Rádio uprednostňuje USB

Trápí Vás něco na voze?

Re: Rádio uprednostňuje USB

Příspěvekod marmi » 15.10.2014 23:48

Perlička je to,že prodejce,který auto předával tvrdil,že mají plechovou střechu a ta je příčinou špatného příjmu.Takže nějaký předprodejní servis se nekonal.Taky chladící kapaliny bylo pod rysku min.Zbytek konektorů asi zapojili správně,žádné další vady jsem zatím nezaznamenal.Ovšem další servis až skončí zákonná dvouletá záruka už nebude v kia.Za litr oleje 5w40 nehodlám platit 500kč,když mám shell ultra 5w30 za 130kč
marmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 2
Registrován: 10.10.2013

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Rádio uprednostňuje USB

Příspěvekod branor » 20.11.2014 10:45

Tak tu je verdikt - nakoniec opat vsetko funguje tak ako ma.

Skusal som odpojit radio dvomi poistkami v poistkovej skrini pod nohami vodica, no nepodarilo sa mi ho resetnut, asi tam este nieco je, lebo si pamatam, ze ked som odpojil priamo baterku tak nastavenia a ulozene stanice sa zmazali.... teraz ostali stanice naladene aj po hodine odpojenej poistky, zmazali sa len nastavenia palubneho pocitaca, ktory ma jednu poistku spolocnu... no baterku sa mi odpajat nechcelo....

Takze som este raz skusil USB kluc naformatovat na FAT32 a radio sa uz zacalo spravat normalne... ked ho mam na radiu tak sa pri starte zapne na radiu... takze nic neuprednostnuje a zapne mi to, co som mal zapnute naposledy... Je to divne preco to robilo, ale dolezite ze uz nerobi... Naformatovanie kluca pomohlo... Pravepodobne problem vznikol pri nahravani pesniciek na kluc, kedy som neodpojil kluc od PC bezpecnym sposobom...

Mozno je to pre niekoho blbost, ale mne to liezlo na nervy, ked som zakazdym musel mackat tlacitka :-)
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Re: Rádio uprednostňuje USB

Příspěvekod MAKU19 » 30.10.2015 08:48

:D Mal som taký istý prípad a naformatovanie USB podľa Tvojho doporučenia pomohlo. Dík
Obrázek
KIA Venga 1.4 CVVT 66kW
Radšej užívať život ako v klube dôchodcov spomínať na pracovné úspechy
Uživatelský avatar
MAKU19 Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 220  Témata: 14
Registrován: 25.03.2010
Bydliště: Piešťany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
75777 km @ 7.31 l/100km

Re: Rádio uprednostňuje USB

Příspěvekod branor » 30.10.2015 14:21

Tak to som rad :thu: :thu: :thu:
KIA Venga 1,4 CRDI 66kw + panoramatická strecha...
Uživatelský avatar
branor Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 396  Témata: 28
Registrován: 14.03.2010
Bydliště: Trenčín / Chorvátsky Grob  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
199999 km @ 5.75 l/100km

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé