Zosuchany kozeny volant

Trápí Vás něco na voze?

Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod hukoman » 26.04.2014 15:45

Ahojte, chcem sa spytat ci sa uz niekto z vas stretol so zosuchanym kozenym volantom pri Venge. Auto som kupil v Oktobri minuleho roka (2013) a mam nabehanych necelych 7000 km. Nedavno som si vsimol ze na lavej strane volantu je ta "koza" dost zosuchana. Bol som s tym v Kii v Lipt. Mikulasi - kde som auto kupil. Prijmaci technik si to odfotil a vyzeral dost prekvapeny ze to je zosuchane pri takom nizkom pocte km. Kazdopadne mi slubil ze skusi zisit ci mi to vedia vymenit v ramci zaruky pri prvej garancke. Odpoved bola ze mi to vymenia co je super. Ale aj tak som dost sklamany ze po 7000km musim riesit taketo veci. Ma/mal niekto podobny problem? Zaujima ma ci sa jedna len o chybny kus alebo je to nieco s cim by som mal pocitat aj do buducna (a teda pripravit sa nato ze za chvilku pojdem ten volant reklamovat znova :| ).
hukoman Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 04.09.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2013)
760 km @ 0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod KIASTORM » 26.04.2014 17:05

Mne tiez menili. Reklamoval som pri cca 30000km,ale zosuchany uz bol skor. Bohuzial vymenili len za ten isty vyrobok,tak cakam co bude.
Kia Sportage 1.7CRDi Sand Track+coolove svetla+Turbo GDI maska :-)+Stebel TM80 Magnum horn
Uživatelský avatar
KIASTORM Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 673  Témata: 4
Registrován: 12.09.2011
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)
3. místo (2)

Kia Sportage III (2011)
82000 km @ 6.3 l/100km

Re: Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod Pavka » 26.04.2014 22:23

hukoman píše:Ahojte, chcem sa spytat ci sa uz niekto z vas stretol so zosuchanym kozenym volantom pri Venge. Auto som kupil v Oktobri minuleho roka (2013) a mam nabehanych necelych 7000 km. Nedavno som si vsimol ze na lavej strane volantu je ta "koza" dost zosuchana. Bol som s tym v Kii v Lipt. Mikulasi - kde som auto kupil. Prijmaci technik si to odfotil a vyzeral dost prekvapeny ze to je zosuchane pri takom nizkom pocte km. Kazdopadne mi slubil ze skusi zisit ci mi to vedia vymenit v ramci zaruky pri prvej garancke. Odpoved bola ze mi to vymenia co je super. Ale aj tak som dost sklamany ze po 7000km musim riesit taketo veci. Ma/mal niekto podobny problem? Zaujima ma ci sa jedna len o chybny kus alebo je to nieco s cim by som mal pocitat aj do buducna (a teda pripravit sa nato ze za chvilku pojdem ten volant reklamovat znova :| ).


Bohužel se občas objeví nějaké vadné kusy, ne jenom volanty.
Kia Magentis II 2.0 CRDi (2010)
Uživatelský avatar
Pavka Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 255  Témata: 1
Registrován: 28.12.2010
Bydliště: České Budějovice  Czech Republic (cz)
14. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2)

Kia Magentis/Optima II (2010)
115000 km @ 5.5 l/100km

Re: Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod hukoman » 08.05.2014 13:38

ok diky za odpovede. Sak hadam ten novy vydrzi aspon o kus dlhsie, ked nie reklamacia znova :|
hukoman Muž
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 4  Témata: 1
Registrován: 04.09.2013
Bydliště: Bratislava  Slovakia (sk)

Kia Venga (2013)
760 km @ 0 l/100km

Re: Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod bluesmaker » 10.05.2014 07:58

ja som pri prvej garančke poukázal na šupiny veľkosti 3-5mm ktoré sa odlupovali alebo odlúpli z "koženého volantu". Bolo to pri cca 7tis.km. Technik mi povedal, že to vyreklamovať nemôžu, lebo nie je zrejmé, či som volant nejakým predmetom, či inak mechanicky nepoškodil...
Veniec volantu a kiácka "alcantara" sa nešúpe teraz už vôbec, skôr je už vidieť také vyleštenie na ľavej strane volantu, keďže väčšinou po meste s ním krútim dlaňou ľavej ruky. I keď sa mi to zdá byť až moc pri terajších 28tis.
Podobné volanty som videl pri Octáviách 2gen. a 100tis km.... =(
KIA Venga 1.4.CVVT - Indigo Blue
KIA Xceed 1.5. T-GDI 7DCT MY23 - Black Pearl
Uživatelský avatar
bluesmaker Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 53  Témata: 2
Registrován: 26.07.2011
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia XCeed (2023)
4500 km @ 6.3 l/100km

Re: Zosuchany kozeny volant

Příspěvekod twingoman » 13.03.2016 20:06

Pridam sa tiez - volant v mojej Venge sa osuchal, ci skor odral uz po cca 10tis km, zatial som to neriesil, nezhorsuje sa to po dalsich 30 tis. Koza to nie je, to je fakt.
Uživatelský avatar
twingoman Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 21  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: BA  Slovakia (sk)


Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé