by na to někdo přišel, např.posunout kousek snímač nebo tak) :)
MilanB Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 06.04.2018
Bydliště: Ostravsko  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2017)
0 km @ 0 l/100km

Re: Chybne plynove podpery piatych dveri

Příspěvekod jozzo » 09.04.2018 16:49

Na kufrovych dverach by mali byt srubovacie gumove dorazy, s ktorymi sa dá regulovať pritlak dveri, mozno nedovrie celkom. Ono spinac je zabudovany priamo v zamku dveri. Skus trocha zvatsit pritlak, aby dvere este viac pritlacilo ku karoserii., čiže zasrubovat 1 otacku tie dorazy, možno pomôže.
KIA Sportage 1,6 Tgdi Gold Mhev 7DCT, Experience green 2023....
Kia Ceed 2019 1,4 MPI Silver+Silver pack - predané
Kia RIO III EX 1.25 - predané
Seat Leon 1,9 TDI - predané
Uživatelský avatar
jozzo Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 611  Témata: 4
Registrován: 05.12.2015
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Sportage V (2023)
0 km @ 0 l/100km


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé