Vady na karoserii/laku.

Trápí Vás něco na voze?

Re: Vady na karoserii/laku.

Příspěvekod runis » 11.05.2015 09:57

Tak dnes auto předáno do servisu z důvodu reklamace loupajícího se laku. Záruka na lak 5 let a já mám teď poslední možnost to řešit. Takže jsem zvědavý, jak to dopadne. Loupe se bezbarvý lak na předním nárazníku na 5 místech. Na zadním na 1 místě. dále zadní blatníky v místě pod třetím okénkem, na rohu u zadních dveří. Jen pro úplnost ohledně kvality laku Kia, jedná se o bílou barvu a již jsem reklamoval po roce rez nad čelním oknem na střeše, dále rez u třetího brzdového světla po cca. dvou letech. V tu samou dobu rezavé panty dveří. Hned z novoty popraskaný lak na zadních dveřích, kde to praská skoro všem, ale také skoro nikdoneví, kam se podívat. Zejména na tmavých barvách to není vidět. Ty mi dělali již 3 x. Nelícující zadní dveře, kdy odlétající bordel od předních kol opískuje hranu dveří od barvy. Mimochodem díval jsem se v salónu a není to ojedinělý jev jen mého auta. No kvalita nic moc. Kdyby ten lak držel, tak bych ani to vrzání a bouchání při jízdě moc neřešil, včetně vysoké spotřeby a byl bych i celkem spokojený. Ale takhle?! Tlumič vyměním když zlobí, ale karoserii ne. :cry:
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Vady na karoserii/laku.

Příspěvekod runis » 14.06.2015 14:30

Tak jsem v pátek před srazem vyzvedl auto a v sobotu jel na 16. Kia sraz, aspoň na otočku se podívat. Sraz byl fajn, ani se mi nechtělo domů. Nicméně k laku. Tímto bych chtěl poděkovat autoservisu Kudrna Orlová za reklamaci laku. Práce vypadá moc dobře. Tak snad už je po problému a bude klid. Děkuji všem pracovníkům tohoto servisu a zejména jmenovitě panu Fromeliusovi za velice ochotný a profesionální přístup. Mockráte dík do Orlové!!! :-) Dávám za jedna a mohu tento servis jen a jen doporučit!!! :thu:
Kia Venga 1,6 CRDi 94kW, Comfort plus, Obrázek
Uživatelský avatar
runis Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 900  Témata: 16
Registrován: 20.02.2010
Bydliště: Ostrava  Czech Republic (cz)
8. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 16. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) Organizátor srazu (1)

Kia Venga (2010)
85000 km @ 5.9 l/100km

Re: Vady na karoserii/laku.

Příspěvekod georges1290 » 22.01.2019 17:18

I mě se odlupuje barva na předním pravém blatníku,nejdříve jsem myslel že mi to někdo postříkal šedou barvou,měl jsem asi jako by 6 kapek od 1 do 3mm,ale přibyly další.V servisu se na to podívali a prý až přijede axpert na lak,tak mi zavolají,byl jsem tam v říjnu a teď bude konec ledna a nikdo nezavolal.Až nebudu nutně potřebovat auto,tak jim opět zavolám a doufám že to opraví.Letos mi končí sedmiletá záruka :-(.
Uživatelský avatar
georges1290 Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 15  Témata: 1
Registrován: 16.02.2013
Bydliště: Stříbro  Czech Republic (cz)

Kia Venga (2013)
71000 km @ 6.4 l/100km

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé