Hlučný motorek pravých dveří

Trápí Vás něco na voze?

Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod runis » 03.06.2010 19:06

Také se připojuji k hroznému pazvuku co se line při pohybu spolujezdcova okna nahoru. Děs! Zadní pravé dveře to nedělají, takže otočený motor na to mít vliv nemůže. Vlastně to nedělají žádné dveře. pouze ty přední od spolujezdce. Tohle nějak nechápu! Kdyby to bylo u jednoho auta, ale u všech? Škoda, že si inženýři s Kie povinně nečtou týhle stránky. Ať mají o čem přemýšlet. Jinak se mi také objevila čárka od zadních dveří-kufru, v místě nad světlem. Je to tím, že když ty dveře dopadnou dolů, tak se hrana dveří dotkne přes dorazy karoserie a dělá do ní rýhu. Takže místo pro rezivění, až se to prošoupe. Pro jistotu jsem vše promazal WD 40 a nemusím už se s tím tak moc prát. Tak doufám, že tím pádem se to nebude už navzájem odírat.

 ! "Jakub" píše:
Téma odděleno
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Cudny zvuk OKIEN

Příspěvekod srobik2000 » 09.06.2010 21:47

Nuz presne aj ja mam taky problem. Zadne okna ani nepocujem ked ich zatvaram a otvaram. Co sa jedna prednych okien tak to je problem. Moje okno ked otvaram a spolujazdcove ked zatvaram, tak vrci motorcek alebo prevod :? ...... nuz pomali si spisujem nedostatky... moj otec vzdy vravel kupuj auto, az ked je v predaji 1.5 az 2 roky.... mal pravdu a neraz si nanho spomeniem... robil sofera spovolania, tak vystriedal viacero novych aut. Nuz spomenul som si na jeho radu ale neskoro. :thu:
Tu automatiku zavretia okien, pri uzamknuti auta tam mohli vyriesit. /uz sa mi stalo ze som nechal otvorene okno/
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW EX Steel Gray
srobik2000 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 34  Témata: 7
Registrován: 18.01.2010
Bydliště: HC  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
14000 km @ 6.8 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod buggy » 10.06.2010 09:30

Mam presne tie iste problemy. Okno spolujazdca huci motorcek a kufor odiera karoseriu na oboch stranach nad svetlom. Pojdem s tym do servisu, som zvedavy, co mi povedia. Najma ci aj opravia to odrete od kufra.
KIA Venga 1,6l benzin, Continental Silver.
buggy Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 40  Témata: 6
Registrován: 06.02.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
3500 km @ 5.7 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod branor » 11.06.2010 16:10

Odieranie ti opravia nastavenim gumovych dorazov na kufri...
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Klepanie motora 1,4CRDi

Příspěvekod snowko » 11.06.2010 16:33

Mam rovnake problemy. Motorcek na okne spolujazdca ma divny zvuk a zda sa mi, ze kufor sa nezatvara dostatocne. Vzdy musim poriadne dobuchnut, lebo inak mi stale svieti kontrolka otvoreneho kufra. Akym sposobom vlastne zbiera KIA podnety od vodicov? Len z hlaseni zo servisu? alebo im aj mozeme napisat? Cim viac podnetov, tym skor sa tomu budu venovat.
Obrázek
KIA Venga 1,6 CVVT TX
Uživatelský avatar
snowko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 238  Témata: 13
Registrován: 30.03.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Venga (2010)
209000 km @ 7.30 l/100km

Motorek pravých dveří.

Příspěvekod hcrevize » 15.06.2010 19:03

Je normální že u pravých dveří spolojezdce pouze při zavírání okénka je hlučný motorek zavírání okna? U dveří řidiče je chod motorku tichý jak při otevírání tak při zavírání okénka. U dveří spolujezdce je tichý pouze při otevírání, při zavírání je dost hlučný.
V servisu ve společnosti nám tvrdí že toto je normální. :x
hcrevize Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 15.06.2010
Bydliště: Kostelec  Czech Republic (cz)

Re: Motorek pravých dveří.

Příspěvekod milan79 » 16.06.2010 07:54

viewtopic.php?f=181&t=1713

 ! "Jakub" píše:
Téma odděleno a sloučeno s tímto
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod zafirys » 22.06.2010 19:19

ahoite...
pridám sem aj ja svoj postreh.
ešte ako som čakala na autinko, tak som čítala všetky vaše pripomienky a postrehy, a bola som fakt smutná, že nové fáro, človeka to potom aj znechutí...
a ako prvé, keď už ako tak ustali prvé dojmy, som skusila to okno spolujazdca....vlastne všetky:)
zadné ani nepocujem, a stále sa musim otočiť či vôbec sa stiahlo :D a ono je ozaj dole...
a spolujazdcovo mi nehučí...čo som bola veľmi milo prekvapená... :yes:
Kia Venga 1.4 CVVT /66kW/, solid white
EX, Panoramic Electric Sunroof, Steelmate Wireless Parking Assist System
3M™ Scotchtint™ CS Panther Sun Control Window Film
zafirys Žena
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 31  Témata: 2
Registrován: 30.04.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
16500 km @ 6.9 l/100km

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod dadarius » 06.08.2010 16:08

Ahoj Wam.
Bydlim w Krakowie, je pro mne Venga 1,4 benzin a stejne problemy.Hlucny motorek pravych dveri, a mechanism okna v zadnich dveri kteri jiż zlomil.
Mam dojem,że wszechny Vengi maji stejnou zavadu.
dadarius Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 06.08.2010
Bydliště: Kraków  Poland (pl)

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod terqi » 06.08.2010 20:42

dadarius píše:Ahoj Wam.
Bydlim w Krakowie, je pro mne Venga 1,4 benzin a stejne problemy.Hlucny motorek pravych dveri, a mechanism okna v zadnich dveri kteri jiż zlomil.
Mam dojem,że wszechny Vengi maji stejnou zavadu.

Ahoj,mněl jsem stejný problém.V servise se na to podívali a byl to jen špatně vystředěný motorek stahování oken.Vystředily ho a vše je v pořádku. :thu:
terqi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 12  
Registrován: 07.03.2010

Kia Venga (2010)
100 km @ ? l/100km

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod branor » 07.08.2010 21:12

Co znamena: "špatně vystředěný motorek" ??? je nejako zle umiestneny alebo to je nejaky vnutorny zasah do motorku???
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod runis » 24.08.2010 13:25

Tak jsem potkal kamaráda z továrny z Nošovic a ptal se, jak jsem s Vengou spokojený. Hned na to se mě zeptal co okna? Prý i zustávají dole. No ještě jsem o tom neslyšel. Nicméně jeho kolega z práce si Vengu také koupil a po tomto rozdělal všechny dveře a znova usazoval onkna. Prý to bývá špatně usazené. Po tomto zásahu mu i pravé přední okno jede nahoru potichu. Doufám, že se s ním někdy osobně potkám a promluvím si s ním o tom. Měl jsem auto v servise, neboť mi drnčí spuštěné okno u řidiče a je to pořád stejné. Tak jestli nebude vědět co s tím. Bylo by to docela fajn, kdyby to už nedrnčelo.
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Hluk při otevírání pravého předního okna

Příspěvekod jirka.zc » 03.10.2010 12:05

:kia: :CZ: Zdravím všecny a chtěl bych vás upozornit, že se konečně fabrika rozhoupala a udělala nápravu hlučného motorku na pravých předních dveří jak jsme si někteří stěžovali. Servis vymění podložku pod motorkem a měl by být klid. Je to popsané od 29.9,2010 v technickém koutku a v závadách a jejich odstranění. :thu: :kia: :CZ:

edit snike: ... přesunuto do již existujícího tématu
OK všiml jsem si toho, ale až po odeslání.
Naposledy upravil jirka.zc dne 03.10.2010 17:33, celkově upraveno 1
Zdraví Jirka KIA VENGA 1.4.CRDI 66kW
Uživatelský avatar
jirka.zc Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 80  Témata: 5
Registrován: 06.03.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2010)
46000 km @ 5.4 l/100km

Re: Hluk při otevírání pravého předního okna

Příspěvekod snowko » 03.10.2010 16:04

Ale urobia to v ramci zaruky? Ja som to reklamoval a povedali mi v servise, ze pokial to okno ide nahor, aj ked pomaly, hlucne...IDE..a to je hlavne, preto to neuznaju.

jirka.zc píše::kia: :CZ: Zdravím všecny a chtěl bych vás upozornit, že se konečně fabrika rozhoupala a udělala nápravu hlučného motorku na pravých předních dveří jak jsme si někteří stěžovali. Servis vymění podložku pod motorkem a měl by být klid. Je to popsané od 29.9,2010 v technickém koutku a v závadách a jejich odstranění. :thu: :kia: :CZ:

edit snike: ... přesunuto do již existujícího tématu
Obrázek
KIA Venga 1,6 CVVT TX
Uživatelský avatar
snowko Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 238  Témata: 13
Registrován: 30.03.2010
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Venga (2010)
209000 km @ 7.30 l/100km

Re: Hlučný motorek pravých dveří

Příspěvekod milan79 » 03.10.2010 16:53

Ja osobne si to robit nedam. Kvoli takejto veci je potrebne rozobrat cely tapacir na dverach a mam obavu, aby potom nezacal rezonovat ten a to by mi vadilo ovela viac ako hlucny motorcek. To okno aj tak bolo otvorene max. 10x za celu dobu co mam auto. Funkcnost je v poriadku a na zvuk kaslem.
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

Další

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé