Euro NCAP test Kia Venga

"Máte štěstí, že jdu zrovna kolem, říkají o mě, že jsem odborník".

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod milan79 » 24.11.2010 20:19

Pokial viem tak 4 hviezdicky dostala Venga koli tym nadtrhnutym prednym pasom. To bolo vyriesene tym plasovym navlekom na predne pasy. Zaujimalo by ma co sa este zmenilo na tych novsich verziach, ak nic, tak potom neviem co riesime.
Venga 1,6CRDi 85kW, výbava TX (exclusive) solid white predané prešiel som ku konkurencii VW
milan79 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 330  Témata: 6
Registrován: 02.03.2010
Bydliště: Zitavany  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
63000 km @ 6.0 l/100km

  • Finanční podpora Kia-Club.org
    CZ: Číslo účtu / kód banky: 2600362987/2010
    SK: Příkaz zadejte jako SEPA platbu (nikoliv jako platbu do zahraničí). Pro SEPA platbu je potřeba zadat číslo účtu ve formátu IBAN. IBAN: CZ9220100000002600362987 , BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod k22 » 24.11.2010 23:24

Změn je více: strukturální změny konstrukce změnily rotaci vozidla při čelním nárazu, zádržný systém (airbagy, předpínače pásů) byl vyladěn aby se snížilo zatížení hrudníku a stehen, zadní sedadla byla mírně modifikována aby se zlepšila ochrana dětí a také byla zavedena ochrana pásu proti poškození (byla zavedena již dříve).
Změny jsou ve výrobě od VINu: TMAEG811LBJ042961.
Poučení: nikdy nekupovat horkou NOVINKU! V ideálním případě počkat na facelift....
k22 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 2  
Registrován: 24.11.2010
Bydliště: Nymburk  Czech Republic (cz)

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod slava » 25.11.2010 21:50

Čekání na facelift, to není zrovna to nejlepší. Taky jsem si říkal, že mně nic netlačilo a měl jsem počkat a teď jsem rád, že jsem nečekal, protože kdyby se mi furt nulovala průměrná spotřeba, tak jsem už dávno v šaškecu. Zatím jsem móóóc spokojený a vždycky když si sedám do auta, tak si v duchu říkám: "Můj zlatý Emilku, co ses na mně načekal, tak pojď, ukážem těm luntalům, jak jezdí :kia: !!!"
S pozdravem :kia: za všechny, všichni za :kia: :thu:
Uživatelský avatar
slava Muž
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 688  Témata: 1
Registrován: 11.11.2008
Bydliště: Hodonín, jižní Morava  Czech Republic (cz)
4. sraz Kia-Club.org (1) 5. sraz Kia-Club.org (1) 6. sraz Kia-Club.org (1) 7. sraz Kia-Club.org (1) 8. sraz Kia-Club.org (1) 9. sraz Kia-Club.org (1) 10. sraz Kia-Club.org (1) 12. sraz Kia-Club.org (1)
16. sraz Kia-Club.org (1) 17. sraz Kia-Club.org (1) 18. sraz Kia-Club.org (1) 21. sraz Kia-Club.org (1) Sponzor (2) Osobnost klubu (1) Organizátor srazu (1)

Kia PRO_cee'd (2009)
35000 km @ 6.8 l/100km

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod peter562/12 » 26.11.2010 10:48

tej venge strhly tu hviezdicku za ten pas inac bolo vsetko ok.milan79 suhlasim s tvojim nazorom.mam taky pocit ze tu vznika nevyditelna hranica medzi vin TMAEH811AAJ-----a-----TMAEG811LBJ
Uživatelský avatar
peter562/12 Neuvedeno
Fanda vozů Kia
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 268  Témata: 2
Registrován: 20.06.2010
Bydliště: Slovensko  Slovakia (sk)

Kia Venga (2010)
0 km @ 0 l/100km

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod monitor » 30.11.2010 23:02

Áno, máš to za 5* ;) tak ako ja TMAEK....Predajca mi povedal, že už mám modelový rok 2011.
Ceed 1,4 T-GDi A7 DCT GT-Line 2019 Blue Flame :SK:
monitor Muž
Uživatel fóra
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 19  Témata: 1
Registrován: 25.08.2010
Bydliště: Košice  Slovakia (sk)

Kia Venga (2011)
5000 km @ 5.5 l/100km

Re: Euro NCAP test Kia Venga

Příspěvekod Milan 45 » 13.12.2010 14:11

Dobrý deň všetkým. Ak som dobre porozumel, tak TMAEH8811.... je už VIN pre Vengy s hodnotením 5 hviezdičiek.
Mám o to väčšiu radosť z Vengy. Doteraz sme mali Mazdu 323 F /má 15 rokov/ a to presedlanie bolo super. Dlho sa mi páčila Opel Meriva, až sme si pred mesiacom kúpili Vengu. Máme nabehaných len niečo cez 1000 km. ale ten rozdiel je fantastický. Úžasný vnútorný priestor, vyhovujúci kufor, ABS, stabilizačný systém /doteraz som to nepoznal/.Takže sneh na konci novembra som využil na otestovanie nepoznaného. Po mesiaci je ešte priskoro hodnotiť ale z Vengy sme nadšený všetci. Máme synov 15 a 6r. a obaja boli s nami u predajcu. Od prvej chvíle si to auto zamilovali aj oni. Manželka jazdí s Vengou cez týždeň a ja si ju "vypožičiam" ako vodič na víkend, na malé výlety do okolia. Sme radi, že sme sa rozhodli práve takto a vnútorne ma mrzelo, že keď už získala v septembri cenu za design nezískala ocenenie Automobil roka. Z prečítaného v predhádzajúcich článkoch som pochopil, že lobby a NCAP akosi nejdú dokopy a už ma nemrzí nič.
Vivat :kia: Venga.
Milan 45 Neuvedeno
Nováček
Léta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členstvíLéta členství
 
Příspěvky: 3  
Registrován: 09.12.2010
Bydliště: Kežmarok  Slovakia (sk)

Předchozí

Zpět na Technický koutek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé