samočinné vynulování průměrné spotřeby

Trápí Vás něco na voze?

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod Jarda1 » 24.03.2013 15:21

Ahojky,odkaz nemám a abych řekl pravdu,když jsem tam se závadou přijel,taky o tom nic nevěděli,byl sem první případ,který u Vengy řešili. Technik auto projel,závada/samočinné vynulování průměrné spotřeby/ se projevila pokaždé,když zastavil ,vypnul motor a vytáhl klíček ze skříňky zapalování.Po projetí uznali,že to není v pořádku a volali někam do Prahy.Bylo jim řečeno,že se o tom ví a řeší se to výměnou PP.Na skladě ho neměli,tak objednali a volali mi do týdne,abych přijel na výměnu,že PP již přišel.Mám ho vyměněný od pátku a zatím naprosto v pořádku,jezdím každý den.Musím podotknout velmi dobrý přístup mechanika i vedení servisu!! :thu:
Jarda1 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 22  Témata: 5
Registrován: 15.03.2013
Bydliště: Holešov 

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod bluesmaker » 25.03.2013 22:39

MAKU19 píše:;) Ahoj, nemáš náhodou odkaz na KIA technické riešenie tejto závady aby sa dalo aj u iných servisoch dokumentovať že treba vymeniť displej.
V Piešťanoch pokiaľ nie je závada uznaná od výrobcu nič nespravia. :evil:
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod 0l0 » 06.08.2013 13:10

ja som bol nulovanie spotreby reklamovat minuly rok, zozaciatku sa to natahovalo ale nakoniec reklamaciu uznali, vymenili myslim palubny pocitac, alebo nieco take a otvtedy to funuje OK.
Reklamaciu som riesil v ARAVER Trencin.
0l0 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 19.07.2011
Bydliště: Vincov Haj  Slovakia (sk)

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod georges1290 » 04.03.2014 12:43

Ahoj,tak jsem se konečně dočkal také výměny palubního počítače.Sice to trvalo 3 měsíce,ale vyměnili ho v garanci samozřejmě zdarma,jinak prý stojí 17 000Kč.Od té doby funguje jak má,žádné vynulování,žádná spotřeba až 99,9 l :oops: a konečně průměrná hodnota se nemění v litrech,ale jen decilitrech ;).Jo a také mi říkali,že jsem první případ :D.Výměnu dělali v autoservisu Matulka Plzeň,zatím spokojenost.
Uživatelský avatar
georges1290 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 16.02.2013
Bydliště: Stříbro  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2013)
71000 km @ 6.4 l/100km

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod runis » 06.03.2014 08:31

První případ??? To si z nás dělají prdel ne?! Tady to řešíme už 4 roky a psali jsem až do Prahy panu Kulhánkovi. Který mě asi od té doby moc rád nemá. :-) Jestli to někomu takhle řeknou v servise, tak je hned usměrněte.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod Standa78 » 08.07.2021 12:31

Jsem majitelem nového Ceedu SW 1.5 T-GDi. Vadí mi automatický reset palubního počítače: zobrazení "vyhodnocení jízdy" se po vypnutí motoru / otevření dveří vynuluje, přestože manuál uvádí:
"Údaje o jízdě se resetují po 4 hodinách od vypnutí zapalování. Když do 4 hodin od vypnutí znovu zapalování zapnete,údaje resetovány nebudou"
V žádném menu není možné tuto skutečnost změnit. Jedná se o inovaci? Údajně takto funguje palubní počítač až s novým motorem 1.5 T-GDi, dosud se nuloval až po 4 hodninách. Máte to někdo ve svém Ceedu také tak?
Popsané chování počítače je naprosto hloupé a nelogické, veškeré údaje o jízdě jsou během krátké zastávky mazány.
Děkuji.
Standa78 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 7  Témata: 1
Registrován: 03.07.2021
Bydliště: Prostějov  Czech Republic (cz)

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod mdzupina » 04.09.2022 17:05

Zdravím,

moja robí presne to isté. Je to hlúpe. Riešenie som tiež nenašiel.
mdzupina Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 10.08.2021

Kia Ceed SW III (2021)
0 km @ 0 l/100km

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod Osozu » 04.09.2022 21:47

Na my 19 1.4 tgdi funguje ako ma 4 hod drží, asi bug mate

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Kia Ceed SW GTLine 2019
Uživatelský avatar
Osozu Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 421  Témata: 1
Registrován: 10.09.2018

Re: samočinné vynulování průměrné spotřeby

Příspěvekod Madbugie » 04.09.2022 22:27

na MY 21 nedrží, že je to tak od nejakého patchu "štandardne", sa tu myslím niekde písalo, ale aspoň sa v nastaveniach dá pustiť, že aby sa po natankovaní vynulovala priemerka automaticky...
:kia: as mad as possible :kia:
Kia Ceed SW 1,5 T-Gdi - Casa White - Gold + Navi + Led
Uživatelský avatar
Madbugie Neuvedeno
Přispěvatel fóra
Léta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 153  Témata: 1
Registrován: 22.06.2021
Bydliště: Trnava  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot]