Viac závad

Trápí Vás něco na voze?

Re: Viac závad

Příspěvekod marmi » 16.12.2015 22:09

Jestli to ložisko jen nenamazali a po čase začalo znova svou melodii .Praxe některých servisů by to potvrzovala.Mi napočítali čištění brzd a to se nekonalo.Taky by mne zajímala praxe výměny brzdové kapaliny když odvzdušňováky jsou netknuté.Asi jen odsají část z nádobky a dolejou čerstvou.Kdoví jak probíhá výměna oleje.Co oči nevidí.....a ani neuvidí.Zákazník nesmí do "kuchyně"
marmi Neuvedeno
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 72  Témata: 2
Registrován: 10.10.2013

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Viac závad

Příspěvekod Nole » 16.12.2015 23:36

mám za to, že ak niečo ešte treba doladiť v sieti KIA, tak sú to práve servisné dielne predajcov
tvrdia, že majú odborné školenia a podobne, avšak niekedy prax nedáva za pravdu a toto bude zrejme tento prípad
nechcem tam hádzať všetkých, to nie, ale niekedy keď čítam tie ich vyjadrenia, tak :|
napríklad u nás na Orave nemá s prístupom do dielne servisu predajca :kia: problém
všetko záleží od prístupu

PS: ono by bolo dobré, keby sa majiteľka vyjadrila, čo jej tam vlastne vymenili a ako vyzerala tá ich oprava, vrátane tej výmeny
možno by sme sa ešte čudovali
však záznam o oprave hádam dostala, či?
Kia ceed II 1,4 Silver
Uživatelský avatar
Nole Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 336  Témata: 1
Registrován: 04.12.2015
Bydliště: Trstena  Slovakia (sk)

Re: Viac závad

Příspěvekod Jan162 » 20.12.2015 12:22

Ak chodíš do servisu v Komárne tak sa ani nečudujem.... Už som tam bol na zopár servisných prehliadkach a vždy som mal z nich pocit že sa tomu nerozumejú... keď som im vysvetloval moje vady na aute a následne aj riešenie na opravu tak len kukali na mňa ako krtko na betón.... Podla mňa tam vôbec nie sú odborníci....
Jan162 Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 27  Témata: 4
Registrován: 05.03.2014
Bydliště: Kalná nad Hrronom  Slovakia (sk)

Kia Ceed SW III (2019)
44500 km @ 4-6 l/100km

Re: Viac závad

Příspěvekod majsterko » 10.10.2017 10:24

Ahojte, mám Kia Venga, 1,6 Crdi, r.v. 2010. Aj ja mám problém so zamykaním s ovládačom. Začalo to pri dverách spolujazdca, musel som dva až tri krát potlačiť tlačítko, aby sa dvere zamkli. Vychádzal odtiaľ taký vŕzgavý zvuk. To by som pochopil, že tam niečo ide ťažšie. Ale teraz mám problém na vodičových dverách. Dajú sa zamknúť alebo odomknúť len kľúčom. Skúšal som aj náhradný kľúč, ktorý ešte nebol použitý. Myslíte, že by to mohlo byť aj slabšou batériou v ovládačoch? Asi bude problém niekde inde, lebo auto mi niekedy automaticky nezamkne po rozjazde.
majsterko Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 1  
Registrován: 10.10.2017
Bydliště: Nové Zámky  Slovakia (sk)

Re: Viac závad

Příspěvekod Beda » 10.10.2017 17:46

Kdyz zamykas primo klicem, tak zamky normalne cvakaji a nebo je slyset "line" prevaleni / prepnuti zamku? Jestli se ti zamknou vsechny dvere krom jednich na jedno zmacknuti, tak by to nemelo byt baterkou v ovladaci :no: To by pomalu vypadalo na vadnou jednotku centralu, kdyz to nezamyka po rozjezdu jako driv.
Uživatelský avatar
Beda Muž
Administrátor
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 8249  Témata: 327
Registrován: 04.09.2007
Bydliště: Dubí  Czech Republic (cz)
1. sraz Kia-Club.org (1) 2. sraz Kia-Club.org (1) 3. sraz Kia-Club.org (1) Mogul Safety Cup 2009 (1) 4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1)
8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 11. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1) 13. sraz Kia-Club.org (1) 14. sraz Kia-Club.org (1) 15. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 10. výročí Kia Clubu (1) 19. sraz Kia-Club.org (1) 20. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) 22. sraz Kia-Club.org (1)

Kia Stinger (2017)
86000 km @ 10.2 l/100km

Předchozí

Zpět na Závady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé